İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

Beyoğlu OSGB

Beyoğlu OSGB hizmeti almak isteyen müşterilerimize profesyonel iş sağlığı ve güvenliği personellerimiz ile gelişmiş İSG servisleri sunuyoruz. İş değişikliği gibi alanlarda gerekli olan mobil sağlık taramasından iş yeri risk değerlendirmesine kadar Kale OSGB olarak birçok İSG ihtiyacını yerine getiriyoruz. İş güvenliği uzmanımız, iş yeri hekimimiz ve diğer sağlık personelimiz iş yerinizde ergonomik bir çalışma ortamı oluşturmayı amaçlayarak çalışanlarınızın sağlığının bozulmasını engeller. Aynı zamanda gerekli güvenlik önlemleri ile iş yeri yaralanmalarının önüne geçmeye çalışır.

15 Yılı Aşan Tecrübe

  1. Tüm Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) hizmetleri iş yerinizde uzun ve kısa vadede sağlık düzeyini yükseltmek, işletme körlüğü gibi alanlarda işverene destek olmak, iş kazalarını azaltmak ve tehlike önleyici tedbirlerle markanızını itibarını zedeleyebilecek durumları ortadan kaldırmak için varlar.
  2. Siz de Beyoğlu işletmeniz için tecrübeli bir OSGB birimi ile çalışarak iş yerinizin az tehlikeli ya da çok tehlikeli olup olmadığına göre gerekli iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerine sahip olmaya başlayabilirsiniz.
  3. 2005 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren bir marka olarak Kale OSGB, iş sağlığı ve güvenliğinin uygulanmasında çalışan katılımının önemine inanır.
  4. Bunlar risk değerlendirmesi ve risk analizi çalışmalarından personel eğitimine kadar uzanan geniş çabaları kapsamaktadır.

OSGB’nin Avantajı

Beyoğlu OSGB

Bir OSGB ile çalışmanın sağladığı avantajlar sınırsızdır. Güvenlik tedbiri amacıyla hayata geçirilen tehlike önleyici uygulamalar Beyoğlu işletmenize mikroekonomik ve makroekonomik tasarruflar sağlıyor. Çalışanlarınıza sunduğumuz bilinçlendirici özellikli iş güvenliği ve sağlığı eğitimlerinde iş yerinizde temel iş güvenliği kültürünün oluşmasını sağlar. 6331 sayılı kanun çerçevesinde ele alınan patlamadan korunma ya da acil durum eylem planı gibi hazırlıklar en güncel kanun maddeleri takip edilerek hayata geçiriliyor ve güncelleniyor. Beyoğlu markanızın çatısı altında bulunan tüm personellerin tehlikeden korunmasını sağlayan iş yeri süreçleri ve prosedürleri tasarlıyoruz.

Beyoğlu OSGB İçin Şimdi Arayın

Gıda mühendisliği danışmanlığından, temel iş güvenliğinin püf noktaları ve yüksekte çalışma eğitimlerine kadar Kale OSGB’de Beyoğlu iş yerlerine çeşitli kollarda hizmetler veriyoruz. Tüm servislerimiz  ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 veya ISO 45001 standartları göz önüne alınarak sunulmaktadır. Kalite sistemleri kurulumu, risk hesaplamaları, yasal gerekliliklerle uyumlu İSG yöntemleri ve daha fazlası için şimdi bizi arayın. Her OSGB’de olduğu gibi bir Beyoğlu şirketindeki İSG süreci düzenli aralıklarla tekrar edilmesi gereken risk değerlendirmesi ile başlar ve ilk yardım eğitimine kadar sürer.

Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

OSGB İle Çalışmama Cezası

6331 no’lu İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince tüm işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin sağlanması gerekmektedir. Yalnızca 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli sınıftaki işletmeler için OSGB hizmeti alma zorunluluğu 31.12.2023 tarihine kadar ertelenmiştir ancak yine de temel bazı iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının yapılması zorunlu kılınmıştır. Eğer herhangi bir OSGB ile çalışmıyorsanız veya 2024 başı itibariyle 50’dan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıftaki işletmelerde OSGB desteği alınmıyorsa MADDE 4 – İşverenin genel yükümlülüğü 26/1-a ceza maddesi ve 4/1-a kanun maddesinde sözü edilen fiil “İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili tedbir almamak, organizasyonu yapmamak, gerekli araç ve gereçleri sağlamamak, sağlık ve güvenlik tedbirlerini değişen şartlara uygun hale getirmemek ve mevcut durumun iyileştirilmesi için çalışmalar yapmamak.”a göre 6966 TL ile 20898 TL arasında idari para cezasına çarptırılabilirsiniz. İhlal süresince işverene her ay kesilen bu cezalar işyerinin çalışan sayısı ve tehlike sınıflarına göre yüzdelik oranlarda değişebilmekte ve her sene yeniden değerlenerek artmaktadır.

Acil Durum Nedir? Tahliye Tatbikatı Nasıl Olmalıdır?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Mesleki Yeterlilik Belgesi (MYK) Alması Gereken Kişiler

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar