avrupa yakası osgb

Avrupa Yakası OSGB

Avrupa Yakası OSGB

2005 yılında çevre güvenliği sektöründe ve 2013’ten itibaren de resmi olarak Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi alanında hizmet veren Kale OSGB sektördeki en tecrübeli isimlerden biri olmasıyla bilinmektedir. Kale OSGB’nin Avrupa Yakası OSGB şirketleri arasında ön plana çıkmasını sağlayan etkenlerin başında işyerlerinde güvenlik kültürü oluşturan yaklaşımı, güvenilir marka imajı ve bu alandaki geniş yetkinliği ve tecrübesi geliyor. Kale OSGB olarak tüm Avrupa Yakası işyerlerine profesyonel OSGB hizmetleri sağlıyoruz. Bu hizmetler acil durum eylem planı, ergonomik çalışma ortamının hazırlanması, risk analizi / risk değerlendirmesi, mobil sağlık taraması, ilk yardım eğitimi, teknik periyodik kontroller, mesleki yeterlilik raporu vb. olarak sıralanmaktadır.

Avrupa Yakasi OSGB
Avrupa Yakasi OSGB firmaları arasında Kale OSGB tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır

OSGB Seçiminde Referans

Avrupa Yakası iş yoğunluğu anlamında en kalabalık semtlerden bazılarını barındırıyor. Özellikle bu ve benzeri semtlerde işletme sahibi olan işverenlerin OSGB seçiminde dikkat etmesi gereken birincil unsurların başında söz konusu OSGB’nin referans ve tecrübesi gelmektedir. Yeterli tecrübeye ve referansa sahip olmayan bir OSGB Avrupa Yakası işletmenizin yoğun programına ve ihtiyaçlarına yeteri kadar çabuk yanıt vermeyecektir. Kale OSGB’de çalıştığımız Avrupa Yakası işyerlerinin ihtiyaçlarına özel iş sağlığı ve iş güvenliği programları geliştiriyoruz. Bu programlar sayesinde işletmeniz devlet tarafından yürütülen iş güvenliği denetimlerinden hiçbir ceza puanı almadan ayrılıyor. “0 ceza puanı” politikamız sayesinde çalıştığımız Avrupa Yakası işyerlerinin marka imajının sarsılmasını önlüyoruz.

Avrupa Yakası İş Güvenliği

  • Avrupa Yakası iş güvenliği anlamında en yoğun ve gelişmiş önlemlerin alınması gereken bir yer.
  • Bu anlamda ortaklarımızla yürüttüğümüz OSGB çalışmalarında onların ihtiyaçlarını tespit ediyor ve buna en uygun çözümleri geliştiriyoruz.
  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmalarında ve de iş ortamındaki ergonominin düzenlenmesinde bu faktör önem kazanmaktadır.
  • İş güvenliği hem çalışan hem de işveren sorumluluğunda olduğundan bu konuda karşılıklı anlayış ve işbirliğinin oluşması şart.
  • İşyerinize istihdam ettiğimiz iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ile bu işbirliğinin kurulmasını sağlıyoruz.
  • Gerekirse hem yöneticilerinize hem de çalışanlarınıza iş güvenliği eğitimleri veriyoruz. Kale OSGB’nin amacı işçi yaralanmalarını en alt düzeye indirmektir.
Bahçelievler OSGB

Yasal Yönetmelikler

OSGB’ler görev yaptıkları işyerlerinin 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği gibi mevzuatlara tam uygunluk içerisinde olmasını amaçlar. Bu amaçla yalnızca bir seferlik değil, sürekli olarak düzenli aralıklarla işyeri denetimleri gerçekleştirilir ve de yeni ve güncel risk analizi çalışmaları yapılır. Böylece değişen iş ortamı koşullarına uyum sağlanmış olur. Gerek danışmanlık hizmetlerimizde gerekse ilk yardım eğitimi, iş güvenliği eğitimi veya yüksekte çalışma eğitimi gibi servislerimizde bu yasal yönetmelikleri göz önünde bulunduruyor ve yapılan mevzuat değişikliklerine karşı kendimizi daima güncel tutuyoruz.

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar