OSGB Fiyat Listesi

Çekmeköy OSGB

İstanbul’un daha küçük nüfuslu semtlerinden Çekmeköy’de OSGB servisi almak isteyen tüm iş yerlerine Kale OSGB olarak hızlı ve gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunuyoruz. Şirketimiz 2005 yılından bu yana iş güvenliği ve sağlığı sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu anlamda çeşitli profesyonel çözümler çerçevesinde, edindiğimiz değerli İSG tecrübelerimizi tüm Çekmeköy işletmelerine sunuyoruz. Çekmeköy işletmeleri OSGB hizmeti almak için şimdi bizimle iletişime geçebilirler.

Çekmeköy’de Risk Hesaplamaları ve Analizleri

Çekmeköy iş yerleri için birbirinden farklı ve zengin OSGB servislerimiz bulunmaktadır. Tüm bu servisler işletmenizde gerekli iş güvenliği kültürünü oluşturmak için varlar. İş güvenliği kültürü bir işletmenin uzun ve kısa vadeli hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıran bir unsurdur. Çalışanlarınızın daha sağlıklı ve güven dolu bir ortamda iş yapmalarına olanak tanır ve bu da onların görevlerini daha yüksek bir potansiyelle yerine getirmelerini sağlar. Tüm iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları ve de tedbirleri hem Çekmeköy şirketinizdeki çalışanlarınızın sağlığını yükseltmek hem de marka imajınızı korumak için varlar. Bunlar bir işletmenin sürdürülebilirliği için vazgeçilmez olan unsurlardır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

  • Sektörde 15 yılı aşan tecrübesiyle Kale OSGB‘de Çekmeköy iş yerlerine birbirinden çeşitli iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri sağlıyoruz.
  • Bunlar mesleki yeterlilik eğitimlerinden, yüksekte çalışma eğitimi ve de ilk yardım eğitimi gibi birçok alanı kapsamaktadır.
  • Temel hijyen eğitimi iş yeri sağlığınızı en hızlı şekilde iyileştiren uygulamalardan biridir.
  • Yüksekte çalışma eğitimi ise bugün personellerinizin yüksekte görev almasının gerekli kılan ortamlarda alınması yasal anlamda mecburi olan bir eğitimdir.
  • Bu eğitimlerin verilmesi ise bizzat işveren sorumluluğunda olduğundan işverenler bu ihtiyaçlarını bizzat OSGB’lerden yardım alarak karşılarlar.
  • OSGB’ler sahip oldukları iş güvenliği uzmanları ile işletmelere çeşitli güvenlik eğitimleri verebilir. İş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli ise yukarıda bahsi geçen sağlık eğitimlerinde görev almaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Faaliyetlerinin Faydaları

İş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri en temelde iş kazası ve meslek hastalığı sayısını azaltmayı hedef almaktadır. Çalışanların daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarının sağlanması, beden ve ruh sağlıklarının korunması ve diğer iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin alınması bireysel ve şirket verimliliği açısından da zamanla hissedilir iyileşmeler ortaya çıkarmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarında tıp-hukuk-fizik ve psikoloji gibi alanlar birbirine bağlı şekilde hareket ederek bir karar mekanizması oluşturur. Böylece iş yerinde bazı şartları iyileştirirken 360 derece düşünme vizyonu ortaya çıkar ve hem iş yeri, hem de çalışan için daha verimli bir ortam nasıl olmalı diyerek ortak bir karara varılır. İş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlanırken öncelikle iş yerindeki risklerin tespiti yapılır. Gerekli görülen riskler tamamen kaldırılır ve eğer kaldırılamıyorsa da oluşturabileceği risk en aza indirilir. Tüm çalışanların bedensel ve ruhsal sağlıkları daima denetim altında tutulur ve eğitimlerle daha bilinçli bir çalışma ortamının elde edilmesi sağlanır. Temel düşünce iş sağlığı ve güvenliğinde oluşabilecek potansiyel tüm maddi ve manevi zararları engellemek üzerine kuruludur.

Türkiye'nin En Büyük OSGB'si

Çekmeköy’de En İyi OSGB

Hangi OSGB’nin ihtiyaçlarınıza göre en iyi olduğunu belirlemek kolay olmayacaktır. Ancak her iş sektöründe olduğu gibi iş güvenliği ve iş sağlığı sektöründe de tecrübe ve referans hemen her şeyden önce geliyor. Kadıköy merkezli ofisimizle Kale OSGB’de zengin bir tecrübe ve referans kataloğuna sahibiz. İşlerinde fazlasıyla deneyimli ve profesyonel iş güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimizle tüm Çekmeköy iş yerlerine küresel ISO standartlarına uygun ve en son yasal değişikliklerle paralel İSG servisleri sunmaktayız. Personellerimiz Çekmeköy iş yeriniz için patlamadan korunma dokümanı hazırlayabilir, risk değerlendirmesi ve risk analizleri yapabilir, mobil sağlık taraması sunabilir, acil eylem planını tasarlayabilir ve tehlike önleyici tedbirleri uygulamaya koyarak sağlığı tehdit edici unsurları hızlıca bertaraf edebilirler.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
OSGB İstanbul Ümraniye

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar