bakırköy osgb

Bakırköy OSGB

Bakırköy OSGB hizmeti almak isteyen müşterilerimize Kale OSGB’de gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunuyoruz. Kale OSGB olarak 15 yılı aşkın süredir İstanbul’da iş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet göstermekteyiz. Orta ölçekli nüfusuyla Bakırköy, OSGB servislerinin önem kazandığı bir nokta. Ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizle çalıştığımız iş yerlerinde sağlam temelli bir iş güvenliği kültürü oluşturuyoruz. Bir iş kültürünün gerçek hayata uygulanabilir olması için hem personel hem de işverenin katılımı oldukça önemlidir.

İş Sağlığı ve Güvenliğini Sağlayın

Bizimle iş yapan her Bakırköy işletmesine OSGB hedeflerinin yerine getirilmesi amacıyla bir iş güvenliği uzmanı, bir iş yeri hekimi ve gerekli olduğu durumlarda ise bir diğer sağlık personeli ya da daha fazlası atanır. Bu personellerin ataması bizzat tarafımızca yapılır ve personellerin çalışma saatlerinden diğer önemli bilgilere kadar detaylar İSG Katip sayfasından çevrimiçi olarak izlenebilir. Personellerimiz hem risk değerlendirmesi ve risk analizi süreçlerinde hem de iş sağlığının iyileştirmesi noktalarında iş birliği içerisinde çalışıyor ve işletmenizdeki yönetim birimine düzenli aralıklarla raporlar sağlıyor. Risk tespit süreci iş yerinizin tehlike düzeyinin belirlenmesini sağlar ve bir kez değil aralıklarla birçok kez yapılmak zorundadır.

Bakırköy OSGB

Bakırköy OSGB

  • Bakırköy OSGB hizmetleri noktasında her işletmede iş kazasına yol açabilecek potansiyel unsurları tespit ediyoruz.
  • Bunlar iş yaralanmalarını önleyerek markanızın iş akışının sekteye uğramasına engel olan unsurlardır.
  • Bu tür kazalarda sorumluluk çoğu zaman doğrudan işverende olduğundan bir işveren olarak Bakırköy işletmenizin ihtiyaç duyduğu sağlık ve güvenlik önlemlerini yerine getirmelisiniz.
  • Ancak bunun için endişe etmenize gerek yok zira Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği noktasında tüm sorumluluğu üstleniyor ve süreci profesyonel şekilde ele alıyoruz.
  • Hem önemli bir yükü üzerinizden alıyor hem de İSG denetimlerinden “0” ceza puanı ile ayrılmanızı sağlıyoruz.

Neden OSGB ile Çalışmalıyım?

Bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) ile çalışmak artık her işletmenin sorumluluğu haline geldi. Bakırköy işletmenizin ne kadar büyük ya da küçük olduğundan bağımsız olarak daima bir OSGB ile çalışmalı ve iş güvenliği ve sağlığı noktalarında gerekli tavsiye ve uygulamaları hayata geçirdiğinizden emin olmalısınız.  Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana sektörde kazandığımız tecrübemizi müşterilerimize aktarıyoruz.

  • Çalışanlarınızın güvenliğini sağlar ve markanızın itibarına ve iş potansiyeline zarar verebilecek unsurları ekarte edersiniz.
  • Tüm çalışanlarınız daha ergonomik bir ortamda iş yapmanın verdiği konfor ve uyumla daha verimli ve daha istikrarlı çalışırlar.
  • İş akışınızı bozabilecek durumları erkenden tespit eder ve ortadan kaldırırsınız.
  • Kısa sürede daha fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz. Böylece markanız daha öngörülebilir kazançlar elde etmeye başlar.
  • Artan güvenlik ve sağlık koşulları Bakırköy işletmenizde işe alımları ve işe dönüşleri kolaylaştırabilir.
Anadolu Yakası OSGB

OSGB mi, İSGB mi?

Belirli bir büyüklüğe ulaşmış olan firmalar OSGB mi, İSGB mi; hangisi sorusunun cevabını arıyor. Evet; Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak tanımlanan OSGB’ler farklı kuruluşlara hizmet götürebilir ve iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli olmak üzere en az üç kişiden oluşmalıdır. İSGB’ler ise o işletmeye özgüdür ve kurumun içinde sadece o işletme için çalışan kişilerden oluşur. İSGB’de istihdam etmesi zorunlu olan personeller iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile iş yeri hekimidir fakat bu personeller OSGB’lerdeki gibi ortak kullanımda olmadıkları için istihdam, yol, yemek, sigorta gibi diğer tüm giderler işveren tarafından karşılanmalıdır. Bu nedenle belirli büyüklükteki işletmeler için İSGB daha mantıklı olabilmektedir. Özellikle çok tehlikeli sınıfta faaliyet gösteren işletmelerde yakınlık açısından OSGB’den İSGB’ye geçiş daha mantıklı olabilmektedir. İSGB’ler iş yeri bünyesinde çalışmak zorunda olduğu için kolay görülebilir ve mümkünse iş yerinin giriş katında bir alana konuşlanma yapılmalıdır. Ayrıca muayene ve ofis olarak kullanılması gereken belirli metrekareler ve yine belirli alet-edevatların temini gerçekleştirilmelidir.

Şimdi Bize Ulaşın

Acil Durum Nedir? Tahliye Tatbikatı Nasıl Olmalıdır?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
En Yakın OSGB Merkezi

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar