Esenyurt İş Güvenliği

Esenyurt İş Güvenliği

Esenyurt İş Güvenliği

İş güvenliği hizmetine ihtiyaç duyan Esenyurt firmalarına Kale OSGB firmamızla 7/24 hızlı ve güvenilir iş sağlığı ve güvenliği desteği vermekteyiz. Kale OSGB, Çalışma Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’dir (OSGB). Hizmetlerimiz her güvenlik sınıfından tüm Esenyurt iş yerlerini kapsamaktadır. İş güvenliği servislerimiz daima 6331 sayılı İş Güvenliği kanununda belirlenen güncel maddeler dikkate alınarak yerine getirilir.

Hızlı ve Güvenilir

OSGB Merter

Esenyurt işletmeniz için iş güvenliği çalışmaları yaparken bunları işlerinde deneyimli iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimlerimizle gerçekleştiriyoruz. Risk analizi, risk değerlendirmesi, acil durum planı, patlamadan korunma dokümanı ve yangın güvenliği temel iş güvenliği hizmetlerimiz arasındadır. Esenyurt firmanız eğer yüksekte çalışma eğitimine ihtiyaç duyuyorsa bunu da memnuniyetle sağlıyoruz. Bir iş güvenliğinin amacı Esenyurt iş yerinizi potansiyel kazalardan korumaktır.

Analiz ve Planlama

Kale OSGB çalıştığı Esenyurt iş yerlerini ortakları olarak görür. Birincil önceliğimiz hem bakanlık mevzuatlarıyla tam uyum olmak hem de insan sağlığını koruyan başarılı, etkili ve sürdürülebilir iş güvenliği modelleri geliştirmektir. Bu da Esenyurt iş yerinizde inşa edeceğimiz iş güvenliği ve iş sağlığı kültürü ile mümkün olmaktadır. Bizimle çalışarak aşağıdaki hizmetlere sahip olursunuz:

  • İş yerine iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli istihdamı,
  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmaları,
  • Acil eylem planının tasarlanması,
  • Temel iş güvenliği eğitimi gibi geniş kapsamlı eğitimlerin verilmesi,
  • Makine ve cihazlara yönelik periyodik kontrollerin yapılması,
  • Aydınlatma ve gürültü odaklı ortam ölçümleri gerçekleştirilmesi,
  • Esenyurt çalışma alanınızı drone gibi modern hava araçlarıyla görüntüleme ve kontrol.
Bilirkişilik Kanunu Nedir?

Esenyurt’ta İş Sağlığı ve Güvenliği Faydaları

İstanbul ilimizdeki önemli üretim merkezlerinden biri olan Esenyurt, sanayi çeşitliliği ve hacmi ile iş sağlığı ve güvenliğinin en fazla önemsenmesi gereken noktalardan biri halindedir. İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ile çalışanların maruz kalabileceği iş kazaları veya ilerleyen tarihlerde ortaya çıkabilecek olası meslek hastalıkları en aza indirgenir. Dolayısıyla özellikle sanayi düzeyindeki bir kuruluşun iş sağlığı ve güvenliğine tam olarak odaklanabilmesi önem taşımaktadır. İş sağlığı ve güvenliği hem çalışanı, hem de iş yerini korumayı hedeflemektedir. Çalışma şartlarının sürekli olarak iyileştirildiği üretim merkezlerinde iş kazalarının yaşanma ihtimali son derece azalmaktadır. Esenyurt’ta iş sağlığı ve güvenliği de birçok açıdan önem taşımaktadır. Esenyurt’taki fabrikaların iş sağlığı ve güvenliğinin standartlara uygun hale gelmesi hem işverenin karlığını, hem de çalışanların sağlıklarını garanti altına alır. Şartları ne olursa olsun iş sağlığı ve güvenliği bir işletmeye kısa veya uzun vadede maddi karlılık da getirecektir. Çalışma şartlarının iyileştirildiği iş yerlerinde çalışanların verimlerinin yükseldiği yapılan çalışmalarla da ortaya çıkmıştır.

Şimdi Bizimle Çalışın

Esenyurt iş yerlerine sağladığımız iş güvenliği hizmetlerimiz tipik olarak her işletmenin ihtiyaç duyduğu çalışmalardan daha gelişmiş çözümlere doğru yol alır. Hem ortamdaki aydınlatma, gürültü, toz, vb. faktörleri ele alır hem de iş makineleri başta olmak üzere, elektrik ve topraklama kontrolleri gibi periyodik kontrol raporlamaları hazırlarız. Risk analizleri iş kazalarının engellenmesini sağlayan en birincil araçlardan biridir. Siz de Kale OSGB ile çalışmak için şimdi bizi arayın!

Tespit ve Öneri Defteri Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar