Büyükçekmece OSGB

15 yılı aşkın süredir tüm İstanbul semtlerine gelişmiş OSGB hizmetleri veren Kale OSGB alanında oldukça tecrübeli bir birim olarak öne çıkmaktadır. Kale OSGB’de Büyükçekmece OSGB hizmeti almak isteyen iş yerlerine de hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz en temel OSGB servisleri arasında iş değişikliğinde gerekli olabilen mobil sağlık taramasından bakanlık destekli bilgi yönetim sistemlerine ve meslek hastalıklarının önlenmesinden iş yerinde iş güvenliği kültürünün oluşturulmasına kadar geniş bir yelpaze söz konusu.

Standart ISO Uyumluluğu

  • Tüm Büyükçekmece OSGB servislerimiz standart ISO uyumluluğuna sahiptir.
  • Bu ISO uyumlulukları arasında ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000
    ve ISO 45001 gibi tecrübeli bir OSGB’den beklenen standartlar yer alır.
  • Gerek patlamadan korunma dokümanı hazırlanırken gerekse Büyükçekmece iş yeri personellerine iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verirken daima küresel standartlar çerçevesinde hareket edilir.
  • Buna acil eylem planı veya yüksekte çalışma ve ilk yardım eğitimi gibi püf noktalar da dahil durumda.

Büyükçekmece’de OSGB’nin Avantajı

Büyükçekmece OSGB
Büyükçekmece’de OSGB hizmeti almak için şimdi bizi arayın.

İşinde tecrübe sahibi, profesyonel bir OSGB ile çalışmanın avantajları gerçek anlamda sınırsız. Kale OSGB’de tüm Büyükçekmece müşterilerimizi birer ortaklarımız gibi görüyoruz. Temel iş güvenliği eğitimleri sayesinde onlara iş çevrelerini nasıl daha güvenli hale getirebileceklerini göstererek markalarını daha hızlı büyütmelerine ve daha öngörülebilir karlılık seviyelerine sahip olmalarına yardımcı oluyoruz. Çalışanlarınızın daha ergonomik ve sağlıklı ortamlarda iş yapmaları şirketiniz için daha yüksek potansiyelde üretim olanakları anlamına gelir. Yeni personellerin işe alımı kolaylaşırken daha kısa sürede daha fazla müşteriye hizmet vermeniz olanaklaşır.

OSGB Nasıl Seçilmelidir?

İş yeri için OSGB seçiminde referanslar iyi incelenmeli ve firmanın bu sektördeki geçmişi hakkında yüz yüze görüşmeli bir toplantı organize edilmelidir. OSGB’de yer alan iş sağlığı ve güvenliği uzmanları kimlerdir, hangi tehlike sınıfında kaç işletmeye bakılmaktadır, kaç yıllık tecrübeleri vardır, iş yeri hekiminin sektörünüz ile ilgili bilgi birikimi var mıdır, iş sağlığı ve güvenliği açısından meslek hastalığı tespiti ve öngörüsü konusunda deneyimi nasıldır gibi soruların cevapları aslında OSGB firmasının size uygunluğu hakkında birçok fikir verebilecektir. OSGB teklifi alırken iş yeri ve üretim hatlarının iyi bir şekilde anlatılması ve karşı tarafın sizi mümkün olduğunca iyi tanıyabilmesi gerekir. Böylece sizin için hazırlanacak taslak çalışmalarda istenilen şeylerin daha uygun bir şekilde karşınıza getirilmesini kolaylaştırmış olursunuz. OSGB yetkilileriniz sorduğunuz her bir soruya fazla düşünmeden ve mantıklı cevaplar vermesi gerekir. Bunu birbirinizi anlamaya dair gerçekleştirebileceğiniz küçük bir test olarak da düşünebilirsiniz. Tabii ki ilk görüşmede tarafların birbirini yüzde 100 anlayabilme şansı yoktur ancak işveren ve OSGB arasındaki elektrik ne kadar iyi ise şirket içinde iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarında çözüm odaklı hızlı çalışma şansı da o kadar yüksek olacaktır.

Doğal Afetler Nelerdir?

Servislerimizden Yararlanın

Kale OSGB’de tüm Büyükçekmece işletmeleri için tehlikeden korunmak için ihtiyaçları olan iş yeri süreçleri ve prosedürleri tasarlıyoruz. Tüm bunları yasal gerekliliklerle uyumlu İSG yöntemleri ile yerine getiriyoruz. OSGB’miz Büyükçekmece iş yerlerine gelişmiş iletişim olanakları ve de hızlı geri dönüşler vaat eder. OSGB seçiminde tecrübe ve referans önemlidir ve bu nedenle bu faktörler Büyükçekmece iş yerleri için de geçerlidir.

6331 sayılı iş güvenliği kanunu gereği bugün tüm Büyükçekmece iş yerleri — büyük ya da küçük olsun — iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı almak zorunda. Bu zorunluluk iş kazalarını azaltmak ve çalışan sağlığını iyileştirmek için vardır. Tüm OSGB süreci risk değerlendirmesi ve risk analizi ile başlıyor. Bu süreç bizzat tarafımızca atanan iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinin işbirliği ile yürütülmektedir.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar