Çekmeköy İş Güvenliği

Çekmeköy İş Güvenliği

Çekmeköy İş Güvenliği

 1. Çekmeköy iş güvenliği tarafında İstanbul’da birçok farklı marka ile karşılaşmak mümkün.
 2. Kale OSGB, bu firmalar içinde en tecrübeli isimlerden biri olarak biliniyor.
 3. İşlerinde son derece deneyimli çalışanlarımız ile tüm Çekmeköy’e iş güvenliği noktasında profesyonel servisler sunuyoruz.
 4. İş güvenliği her şirket için kritik öneme sahiptir: O iş yerindeki iş kazalarını ve meslek hastalıklarını azaltmanın yanı sıra şirketin karlılığının bu beklenmedik faktörlerle zarar görmesini önler.
 5. Risk değerlendirmesi ve risk analizi iş güvenliğinin başlıca uygulamaları arasında bulunuyor.

Çekmeköy İş Güvenliği

İş Güvenliğinin Avantajları

İş güvenliği ile Çekmeköy iş yerinizde hem çalışanlarınızın hem de kendiniz ve misafirlerinizin ön görülmemiş riskler altına girmesi önlenir. Zira çalışanların, görevlerini sağlıklı ve ödüllendirici bir ortamda yapması önemlidir. Kale OSGB gibi Çekmeköy iş güvenliği şirketleri önlenebilir yaralanma ve hastalıkların ekarte edilmesi için varlar. Bu potansiyel kazalar iş akışından veya işin standart zorluğundan kaynaklanan çeşitli önlenebilir sorunlar olabiliyor. Bizlerle çalıştığınızda Çekmeköy iş güvenliği noktasında yetkin iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı önerileri alma şansı bulur ve Çekmeköy firmanıza özel iş güvenliği planlamaları ile karşılaşırsınız.

Çekmeköy’de İş Güvenliğinin Aşamaları

 • İş güvenliği raporları, iş güvenliğinin en önemli aşamaları arasındadır.
 • İş güvenliği raporları, Çekmeköy firmanızın yönetim birimlerine iletilir ve güvenlik uygulamalarının hayata geçirilişi ve doğru risk yönetimi gibi unsurların altı çizilir.
 • İş sağlığı ve güvenliğinin standartları vardır ve Kale OSGB, ISO 45001 sertifikasını uygular.
 • İş güvenliği işe alımları da kapsar: Yeni çalışan ya da işe dönen çalışan için sağlık kontrolü yapılır.
 • İş güvenliği aynı zamanda iş kültürü demektir.
 • İş güvenliğinin tüm Çekmeköy şirketi genelinde sağlanması için güvenlik eğitimleri verilir.
İş Güvenliği Merdiven Yönetmeliği Hakkında Bilgiler

Güvenlik ve Sağlık Standartlarının Oluşturulması

İş güvenliği, belirli bilimsel standartları olan bir alan. İş güvenliğinin önemli bir unsuru da tehlike sınıfı oluyor. Çekmeköy iş yerinizin tehlike sınıfının ölçümü yapılarak tüm iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarının çalışma süreleri buna göre belirlenir. Bu anlamda o Çekmeköy firması çok tehlikeli, tehlikeli ya da az tehlikeli olarak kategorize edilir. Kale OSGB 2005 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir. Standartlara tam uygunluk için kendimizi en son iş güvenliği yasa değişikliklerinden haberdar ediyor ve yine güncel teknolojik olanaklardan daima yararlanıyoruz.

İSG Uzmanı Hizmet Süresi

OSGB’leri iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinden oluşur. Hangi personellerin görevlendirileceği, kaç tane personel görevlendirileceği, personellerin hizmet süreleri gibi dinamiklerin oluşturduğu “OSGB hizmeti” iş yerinin tehlike sınıfı ve personel sayısı doğrultusunda şekillenmeye başlamaktadır. Bu doğrultuda sadece bir tam zamanlı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı az tehlikeli bir iş yerinde 1000 personele kadar çalışabilmektedir. Personel sayısının aşılması durumunda ikinci bir iş sağlığı ve güvenliği uzmanının görevlendirilmesi gerekir. Tehlikeli sınıftaki bir iş yeri içinse 500 personele kadar sadece bir iş sağlığı ve güvenliği uzmanı çalışabilmektedir. İş yeri tehlike sınıfının çok tehlikeli olması durumunda ise iş sağlığı ve güvenliği uzmanı 250 personele bakabilmektedir. Personellere ayrılması gereken süreler de iş yerlerinin tehlike sınıfları ile birlikte değişiklik göstermektedir. Çok tehlikeli bir sınıfta personel başına aylık en az 40 dakika ayrılması gerekir. Tehlikeli sınıf için bu süre 20 dakika ve az tehlikeli sınıf için de 10 dakikadır. İş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli bulundurma şartları da iş yerinde bulunan personel sayısı ve iş yerinin tehlike sınıfına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) Nedir?

İş Güvenliği Eğitim Sertifikası Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar