Apartmanlarda İş Güvenliği Nasıl Uygulanır?

Bahçelievler OSGB

2005 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği sektöründe hizmetler veren bir firma olarak tüm OSGB deneyimlerimizi Bahçelievler’de OSGB servisi almak isteyen şirketlere sunuyoruz. İş yaptığımız şirketlerde daima bir iş güvenliği kültürü oluşturmayı amaçlayarak, iş sağlığı ve güvenliği hedeflerimizi bu başlık altında belirliyoruz. Kale OSGB, tüm Bahçelievler OSGB hizmeti almak isteyen iş yerlerine en az bir iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve de gerekli olduğu durumlarda ise yardımcı sağlık personeli atar. Tüm atamalar İSG Katip üzerinden çevrimiçi olarak takip edilebilir. Risk değerlendirmesi ve risk analizi en temel çalışmalar arasındadır.

Bahçelievler OSGB

Temel OSGB hizmetlerimizin bir parçası olan risk değerlendirmesi ve risk analizi sürekli olarak yapılan bir işlem olduğundan Kale OSGB’de tüm Bahçelievler iş yerlerine düzenli aralıklarla aktif risk değerlendirmesi çalışmaları yapıyoruz. Risk tespit çalışmaları oldukça önemlidir zira her işletmede yaşanan iş kazası kaynaklı yaralanmalarda işveren  çoğu zaman birincil sorumlu durumundadır. İşverenlere bu noktada önemli görevler düşüyor. OSGB’ler bu görevleri bizzat üstlenmek ve profesyonel şekilde ele alarak işverenin yükünü hafifletmek noktasında öne çıkıyorlar. OSGB’ler tüm Bahçelievler iş yerlerinde çeşitli tehlike önleyici tedbirleri hayata geçirirler. Bunlar potansiyel iş kazalarını azaltan uygulamalardır.

bahcelievler osgb
Bahçelievler’de tüm işletmelere gelişmiş OSGB hizmetleri sağlıyoruz.

Bahçelievler’de OSGB’nin Avantajları

Bahçelievler OSGB hizmetinin önem kazandığı noktalardan biri. Bahçelievler iş yerinizde Kale OSGB gibi 15 yılı aşkın tecrübeye sahip OSGB’ler ile çalıştığınızda gerek çalışanlarınız gerekse markanız adına çeşitli avantajlar elde edersiniz.

  • Personelleriniz eskisinden daha ergonomik bir çalışma ortamında iş yaparak kaza ve yaralanmalardan uzak durur ve verimlilikleri artar.
  • İş akışınız daha az oranda sekteye uğrar ya da hiç uğramaz ve böylelikle markanızın gelecekteki kazançları daha öngörülebilir hale gelir.
  • İş ortamınızdaki iyileşen sağlık ve artan güvenlik düzeyi Bahçelievler şirketinizin daha kısa zamanda daha fazla müşteriye hizmet vermesini olanaklı kılar.

Şimdi Bize Ulaşın

Kale OSGB olarak, Bahçelievler iş yerlerinde küresel standartlara uygun güvenlik tedbirlerini hayata geçirerek iş kazalarını azaltıyor, ergonomik çalışma ortamları oluşturuyor, çalışanların iş güvenliğine olan katılımını artırıyor, ilk yardım eğitimleri sağlıyor ve yasal düzenlemeleri yakından takip ederek firmanızın İSG tarafında daima güncel kalmasını sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalar Bahçelievler firmanızın az tehlikeli, tehlikeli ya da çok tehlikeli olup olmadığına bağlı olarak farklı seviyede yaklaşımlarla ele alınmaktadır. Firmamız her tehlike düzeyinden işletmeyle yakından, aktif olarak çalışır. Müşterilerimiz bizim için ortaklarımız gibidir.

OSGB Fiyat Listesi

İş Sağlığı ve Güvenliği Nasıl Sağlanır?

İş sağlığı ve güvenliği farklı sektörlerde farklı şekilde yapılan analizlerle tehlikeli olabilecek her şeyi ortadan kaldırmayı veya belirli önlemler alarak etkilerini hafifletmeyi ilke edinmiştir. Temelde alınacak tüm önlemlerin amacı çalışanı ve işvereni korumaktır. İş sağlığı ve güvenliği yatırımları kesinlikle ölü yatırım olarak görülmemeli ve iş yerinde çalışanlara sağlanacak daha güvenli bir ortamın geri dönüşünün en başta verimlilik konusunda olduğu ve iş gücü karı elde edildiği unutulmamalıdır. Bahçelievler dahil tüm bölgelerde alınması gereken bazı iş sağlığı ve güvenliği önlemleri şu şekilde olmaktadır; özellikle ağır sanayi koşullarında KKD kullanımı yani kişisel koruyucu donanım kullanılmalı ve iş sağlığı ve güvenliğini olumsuz etkileyebilecek her türlü davranıştan kaçınılmalıdır. Kaynak makinesi, vinç veya forklift gibi araçların sadece ve sadece bu işleri yapan kişiler tarafından kullanılması gerekir. Tüm yüklemelerin yükleme talimatlarına uygun şekilde yapılması ve işi çabuk bitirme amacıyla limitleri aşarak gereğinden fazla yükleme veya gereğinden fazla çalışma yaparak yine iş sağlığı ve güvenliği kuralları ihlal edilmemelidir. İş yerinde üretim amaçlı kullanılan tüm makinelerin uygun zamanlarda bakım görmesi de iş sağlığı ve güvenliğinin önemli bir parçasıdır.

Acil Durum Nedir? Tahliye Tatbikatı Nasıl Olmalıdır?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Çatalca OSGB

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar