Bağcılar İş Güvenliği

Bağcılar İş Güvenliği

Bağcılar İş Güvenliği

Türkiye’de özellikle son yıllar içerisinde ülkemizin doğu ve güneydoğu illerinden ciddi bir oranda göç almaya başlamasıyla bilinen Bağcılar ilçesi tüm İstanbul ilçeleri arasında en yüksek nüfusa sahip ilçe olması yönüyle öne çıkıyor. Biz de Kale OSGB olarak 15 yıla varan iş güvenliği sektörü tecrübemizle Avrupa Yakası’ndaki Bağcılar iş yerlerine ihtiyaçları olan tüm ortak sağlık ve güvenlik hizmetlerini sunuyoruz.

Küresel standartlar ile uyumlu tehlike önleyici tedbirler ile Bağcılar iş yerinizde iş kazalarının yaşanma olasılığını mümkün olduğunda ortadan kaldırıyor ya da minimuma indiriyoruz. Bu iş güvenliği önlemleri sayesinde hem şirketiniz hem de çalışanlarınız için daha sürdürülebilir bir iş çevresinin oluşmasına katkıda bulunmuş oluyoruz. 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile Bağcılar da dahil olmak üzere İstanbul ve Türkiye’de tüm işletmeler belirli güvenlik prosedürlerini yerine getirmek ile sorumlu hale gelmiş oldular.

OSGB Bağcılar
Bağcılar’da en tecrübeli OSGB birimi

İş Güvenliği Neden Önemlidir?

İş güvenliği prosedürleri amaçları itibariyle elbette ilk başta çalışan güvenliğini korumayı amaçlarken, diğer yandan işletmedeki işverenlerin de belli başlı çıkarlarını göz önüne almak zorundadır. İş güvenliği ile ilgili yasal düzenlemeler iş yerinde işveren ile işçinin birbirine karşı resmiyet ile sorumlu olmasının yolunu açar. Bu müşterek hem ilişki işletmelerin kârlılık oranına katkı sağlamakta hem de müşterilerine karşı olan görevlerini kendilerine verilen zaman çerçevesi içerisinde yerine getirmelerine izin vermektedir. Bunun yanı sıra çalışanlarını potansiyel tehlikelerden koruyarak iş kazalarını azaltmalarına ve beklenmeyen tazminat yükleriyle karşı karşıya kalmamalarına engel olmaktadır. Bunun yanında iş güvenliği tedbirleri ile Bağcılar iş yerlerinin çevre insanların sağlığını tehlikeye atmaları da engellenmeye çalışılır. Zira Bağcılar da olduğu gibi her bir semtte iş güvenliği hem iş yerini hem de iş çevresini ilgilendirmektedir.

Bursa OSGB Sağlık Raporu

OSGB Çalışanları Kimlerdir?

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri yani OSGB’ler 2012 yılına kadar İş Güvenliği Danışmanlığı olarak şirketlere destek verdi. Hem bu tarih öncesinde, hem de çalışmaların artırıldığı 2012 sonrasında OSGB’lerin bünyesinde bakanlıkça olması mecbur bazı personellerin bulunması gerekmektedir. Tipik bir OSGB’de iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve yardımcı sağlık personelleri bulunmaktadır. Bu personellerin belirlenmesi ise bakanlık tarafından yetkilendirilen kuruluşlarca yapılmaktadır. OSGB’de bulunan tüm personeller diğer OSGB’ler ile denk olacak şekilde olmalıdır fakat iş sağlığı ve güvenliği uzmanının sınıfı doğrultusunda tehlikeli veya çok tehlikeli işler için daha fazla sayıda personel bulundurmak gerekebilir. Bakanlık tarafından OSGB’ye atanan personeller artık o OSGB için tam zamanlı bir personel gibi çalışmaya başlar.

Bağcılar İş Yerinizi Geleceğe Hazırlayın

Kale OSGB olarak Bağcılar iş yerinizi yasal yükümlülükler ile belirlenen tüm iş güvenliği maddelerine karşı tam hazır hale getirmiş oluyoruz. Şirketinizin iş güvenliği teftişlerinden “0” ceza puanı ile ayrılmasının önünü açıyoruz. İşletmedeki çalışanlarınız için ergonomik çalışma ortamları oluşturarak onların üretim verimliliğinizi artırıyoruz. Bağcılar kalabalık bir semt ve burada iş yoğunluğunun ne kadar yüksek olduğunun bizzat farkındayız. Bu iş yoğunluğunu planlı şekilde karşılamanın anahtarı ise bir şirketin kârlılığının temeli olan iş güvenliğinden geçmektedir. Siz de Bağcılar işletmenizde Kale OSGB ile çalışmak için şimdi bizi arayın.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
İş Güvenliği Uzmanlığı Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar