En Yakın OSGB

En Yakın OSGB

 

En Yakın OSGB Hangisi?

En yakın OSGB nerededir merak edenler için Kale OSGB olarak tüm İstanbul’a yakın olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kale OSGB olarak çalıştığımız iş yerlerinde iş güvenliği ve iş sağlığı bilincini artırıyor, şirket çalışanlarına içsel sorumluluk yüklüyor ve konuya dair pratik bilgilerini artırıyoruz. En yakın OSGB size her daim hızlı hizmet verebilen ve sorunlarınıza anında çözüm olabilen OSGB’lerdir. Kale OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) ile çalışarak tam olarak bu avantajları elde etmiş olursunuz.

Şirket politikaları, prosedürleri ve iş yeri yönetimi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) uzmanlarımızın firmanıza hizmet verirken göz önünde bulundurdukları başlıca konular arasında yer almaktadır. Bu politika ve prosedürlerin şirketinizin OSGB mevzuatlarını yerine getirmesine engel teşkil ettiği tespit edilirse gerekli çözüm önerileri sunulur ve yol haritası hazırlanır. En yakın OSGB ile çalışmanın getirdiği avantajlar arasında bu çözüm ve planları gerçek zamanlı olarak değerlendirebilmek geliyor.

En Yakın OSGB
Bana en yakın OSGB nerededir?

En Yakın OSGB Firmasının Avantajları

En yakın OSGB firması ile çalışırken aşağıdaki OSGB hizmetlerinden daha hızlı ve avantajlı bir şekilde yararlanma şansını elde ediyorsunuz:

  • En yakın OSGB ile çalışmak işletmenizde yerine getirilen faaliyetler neticesinde meydana gelen tehlike ve risklerden korunmanızı, daha insani bir iş çevresine sahip olmanızı ve işçi sağlığını korumayı gözetleyen metotlu tüm çalışmalardan pratik ve seri biçimde faydalanmanızın önünü açar.
  • En yakın OSGB ile iş yapmak, personellerinizi korumak, iş yerinizin ve üretim kapasitesinizin güvenliğini sağlamak, işletme prosedürlerinizin çıkarlarını gözetmek ve tüm bunlar olurken çevreyi olumsuz etkileyebilecek koşulları ortadan kaldırmak için en güncel tedbirleri almanızı sağlar.
İSG Sertifika Ücreti

İstanbul’daki merkezi konumu ile Kale OSGB size en yakın OSGB firmaları arasındadır. Kale OSGB iş sağlığı ve güvenliği alanında şu prosedürleri değerlendirmeye alır:

  • İş sağlığı ve güvenliğinde işverenin görevleri
  • İş sağlığı ve güvenliğinde işçinin görevleri
  • İş sağlığı ve güvenliğinde devletin görevleri
  • İş sağlığı ve güvenliği yönetmelikleri
  • İş yeri sağlık birimleri ile iş yeri hekimliği sorumlulukları
  • İş yaşamında çocuk işçilerin çıkarları
  • İş yaşamında hayatında kadın işçilerin çıkarları

İstanbul OSGB Firması

Kale OSGB olarak İstanbul’un tüm semtlerinde yer alan az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki iş yerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Deneyimli kadromuzla KOBİ’ler için OSGB hizmeti ve ağır sanayi için OSGB hizmeti gibi oldukça geniş ölçekte iş sağlığı ve güvenliğine tam anlamıyla uygun bir hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. İstanbul Avrupa yakası OSGB hizmeti verdiğimiz semtler Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu şeklindedir. İstanbul Anadolu yakası için OSGB hizmeti ise Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar için verilmektedir. Kale OSGB uzman kadrosu ile turizmden inşaat sektörüne, sağlıktan gıda üretimine kadar tüm sektörlerde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamayı ve yapılan denetimlerden sıfır ceza puanı alarak geçmenizi, her şeyin başında çalışanlarınızı ve sizi birçok yönden korumayı ilke edinmiştir.

Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Kale OSGB olarak bizlere sayfanın hemen üstünde yer alan telefon numaramızdan, email adresimizden veya doğrudan firma adresimizden ulaşabilirsiniz. Teklif isteyebilir, merak ettiğiniz soruları müşteri hizmetlerimize iletebilir ve diğer tüm konularda haftanın her günü 7/24 destek alabilirsiniz. Kale OSGB, 2005 yılından bu yana iş güvenliği sektöründe gelişmiş hizmetler veren deneyimli ve profesyonel bir iş güvenliği firmasıdır.

OSGB Sancaktepe

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar