Anadolu Yakası OSGB

Anadolu Yakası OSGB

Anadolu Yakası OSGB

2005 yılından başlayarak çevre güvenliği ve 2013 yılından bu yana OSGB olarak hizmet veren Kale OSGB >Anadolu Yakası OSGB’leri arasında en geniş tecrübeye ve güvenilirliğe sahip başlıca firmalar arasında yer alıyor. Kale OSGB’de hizmet verdiğimiz Anadolu Yakası işletmelerini “ortaklarımız” olarak görüyor ve onların ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiş çözümler sunuyoruz. Ortaklarımızla her zaman yakın ilişki içerisinde kalıyor, her an kolayca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza anında yanıt veriyoruz. Kale OSGB’de Anadolu Yakası işyerlerine mobil sağlık taraması, ilk yardım eğitimi, meslekli yeterlilik eğitimi, risk analizi, risk değerlendirmesi ve yüksekte çalışma eğitimi gibi çeşitli OSGB hizmetleri sağlıyoruz.

En gelişmiş Anadolu Yakası OSGB hizmetleri için Kale OSGB ile çalışın
En gelişmiş Anadolu Yakası OSGB hizmetleri için Kale OSGB ile çalışın

Anadolu Yakası Çalışan Güvenliği

Kale OSGB’de Anadolu Yakası’nda hizmet verdiğimiz tüm işletmelerde birincil amacımız o işletmedeki çalışanların güvenliğini artırma yoluyla iş kazalarını minimuma indirmektir. Bu hedefle, tüm çalışmalarımızı 6331 sayılı İş Güvenliği ve Sağlığı kanununda belirtilen yönetmeliklerle uygulamaya koyuyoruz. OSGB aynı zamanda bir danışmanlık servisi de olduğundan, Anadolu Yakası işyerlerine ihtiyaçları olan tüm iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık hizmetlerini veriyoruz. Yöneticilerin çalışan sağlığını ve güvenliğini artırmalarına yardımcı olmak adına onlara yol gösterici danışmanlık eğitimleri sağlayabiliyoruz. İşletmenize atadığımız işyeri güvenlik uzmanı ve işyeri hekimi ile iş çevrenizi düzenliyor, çalışanlarınız için daha ergonomik ortamlar hazırlıyoruz.

Bilgi Yönetim ve Dijital Evraklar

  • Modern OSGB’ler ile çalışmanın önemli bir avantajı geçmişin kronik sorunlarından olan “evraklarım nerede” problemiyle yüzleşme ihtimalinizi ortadan kaldırıyor olmanızdır.
  • Son teknoloji bilgi yönetim sistemlerini hizmetinize sunarak Anadolu Yakası işyerinizde en gelişmiş OSGB servislerinden yararlanmanızı sağlıyoruz.
  • Bu servislerle online işlemler kolaylaşıyor, şirketinizle ilgili ihtiyacınız olan belge ve dokümanlara daha kolay ulaşabiliyorsunuz.
  • İşyerinize istihdam edilen personellerimiz işyerinizde yerine getirdikleri tüm çalışmaları ve gelişmeleri kayıt altına alıyor ve sizlere düzenli raporlamalar sunuyorlar.
  • Şirketinizin kârlılık seviyesini artırmanın yolu Kale OSGB gibi bu sektörde geniş tecrübe sahibi markalarla çalışmaktan geçmektedir.
OSGB Fiyat Listesi

Teknik ve Periyodik Kontroller

Çalıştığımız Anadolu Yakası işyerlerine sağladığımız önemli hizmetlerden biri de işyerinizde yapılan teknik ve periyodik kontrollerdir. Bu kontroller işyerinizde kullanılan araç ve gereçlerin güvenlik düzeyinin ölçülmesini sağlar ve böylelikle çalışanlarınızı olası kazalara karşı korur. Çalışan kazalarının önlenmesi OSGB’lerin bir işletmedeki başlıca sorumlulukları arasında gelir. Çalışan kazaları kurumların sürekliliğini sekteye uğratır, iş akışlarını aksatarak kârlılık düzeylerine zarar verir. İşçi tazminatları ise şirketlere ek maddi yük getirmektedir. Anadolu Yakası OSGB’si olarak Kale OSGB’de tüm bu sorunları ortadan kaldırmak adına işletme körlüğü problemini ele alıyor, acil durum eylem planları hazırlıyor, ergonomik çalışma ortamları tasarlıyor, güvenlik risklerini ve sağlık sorunlarını yakın merceğe alarak size özel çözümler üretiyoruz.

Genel Müdürlükler İçin OSGB

İstanbul’un Anadolu yakasında birçok plaza ve yüksek katlı bina bilinirliği yüksek firmalar tarafından tercih edilmektedir. Plaza, gökdelen ve diğer yüksek katlı binalar için OSGB hizmetinin farklı şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Genel Müdürlükler için OSGB hizmeti bambaşka bir planlama gerektirir. Unutulmamalıdır ki yüksek katlı binalar tehlike faktörü açısından daha risklidir. OSGB’lerin risk analizlerine binaların sağlık durumundan başlaması gerekmektedir ve peşinden de acil eylem planlarının hazırlanması ve pratikte uygulanması şarttır. Plaza, gökdelen ve yüksek katlı binaların dış cephe temizliği, tesisat bakımları, çatı ve teras bölgesindeki elektrik / elektronik düzeneklerin kontrolleri, asansörler, yangın söndürme teçhizatları ve daha birçok dinamiğin ele alınması gerekir.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar