avrupa yakası osgb

Avrupa Yakası OSGB

Avrupa Yakası OSGB

2005 yılında çevre güvenliği sektöründe ve 2013’ten itibaren de resmi olarak Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi alanında hizmet veren Kale OSGB sektördeki en tecrübeli isimlerden biri olmasıyla bilinmektedir. Kale OSGB’nin Avrupa Yakası OSGB şirketleri arasında ön plana çıkmasını sağlayan etkenlerin başında iş yerlerinde güvenlik kültürü oluşturan yaklaşımı, güvenilir marka imajı ve bu alandaki geniş yetkinliği ve tecrübesi geliyor. Kale OSGB olarak tüm Avrupa Yakası işyerlerine profesyonel OSGB hizmetleri sağlıyoruz. Bu hizmetler acil durum eylem planı, ergonomik çalışma ortamının hazırlanması, risk analizi / risk değerlendirmesi, mobil sağlık taraması, ilk yardım eğitimi, teknik periyodik kontroller, mesleki yeterlilik raporu vb. olarak sıralanmaktadır.

Avrupa Yakasi OSGB
Avrupa Yakasi OSGB firmaları arasında Kale OSGB tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır

OSGB Seçiminde Referans

Avrupa Yakası iş yoğunluğu anlamında en kalabalık semtlerden bazılarını barındırıyor. Özellikle bu ve benzeri semtlerde işletme sahibi olan işverenlerin OSGB seçiminde dikkat etmesi gereken birincil unsurların başında söz konusu OSGB’nin referans ve tecrübesi gelmektedir. Yeterli tecrübeye ve referansa sahip olmayan bir OSGB Avrupa Yakası işletmenizin yoğun programına ve ihtiyaçlarına yeteri kadar çabuk yanıt vermeyecektir. Kale OSGB’de çalıştığımız Avrupa Yakası işyerlerinin ihtiyaçlarına özel iş sağlığı ve iş güvenliği programları geliştiriyoruz. Bu programlar sayesinde işletmeniz devlet tarafından yürütülen iş güvenliği denetimlerinden hiçbir ceza puanı almadan ayrılıyor. “0 ceza puanı” politikamız sayesinde çalıştığımız Avrupa Yakası işyerlerinin marka imajının sarsılmasını önlüyoruz.

Avrupa Yakası İş Güvenliği

  • Avrupa Yakası iş güvenliği anlamında en yoğun ve gelişmiş önlemlerin alınması gereken bir yer.
  • Bu anlamda ortaklarımızla yürüttüğümüz OSGB çalışmalarında onların ihtiyaçlarını tespit ediyor ve buna en uygun çözümleri geliştiriyoruz.
  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmalarında ve de iş ortamındaki ergonominin düzenlenmesinde bu faktör önem kazanmaktadır.
  • İş güvenliği hem çalışan hem de işveren sorumluluğunda olduğundan bu konuda karşılıklı anlayış ve işbirliğinin oluşması şart.
  • İşyerinize istihdam ettiğimiz iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ile bu işbirliğinin kurulmasını sağlıyoruz.
  • Gerekirse hem yöneticilerinize hem de çalışanlarınıza iş güvenliği eğitimleri veriyoruz. Kale OSGB’nin amacı işçi yaralanmalarını en alt düzeye indirmektir.
OSGB Ne Demektir?

Yasal Yönetmelikler

OSGB’ler görev yaptıkları işyerlerinin 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği gibi mevzuatlara tam uygunluk içerisinde olmasını amaçlar. Bu amaçla yalnızca bir seferlik değil, sürekli olarak düzenli aralıklarla işyeri denetimleri gerçekleştirilir ve de yeni ve güncel risk analizi çalışmaları yapılır. Böylece değişen iş ortamı koşullarına uyum sağlanmış olur. Gerekdanışmanlık hizmetlerimizde gerekse ilk yardım eğitimi, iş güvenliği eğitimi veya yüksekte çalışma eğitimi gibi servislerimizde bu yasal yönetmelikleri göz önünde bulunduruyor ve yapılan mevzuat değişikliklerine karşı kendimizi daima güncel tutuyoruz.

Büyük Firmalara Hizmet Veren OSGB’ler

Bilinirliği ve marka değeri yüksek işletmelerin, sıfır hata için profesyonel düzeyde bilgi ve tecrübeye sahip OSGB’lerden danışmanlık hizmeti alması gerekir. Sektörümüzde 20 yıla yaklaşan deneyimimizle Kale OSGB olarak Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında ARÇEV, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı, Marmara Çevre firmaları ile Türkiye’de aynı anda tüm hizmetleri sunabilen ilk OSGB firması olma özelliğini taşıyoruz. Kale OSGB’nin kuralları ve çalışma şartları her işletmenin yapısına özel olarak geliştirilmekte ve kesinlikle standart bir prosedür izlenmemektedir. Kale OSGB olarak ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarını sağlayarak ilkeli hizmet anlayışımızı sürekli olarak sürdürmekteyiz. 7/24 danışmanlık desteği, dijital evrak yönetimi, çağrı merkezi, uzman hekim danışmanlığı ve deneyimli İSG personellerimiz ile firma ölçeği ve tehlike sınıfı fark etmeksizin size destek olmaya hazırız.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
İlk Yardım Eğitimi

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar