Beylikdüzü İş Güvenliği

Beylikdüzü İş Güvenliği

 

Beylikdüzü İş Güvenliği

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanlığı tarafından işletmelere ve de diğer tüm büyük şirketlere iş güvenliği hizmetleri sunmak için yetkilendirilen OSGB’ler (Ortak Sağlık ve Güvenliği Birimi firmalar) bugün İstanbul ilçelerindeki tüm iş yerleri ile yakından çalışıyorlar. 300.000’den daha fazla insanımızın yaşadığı Beylikdüzü ilçesinin, konu işletmeler ve iş trafiği olduğunda İstanbul’un nispeten daha az yoğunluklu ilçeleri arasında olduğunu söylenebiliriz. Beylikdüzü’nde iş güvenliği hizmeti almak isteyen tüm şirketlere Kale OSGB olarak hızlı ve özelleştirilmiş güvenlik çözümleri sunuyoruz. 15 yıllık saha tecrübemizin sayısız kez gösterdiği gibi bir iş yerindeki sağlıklı bir çalışma ortamının birinci ve en önemli şartı iş güvenliği olmaktadır.

OSGB Beylikdüzü
Beylikdüzü iş güvenliğinde bilinmesi gerekenler

İş Sağlığı Problemlerini Ortadan Kaldırın

Bir iş yerinde iş güvenliği, yerine getirilen mesleğin gerekliliklerinin dolaylı bir sonucu olarak meydana gelebilecek her türlü potansiyel tehlike unsurunun ortadan kaldırılmasını ya da olabildiğince azaltılmasını ele almaktadır. Bahsi geçen bu tehlike unsurları hem uzun hem de kısa vadede şirket ve iş yeri çalışanları için istenmeyen zaman ve sağlık kaybı ile sonuçlanmaktadır. İş güvenliği tıpkı Beylikdüzü ilçesinde olduğu gibi sadece işletmeleri değil, küçük ya da büyük olsun, bir tür meslek icabı gereği yürütülen her türlü işte, yönetmelikler gereği yasal zorunluluğu olan, göz önünde bulundurulması gereken bir kavramdır. Bu iş güvenliği kavramı 2012’de kabul edilen 6331 sayılı kanunda kısaca İSG adıyla belirtilmektedir.

Beylikdüzü OSGB Tavsiyesi

İstanbul’un gelişmekte ve nüfusu her geçen gün artmakta olan Beylikdüzü ilçesi, sanayi yapılaşması bakımından da önem taşıyor. Bölgede 2002 yılından beri kurulmuş olan Organize Sanayi Bölgesi’nde birçok iş yeri ciddi miktarda üretim ve ihracat gerçekleştiriyor. Kale OSGB olarak Beylikdüzü’nde birçok az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sağlamaktayız. 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli sınıftaki iş yerlerinde zorunlu iş sağlığı ve güvenliği hizmeti 31.12.2023’e ertelenmiş olsa da yönetmeliğe uygun şekilde iş sağlığı ve güvenliği hazırlıklarının yapılması için bu tarihin beklenmemesi gerekiyor. Kale OSGB olarak A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız ile iş yerinizi mevzuata uygun hale getirerek daha verimli bir çalışma ortamı oluşturuyor ve daha verimli bir üretim sahası için zemin hazırlıyoruz. Beylikdüzü’nün son 15 yılda iki katına çıkan nüfusu özellikle inşaat sektöründeki birçok kuruluş için ilçeyi gözde hale getirmektedir. Kale OSGB olarak 20 yıla yaklaşan tecrübemizle Beylikdüzü’nde AVM inşaatı ve toplu konut yapılaşması için de iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini profesyonel bir anlayışla karşılıyoruz.

OSGB Merter

Amaç ve Yöntemler

İş güvenliği kavramının kapsamı, oldukça geniş konu başlıklarını ele alır. Bu nedenle birçok farklı metodun bir arada kullanılması ile yerine getirilir. Temel amaç iş kazalarını önlemek olduğundan risk değerlendirmesi gibi teknik yöntemlerle iş ortamının risk düzeyini ölçmek birincil adımlar arasında yer alıyor. Faaliyetlerin yürütüldüğü iş ortamının risk analizinin yapılmaması kısa vadede kazalar ve uzun vadede ise meslek hastalıkları ile sonuçlanabilir ve bir kişinin mesleğine devam edememesine neden olur. Bu durum Beylikdüzü işletmesi için de istenmeyen, sürekliliği engelleyen bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Ergonomik Çalışma

İş güvenliği ile Beylikdüzü’nde iş yeri çalışma ortamlarını iyileştiriyoruz. Hem bireyleri hem de şirketlerde kilit roller oynayan tecrübeli personelleri yıpratan ve onların performanslarını düşüren en büyük unsurların başında ergonomik olmayan çalışma ortamları gelmektedir. Beylikdüzü işletmeleri için yerine getirdiğimiz iş güvenliği hizmetlerinde ergonomiyi birincil öncelik sırası haline getiriyoruz. Sizde Kale OSGB ile çalışmak için şimdi bizi arayın.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Plazalarda İş Güvenliği

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar