Bahçelievler İş Güvenliği

Bahçelievler İş Güvenliği

Konu Bahçelievler iş güvenliği olduğunda diğer semtlerde olduğu gibi çeşitli tehlike faktörlerinin değerlendirme altına alınması gerekir. Titizlikle yürütülen iş güvenliği süreciyle Bahçelievler iş yerinizin her zaman olduğundan daha güvenli kılınması amaçlanır. Kale OSGB, 15 yılı aşan tecrübesiyle Bahçelievler’e iş güvenliği servisi sunar. Öncelikle çalışılacak Bahçelievler iş yerinin risk analizi yapılır. Risk analizinden sonra acil eylem planı inşa edilir. Planın gerçek zamanlı testleri yürütülür. Periyodik kontrolü yapılan iş ekipmanları tüm Bahçelievler iş yerlerinde iş güvenliğinin önemli faktörlerinden biridir.

Plazalarda İş Güvenliği

Bahçelievler’e İş Güvenliği Eğitimi

Bahçelievler’de iş güvenliğinin önemli bir unsurunun periyodik kontroller olduğunu söylemiştik. Elbette periyodik kontroller asla tek başına yeterli olmaz. Söz konusu iş yerlerinde termal konfor, ses ve ışıklandırma gibi ortam unsurlarının değerlendirilmeye alınması evrensel geçerliliği olan yasal iş güvenliği şartlarının sağlanıp sağlanmadığını görmemizi sağlar. Eğer Bahçelievler şirketinizde bu noktada eksiklikler tespit edilirse gerekli müdahaleler yapılır. Her büyük şirketteki olmazsa olmaz diğer iş güvenliği faktörleri arasında acil çıkış işaretleri, hijyen ve X-ray cihaz kontrolleri gibi çeşitli değişkenler vardır. Ayrıca Bahçelievler iş yerinin varsa deprem hazırlığı programı yeniden elden geçirilir, eksikse uluslararası standartlara uygun bir program hazırlanır.

Deneyimli OSGB’ler ile Çalışmanın Önemi

  • Bahçelievler’de yerine getirdiğimiz diğer iş güvenliği uygulamaları arasında yüksekte çalışma, kapalı alanda çalışma, sıcak işlerde çalışma vb. tehlikeli ancak rutini bulunmayan işlerin değerlendirilmesi var.
  • Standart güvenlik unsurlarından uzak faaliyetler durdurulur ve daha güvenli hale getirilir.
  • Kale OSGB olarak tüm Bahçelievler iş yerlerine uygulanabilirliği yüksek olan gerçekçi acil durum planları hazırlıyoruz.
  • İşçilerinizin bu planları uygulamaya daima hazır olduklarından emin oluyoruz.
  • Tatbikatlar bu uğurda büyük önem taşımaktadır.
Arama Kurtarma Eğitimi Nasıl Alınmalıdır?

Bahçelievler İş Güvenliği ile Riskleri Minimize Ediyoruz

Kale OSGB olarak tüm Bahçelievler iş güvenliği hizmetlerimiz ile iş yerinizdeki potansiyel risk unsurlarını ya ortadan kaldırıyor ya da tümüyle minimize ediyoruz. İş yerinizdeki periyodik ve periyodik olmayan tüm çalışmalar risk analizine tabiidir. İşlerinde fazlasıyla tecrübeli iş güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz bu risklerinizi ortadan kaldırmak için varlar. 2005 yılından bu yana sektörde hizmet veren Kale OSGB ile çalışmak için şimdi bizi arayın.

OSGB ve İSGB Arasındaki Fark

İş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak açısından OSGB’lerden veya İSGB’lerden destek alması gerekir. Mantık olarak yapılan işler benzer olsa da OSGB ve İSGB’lerin farkları vardır. Her ikisinin de ortak amacı iş yerinin ve çalışanların çıkarlarını gözeterek daha sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmaktır. OSGB’ler Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak tanımlanır. İş yeri adresinin dışında hizmet veren OSGB’ler oldukça fazla sayıda işletme tarafından tercih edilmektedir ve OSGB’ler yapıları itibariyle başka kurumlara da hizmet verebilmektedir. Ancak İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak adlandırılan İSGB’ler ise iş yeri adresi ile aynı yerde bulunarak çalışma süresi boyunca iş yeri ortamının ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği konusundaki ihtiyaçlarını yerine getirir. İSGB’ler iş yerine özel olarak açılmaktadır ve açılış şartları birçok yönden bir OSGB ile çalışmaya göre daha ağırdır. Bu nedenle genelde kurumlar tarafından OSGB’lerle çalışmak daha cazip hale gelmektedir. İşini profesyonel seviyede gerçekleştiren Kale OSGB, deneyimli ve yeterli sayıdaki personel kadrosu ile ihtiyaç duyulan tüm anlarda dahili bir iş sağlığı ve güvenliği birimi gibi hizmet verebilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

Pendik İş Güvenliği

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar