En İyi OSGB Firmaları

En İyi OSGB Firmaları

 

En İyi OSGB Firmaları

2005 yılından bu yana hizmet hayatını sürdüren Kale OSGB en iyi OSGB firmaları arasında yer almaktadır. Geçmişten bugüne sağladığımız hizmetlerle çalışanların iş güvenliğini ve sağlığını mutlak suretle güvence altına alıyoruz. İş kazalarını ve hastalıklarını en iyi şekilde azaltarak şirketlerin iş düzenlerinin bozulmasının önüne geçiyoruz. Bakanlık onaylı iş güvenliği yazılımları ile geçmişin evrak ve dosya problemlerini de tümüyle ortadan kaldırıyoruz.

en iyi osgb firmaları
Kale OSGB en iyi osgb firmaları arasında yer almaktadır.

Kale OSGB

  • Kale OSGB’yi en iyi OSGB firmaları arasına yerleştiren faktörler elbette bunlarla sınırlı değil.
  • Haftanın her iş günü açık çağrı merkezimiz ile karşınızda daima hizmet alabileceğiniz bir müşteri temsilcisi bulma imkanına sahipsiniz.
  • Artan iş hacmi ve sektörel verimlilik göz önüne alındığında satış sonrası servislerin büyük önem taşıdığını biliyoruz ve buna öncelik veriyoruz.
  • Mutlak müşteri memnuniyeti en iyi OSGB firmaları arasında yer almamızı sağlayan faktörlerden biri.

Yasal Yükümlülükler

Dünyada en başta sanayi olmak üzere farklı sektörlerden iş kolları baskın şekilde küçük firmalarla doludur. Çoğu büyük firmalar Ortak Sağlık ve Güvenlik’e dair yeterli bilince sahip olsalar da küçük işletmeler bu konuda sıklıkla geri kalabiliyor. Kale OSGB olarak tüm işletmelere ihtiyaçları olan sağlık ve güvenlik unsurlarını yerine getirme ve yasalar önündeki yükümlülüklerini tamamlama şansı sunuyoruz. Böylece işverenlerin üzerindeki büyük yasal yükü azaltıyoruz.

OSGB’de Alanında En İyiler

OSGB rekabeti yüksek olan bir alan. Bu alanda 14 yıldan bu yana hizmet veriyoruz ve çalıştığımız markaları müşterimiz olarak değil ortaklarımız olarak görüyoruz. Birçok firma iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçları, uygulamaları ve kısıtlamaları hakkında çok az şey biliyor. Bir iş yerinde güvenliği ve sağlığı tehlikeye sokabilecek başlıca engellerin belirlenmesi işletmenin gelişmesi ve performansını artırması açısından oldukça önemlidir. Alanında en iyi OSGB firmaları ile çalışarak siz de bunu başarabilirsiniz.

Acil Durumda Doğal Afet Müdahalesi

OSGB Ne Yapar

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi iş yaptığı firmalarla harici olarak çalışmaktadır. İş yerlerinin OSGB tarafından sağlanan iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli gibi birimleri bünyesinde barındırması gerekmez, bu birimler şirkete dışarıdan hizmet verir. Risk değerlendirmesi, ilk yardım eğitimi, patlamadan korunma dokümanı ve acil kaçış planı gibi hizmetler en iyi OSGB birimleri tarafından sağlanan hizmetler arasında yer alıyor. Tüm bu birimler iş yerinizin sahip olduğu tehlike sınıfına göre atanıyor. Çok tehlikeli sınıfındaki iş yerleri az tehlikeli ya da tehlikeli iş yerlerinden daha fazla sayıda güvenlik uzmanı ve hekim ile çalışmaktadır.

OSGB’de Çalışan Görevliler

Kale OSGB olarak 20 yıla yaklaşan bir deneyime sahibiz. İnşaattan turizme, belediyecilikten akaryakıta kadar birçok sektörde uluslararası marka için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktayız. Normal şartlarda OSGB’lerin kurulabilmesi için C sınıfı bir iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile iş yeri hekiminin olması yeterlidir fakat bu şekilde oluşturulan bir OSGB’nin hizmet verebileceği alanlar sınırlıdır. C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları sadece az tehlikeli sınıftaki iş yerleri için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verebilmekteler. Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki iş yerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verebilmek içinse kadrolu olarak A sınıfı ve B sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı bulundurmak gerekir. B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları tehlikeli sınıftaki iş yerleri için hizmet verebilmektedir. En üst seviye olan A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ise çok tehlikeli sınıftakiler başta olmak üzere tüm iş yerlerinde görev alabilmektedir. Kale OSGB iş sağlığı ve güvenliği uzmanları açısından Türkiye’deki en deneyimli kadroya sahiptir. Buna ek olarak deneyimli iş yeri hekimleri ve yine iş sağlığı ve güvenliği alanında kıdemli diğer sağlık personellerimiz ile profesyonel bir iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız.

İş Güvenliğinde İşverenlerin Yükümlülükleri

Kimler İş Güvenliği Hizmeti Almak zorunda?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar