Kağıthane OSGB

Avcılar OSGB

Avcılar OSGB noktasında Kale OSGB olarak müşterilerimize 15 yılı aşkın gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizi sunuyoruz. Başakşehir’deki merkezi konumumuz tüm İstanbul semtlerine hızlı ve profesyonel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi servisleri vaat etmemizi sağlıyor. Avcılar OSGB de bu konular arasında. Gerek iş yeri hekimi gerekse iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli noktalarında Avcılar iş yerlerine mesleklerinde yüksek deneyim sahibi, profesyonel birimler ile hizmet veriyoruz. Birimlerimiz Avcılar firmanıza düzenli aralıklarla iş güvenliği raporları sağlar ve iş akışınızı ele alarak, personel sağlığını ve güvenliğini riske sokan unsurları tespit eder ve onları ortadan kaldırmak için çalışır.

15 Yılı Bulan Tecrübe

Avcılar OSGB
Deneyimlerimizden şimdi yararlanmaya başlayın.

Konu ortak sağlık ve güvenlik birimi ile iş güvenliği ve sağlığı olduğunda işletmenize en güncel kanun maddeleri ile uyumlu, son teknolojinin sağladığı imkanlardan sonuna dek faydalanan ve bu sayede de firmanızın denetimlerden hiçbir ceza puanı almadan ayrılmasını sağlayan OSGB şirketleri ile çalışmak büyük önem taşımaktadır. Kale OSGB tüm bu gereklilikleri karşılayan tecrübeli isimler arasında yer alıyor. İş yerinizdeki iş kazalarının ve meslek hastalıklarının en aza indirilmesi gerek iş akış temponuzun bozulmaması gerekse markanız için doğrudan daha yüksek karlılık potansiyeli sağlaması açısından oldukça anlamlıdır. Avcılar OSGB hizmeti sunduğumuz firmalarda tüm bunları gerçekleştirdiğimiz risk değerlendirmesi ve risk analizi çalışmaları ile yerine getiriyor ve iş güvenliğinize dair açıkları örtüyoruz.

Avcılar’da OSGB’nin Avantajları

  • Çalışanlarınız daha ergonomik bir ortamda işlerini yaparak kaza ve yaralanma riskinden endişe etmez ve sağlıklı kalarak iş verimlilikleri artar.
  • Daha iyi iş akışı uzun ya da kısa vadede markanız için daha öngörülebilir kazançlar anlamına gelir.
  • Artan sağlık ve güvenlik önlemleri ile Avcılar firmanız daha kısa sürede daha fazla müşteriye hizmet verebilir hale gelir.
Arnavutköy OSGB

Her işletmenin bir OSGB ile çalışması zorunludur ve bu zorunluluk elbette Avcılar iş yerleri için de geçerlidir. OSGB ile çalışmak hem Avcılar iş yerinizdeki yerleşik çalışanların hem de iş yerinize dış ortamdan gelen ziyaretçilerin yaralayıcı ve bazen de yaşamı sonlandırıcı kazalarla yüzleşmesine engel olur. Bu riskler çoğunlukla gizli ve beklenmediktir ve ancak iş güvenliği uzmanı gibi birimler tarafından tespit edilerek ortadan kaldırılabilir. Birimlerimiz önce firmanızın tehlike sınıfını belirler. Verilecek olan iş güvenliği ve sağlığı hizmetleri bu tehlike sınıfı baz alınarak gerçekleştirilir. Tehlike sınıfınızın az tehlikeli, tehlikeli ya da çok tehlikeli olmasına bağlı olarak tarafınıza bir ya da birkaç iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli atıyoruz. Personellerimiz işletmenize belirli bir saat üzerinden hizmet veriyoruz.

OSGB Hizmeti Tavsiyesi

Ambarlı Limanı’nın da içinde bulunduğu Avcılar, özellikle ambar konusunda çok fazla firmanın faaliyet gösterdiği, ayrıca birçok lojistik firmasının da bulunduğu önemli bir merkez olma özelliğine sahip. Ambarlarda çalışırken iş sağlığı ve güvenliği adına dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Öncelikle her şeyi ait olduğu yerde saklamaya özen gösterilmeli ve kullanılan malzemeler kendileri için belirlenmiş olan yerlere işleri bittikten sonra geri yerleştirilmeli. Zeminlerin her daim temiz tutulması, özellikle yağ veya akaryakıt döküntüsü gibi tehlikeli ve kaygan maddelerden arındırılması gereklidir. Ambarlarda eğer özel bir talimatname yoksa 3 metreden daha fazla istifleme yapmamak gerekmektedir. Ayrıca istiflenen ürünlerin cinsleri birbirine benzer olmalı, istifler arasında hareket edebilecek yeterli miktarda alan olmasına dikkat edilmelidir. Parlayıcı ve patlatıcı maddelerin ambarlarda bulunmaması gereklidir ancak bazı izinler doğrultusunda özel koruyucu nitelikte malzemelerle birlikte kendi niteliklerine uygun olan ambarlarda saklanması mümkün olabilmektedir. Ambarların giriş ve çıkış kapılarının asla kapatılmaması, malzeme yükleme boşaltma sırasında yavaş hareket edilmesi, eli ve ayağı koruyan takozlarla malzeme indirilmesi ambar çalışmalarının önemli parçalarıdır.

Çekmeköy OSGB

İş Sağlılığı ve İş Güvenliği Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar