Adalar İş Güvenliği

Adalar İş Güvenliği

Adalar İş Güvenliği

Kale OSGB, Adalar’da iş güvenliği hizmeti veren firmalar arasında 15 yıla yakın tecrübesiyle en öne çıkan isimlerden biri olmaktadır. Firmamız profesyonel ve gelişmiş iş güvenliği çözümleri ile 2005 yılından bu yana sahada aktif olarak çalışıyor. Adalar’da her tehlike kategorisinden şirketle çalışıyor ve onlara iş güvenliği noktasında çözüm önerileri sunuyoruz. En iyi Adalar iş güvenliği firmaları arasında yer alan Kale OSGB ile çalışan Adalar iş yerlerinden hiçbiri bugüne kadar iş güvenliği denetimlerinden ceza puanı almadı.

Adalar OSGB

Hızlı ve Güvenilir İş Güvenliği Hizmetleri

Hız, günümüzün en önemli çalışma faktörlerinden biri. Adalar’a iş güvenliği hizmeti veren Kale OSGB, bünyesinde barındırdığı fazlasıyla tecrübeli iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi gibi birimlerle tüm Adalar’a hızlı ve güvenilir iş güvenliği çözümleri sunuyor. Firmalara 7/24 aktif destek sağlıyoruz. İş güvenliği hizmetlerimiz arasında risk değerlendirmesi, şirketin tehlike sınıfını belirleme, acil durum planı, ortam araştırması, personeli potansiyel tehdit unsurlarından koruma ve daha fazlası var.

Adalar’da İş Güvenliği Firması Seçerken

  • İş güvenliği firmanızı seçerken firmanın tecrübesine dikkat etmek oldukça önemlidir.
  • Zira, Kale OSGB gibi iş güvenliği firmaları bir iş yerindeki herkesin korunmasından sorumludurlar ve buna yöneticiler, işçiler ve ziyaretçiler dahildir.
  • Bu amaçla gerekli güvenlik ve sağlık sistemlerinin inşasını sağlarlar.
  • Daha az tecrübeli firmalar hataya daha açık olmakla birlikte bunun Adalar iş yerinize etkileri büyük olabilir.
  • Hizmetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinin en güncel maddelerini göz önünde bulunduruyor ve evrensel iş güvenliği standartlarını daima örnek alıyor ve uyguluyoruz.
İş Ortamında Işığın Çalışanlar Üzerindeki Etkisi

İş Güvenliği Kültürü

Adalar’da iş güvenliğini sağlamanın önemli bir yolu da o Adalar iş yerinde gerekli iş güvenliği kültürünü yaymaktır. Kale OSGB olarak ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizle çalışırken iş yerlerinde bir iş güvenliği kültürünün oluşmasını sağlıyoruz. İş güvenliği hem personellerin hem de yöneticilerin iş birliği içerisinde meydana gelir. Bu amaçla personellerinize ve yöneticilerinize iş güvenliği eğitimleri de veriyoruz. Kale OSGB’yi seçtiğinizde Adalar’da en iyi iş güvenliği firmalarından biriyle çalışmaya başlarsınız.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sağlamanın Amacı

Adalar dahil tüm bölgelerde geçerli olan iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının amacı hem işvereni, hem de çalışanları korumaktır. Yapılacak risk değerlendirmeleri ve devamında alınacak önlemlerle hem çalışanların sağlıklı bir ortamda görevlerini yerine getirmesi sağlanır, hem de üretim aşamalarını yavaşlatacak sorunlar henüz oluşmadan tespit edilerek engellendiği için verimlilik sağlanmış olur. Tüm bunların dışında iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği adına yapılan çalışmaların çalışanlar üzerinde etkili olduğuna dair bulgulara da rastlanmıştır. Çalıştığı ortama daha fazla güvenen, makinelerin bakımlı olduğundan emin olan, iyi ışık koşullarına sahip ve güvenliğin önemsendiği bir iş yerinde çalışanların da moralleri ve dolayısı ile iş verimi daha yüksek olmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği çalışmaları para cezası almamak için yapılması gereken çalışmalar şeklinde düşünülmemelidir. Elbette gerekli önlemleri almayan ve çalışma şartlarını düzeltmeyen işletmeler için cezai yaptırımlar açıkça belirtilmiştir ancak burada doğru olan iş sağlığı ve güvenliğinin tam anlamıyla sağlanmasıdır. Türkiye iş kazaları konusunda dünyada çok önemli bir konumdadır ve böyle durumlarda işverene de çok ağır yükümlülükler çıkmaktadır.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

Sancaktepe İş Güvenliği

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar