Avrupa Yakası OSGB Firması

Avrupa Yakası OSGB Firması

Avrupa Yakası OSGB Firması

Avrupa Yakası OSGB firması seçenekleri arasında tecrübesi ve hizmet kalitesi ile ilk sırada gelen Kale OSGB, gerçekleştirdiği çalışmalarla olası iş kazaları ve meslek hastalığı yaşanma ihtimalini en aza indirerek daha verimli ve yüksek karlılığa sahip bir çalışma ortamına zemin hazırlar. Az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işletmelere, çalışan sayısı fark etmeksizin hizmet veren Kale OSGB, hizmet verdiği firmaların gözünde sektöründe Avrupa Yakası için OSGB tavsiyesi olmayı başarmıştır.

OSGB Nasıl Seçilmeli?

Şirketlerin ihtiyaç duyacağı OSGB personellerini 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu net şekilde ifade etmektedir. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile iş yeri hekiminden oluşan OSGB yapısı, iş yerinin tehlike sınıfı doğrultusunda diğer sağlık personelinin de eklenmesiyle daha büyük ölçekli hale gelebilir. Ek olarak büyük ölçekte ve tehlike sınıfı standardın üzerinde olan işyerlerinde birden fazla iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile iş yeri hekimi bulunması gerekebilir. Bu da gerçek anlamda tecrübeli bir kadrodan oluşan profesyonel OSGB firmaları ihtiyacı meydana getirir. Kale OSGB alanında uzman ve en kıdemli OSGB personellerine sahiptir ve iş yerinizi en hızlı, en güvenli şekilde yüksek kalite standartlarına doğru taşır. OSGB seçimi, kadronun deneyimi ile doğrudan ilgilidir; tercihinizi bu yönde Kale OSGB gibi alanında en iyi OSGB firması yana kullanmanız gerekir.

50'den Az Çalışanı Olan Az Tehlikeli İş YerleriAvrupa Yakası İş Sağlığı ve Güvenliği

İş kazaları en çok hangi ilde yaşanıyor sorusunun cevabı, nüfus ve sanayileşmenin hala büyük bir bölümünü barındırması sebebiyle İstanbul. SGK tarafından paylaşılan 2020 yılı ve öncesindeki iş kazası ve meslek hastalıkları istatistikleri incelendiğinde İstanbul için ne derece hassas davranılması gerektiğini ortaya çıkarmıştır. Avrupa Yakası’nda iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alacağınız firmanın çok çeşitli faaliyet kodlarına göre deneyimli olması ve bu bilgi birikimi ile mevcut çalışma şartlarını iyileştirmesi gerekmektedir. Özellikle İstanbul gibi önemli bir şehirde ciddi üretim kapasitesine sahip olan işletmelerin marka değerlerini ve prestijlerini koruması için tecrübeli OSGB firmaları ile iş sağlığı ve güvenliğini sağlaması gerekmektedir. Kale OSGB risk analizlerinde kullandığı farklı metotlarla çalışanlara güvenli daha güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak hem çalışan verimliğini, hem de iş yeri karlılığını artırmayı ilke edinmiştir.

İşyeri Hekimi İstanbul

Profesyonel OSGB Hizmeti Neleri Kapsar?

İş sağlığı ve güvenliği adımları tek bir kez yapılması gereken bir listeden oluşmamaktadır. Tam aksine, belirli aralıklarla ve iş yerinin üretim standartları ve planlamalarına göre düzenli şekilde yeniden yapılanmalı ve iş sağlığı ve güvenliğine uygunlukları sürekli gözden geçirmelidir. Profesyonel OSGB hizmeti işe giriş raporları ile başlar ve iş yerinin tehlike sınıfına göre çalışanların düzenli sağlık kontrollerinden geçirilmesiyle devam eder. Böylece olası bir meslek hastalığı başlangıcının erkenden tespiti sağlanarak hem çalışan, hem de iş yeri için gerekli önlemler alınmış olur. OSGB hizmetinin çok büyük bir parçası iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi için iş yerine tavsiyelerde bulunmaktır ve bu da ancak ciddi bir bilgi birikimi ile gerçekleşir. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri’nin diğer faaliyetleri risk analizi, acil durum eylem planı, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, saha gözetimleri, yıllık değerlendirme raporu hazırlanması ve iş yeri ölçümlerinin gerçekleştirilmesi şeklinde özetlenebilir. İş yerinde düzenli şekilde yapılacak aydınlatma, ses, titreşim, toz, sıcaklık, hijyen ve gaz ölçümleri de ideal bir çalışma ortamı için yol haritası oluşturmayı kolaylaştırır. Kale OSGB, Avrupa Yakası iş yeri ortam ölçümü konusunda en deneyimli OSGB şirketleri arasındadır.

Avrupa Yakası OSGB Hizmet Bölgeleri

Kale OSGB olarak İstanbul’da Avrupa Yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde tecrübeli iş sağlığı güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli kadromuz ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti vermekteyiz. Avrupa Yakası A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Detayları

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar