Çatalca OSGB

Çatalca OSGB

Kale OSGB olarak Çatalca OSGB hizmeti almak isteyen tüm iş yerleri için uzun ve kısa vadeli sağlık ve güvenlik hedefleri belirliyoruz. Tarafımızca atanan iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli Çatalca iş yerinizde bu OSGB hedefleri için çalışırlar. İş güvenliği uzmanımız şirketiniz için gerekli risk değerlendirmesi, risk analizi ve tehlike önleyici tedbirleri uygulamaya koyarken, iş yeri hekimimiz ve diğer sağlık personelimiz sağlık taraması ve sağlık tedbirleri noktasında Çatalca işletmeniz için yol gösterici olurlar.

OSGB’nin Yararları

Kale OSGB olarak Çatalca iş yerlerine sağladığımız Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) servisleri ile şirketinize tehlikeden korunmak için ihtiyaç duyulan iş yeri süreçleri ve prosedürleri geliştiriyoruz. İş değişikliği ve işe dönüşte gerekli olabilen ve yerinde tıbbi tahlil ve tetkik sağlayan mobil sağlık taramasından, mesleki yeterlilik eğitimleri ve periyodik teknik kontrol hizmetlerine kadar tüm Çatalca iş yerleri gelişmiş OSGB hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Çatalca OSGB
Çatalca OSGB’ye dair bilinmesi gerekenler
  • Bir OSGB ile çalışmanın yararları sınırsızdır,
  • OSGB’ler Çatalca iş yeriniz için risk hesaplamaları yapar,
  • Yasal gerekliliklerle uyumlu iş sağlığı ve güvenliği yöntemlerini uygulamaya koyar,
  • Bakanlıkça desteklenen bilgi yönetim sistemlerinden yararlanır,
  • İş yeri kazalarını ve yaralanmalarını önleyerek çalışanlarınızın verimliliğini yükseltir,
  • Şirketinizin kısa ve uzun vadeli karlılık seviyelerinin daha öngörülebilir olmasına katkıda bulunur,
  • Çatalca markanızın daha kısa sürede daha fazla müşteriye hizmet vermesine olanak tanır.

Çatalca’da Nasıl OSGB Hizmeti Alabilirim?

Çatalca’da OSGB hizmeti almanızın birçok yolu var. Konu OSGB olduğunda tecrübe ve referans oldukça önemlidir. Kale OSGB olarak Çatalca müşterilerimize 2005 yılından bu yana iş güvenliği ve sağlığı sektöründe faaliyet göstermenin sağladığı tecrübelerimizi sunuyoruz. Tüm işletmelere profesyonel OSGB hizmeti sunarak şirketlerin ihtiyaçlarına özel iş sağlığı ve güvenliği çözümleri geliştiriyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmaya karar verirseniz bunun için tek yapmanız gereken Başakşehir’deki merkezi konumuyla tüm İstanbul’a hizmet veren Kale OSGB’yi aramaktır. Şirketimizde müşterilerimizi ortaklarımız olarak görür ve onlara her türlü OSGB ve İSG konularında hızlı geri dönüşler sağlarız.

Arnavutköy OSGB

Çatalca OSGB Çalışma Süreleri

Birçok sanayi bölgesinde olduğu gibi Çatalca’da da çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli sınıfta birçok işletme yer almaktadır. Çok tehlikeli sınıftaki bir işletmede iş sağlığı ve güvenliği uzmanı A sınıfı olmalı ve en fazla 250 çalışana aylık en az 40 dakika ayırabilecek şekilde çalıştırılmalıdır. Tehlikeli sınıftaki bir iş yerinde ise B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlı çalışmalı; ayda en fazla 500 kişiye kadar ve en az 20 dakika kişi başı süre ayırarak hizmet vermelidir. Az tehlikeli sınıfa bakabilen C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ise 1000 kişiye kadar olan işletmelerde çalışan başına en az 10 dakika ayırabilmektedir. Yasa gereği C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları B sınıfına, B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları da A sınıfına 31.12.2023 tarihine kadar bakabilmektedir. İş yeri hekimlerinin de çalışma standartları personel sayısı ve sürelerle sınırlandırılmıştır. Çok tehlikeli sınıfta bir işletmede bir iş yeri hekimi 750’ye kadar kişiye çalışan başı en az 15 dakika, tehlikeli bir iş yerinde 1000 kişiye kadar ayda en az kişi başı 10 dakika ve az tehlikeli bir iş yerinde de 2000 kişiye kadar çalışan başına ayda en az 5 dakika sınırları ile çalışabilmektedir.

 İş Güvenliği Kültürü

Çatalca’da birinci amaçlarımızdan biri de şirketlerde bir iş güvenliği kültürü oluşturmaktır. İş güvenliği kültürü kalıcıdır ve işe yarar olması için hem çalışan hem de iş verenin ilgi ve özverisini gerektirir. İş güvenliği kültürü iş yerinizin sağlığının korunmasını sağlar, çalışanlarınızın görevlerini daha yüksek potansiyelde yerine getirmelerine olanak tanır. Bu kültürü geliştirmek amacıyla Çatalca iş yerinizde çalışanlarınıza birbirinden çeşitli İSG eğitimleri de sağlıyoruz.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

İlk Yardım Eğitimi

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar