Kartal OSGB

Eyüpsultan OSGB

 

Eyüpsultan OSGB

Eyüpsultan’da OSGB hizmeti almak isteyen iş yerlerine Kale OSGB olarak 7/24 hızlı ve güvenilir iş güvenliği hizmetleri sağlıyoruz. Eyüpsultan işletmelerine sağladığımız OSGB servisleri tarafımızca istihdam edilen iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi üzerinden sağlanır. Patlamadan korunma dokümanı, acil durum planı, yangın güvenliği, temel iş güvenliği eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi Eyüpsultan iş yerlerine sunduğumuz başlıca OSGB servisleri arasında.

Hangi Faktörleri Ele Alıyoruz?

Her resmi OSGB gibi Kale OSGB de bakanlıkça yetkilendirilmiştir. Bütün çalışmalarımız 6331 sayılı iş güvenliği kanunu kapsamı dahilinde yürütülür. Temel iş güvenliği eğitimi ile Eyüpsultan iş yerinizde tehlike arz eden kaynaklar, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, yasal mevzuatlar, uyarı ikazları, işaretler ya da tehlikeli davranışlar gibi konularda personellerinizin bilinçlendirilmesi amaçlanır. Zira iş güvenliği bilinci marka çalışmalarınızın sürdürülebilirliğini doğrudan iyileştirmektedir.

50’den Az Çalışanı Olanlar İçin İş Sağlığı ve Güvenliği

Resmi gazetede yayımlanan 7252 no’lu ve 23.07.2020 kabul tarihli DİJİTAL MECRALAR KOMİSYONU KURULMASI İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASI HAKKINDA KANUN’un değişikliği sonrasında 50’den az çalışana sahip olan az tehlikeli iş yerleri için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alma zorunluluğu 31.12.2013 tarihine kadar ertelenmiştir. Ancak bu ertelemenin iş sağlığı ve güvenliği sağlama şartlarının ertelenmesi olarak düşünülmemesi gerekir. Yine de 50 kişiden az çalışana sahip az tehlikeli sınıftaki işletmelerin bazı şartları sağlama yükümlülüğü vardır. Bunlar firmadaki iş güvenliği önlemlerinin alınmasını sağlayan uyarı tabelalarının yerleştirilmesi, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almalarının sağlanması, tüm personelin sağlık muayenesinin yaptırılması ve kayıtlarının tutulması, risk analizi, acil durum eylem planı ve diğer iş sağlığı ve güvenliği evraklarının hazırlanması, tatbikatların yapılıp kayıt dosyalarının muhafaza edilmesi ve kullanılan ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması şeklinde özetlenebilir. Kanundaki değişiklikle birlikte B ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının bir üst sınıfa bakabilme yetkileri de uzatılmış oldu.

OSGB Yetki Belgesi Ücreti
Eyüpsultan OSGB
Eyüpsultan’da en iyi OSGB hizmetleri

Profesyonel Eyüpsultan OSGB Hizmetleri

İstanbul’un geniş nüfuslu ilçelerinden olan Eyüpsultan’da müşterilerimize sunduğumuz OSGB hizmetlerinden bahsedelim. Servislerimiz bütün işletmelerin gereksinim duyduğu en yaygın OSGB çözümlerini ve daha fazlasını kapsamaktadır. Bununla beraber çok tehlikeli ve tehlikeli sınıftaki büyük markaların ihtiyaç duyacağı daha gelişmiş OSGB servisleri de sağlıyoruz. Bu noktada tüm Eyüpsultan işletmelerine yelpazesi geniş çözümler sunuyoruz. Buradan hareketle Eyüpsultan şirketinizin zayıf noktalarını hızlıca kapatacak en uygun iş sağlığı ve güvenliği programlarını hazırlıyoruz. Bu plan ve programlardan en yaygın olan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Düzenli aralıklarla yürütülen risk analizi ve risk değerlendirmesi çalışmaları,
  • Eyüpsultan iş yerlerinin drone ve benzeri hava araçları ile incelenmesi,
  • İşletmenizde yoğun şekilde opere edilen makine ve cihazlar için düzenli elektrik ve topraklama kontrollerini gerçekleştirmek,
  • İş güvenliği eğitimi ya da yüksekte çalışma gibi standart eğitimlerin yanı sıra şirketinize özel İSG paketleri,
  • Bir iş güvenliği uzmanı, bir iş yeri hekimi ve bir diğer sağlık personeli istihdamının sağlanması,
  • Aydınlatma, toz ve gürültü odaklı çevre istatistikleri yapılması,
  • Acil eylem planlarının tasarlanması.

OSGB ile Çalışmanın Yararları

Bulunduğu sektörde 2005 yılından bu yana hizmetler veren Kale OSGB ile çalışarak siz de Eyüpsultan firmanıza dair tehlike unsurlarının önem sırasına göre belirlenmesini, analiz edilmesini ve incelenmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle çok tehlikeli sınıftaki iş yerlerinde gerekli olabilen toksik madde örnekleri alınması ve laboratuvar ortamında incelenmesi bunlar arasındadır. Siz de şimdi bizimle çalışarak şirketinizin uluslararası sağlık ve güvenlik standartları ile tam uyumlu olmasını sağlayın.

Tespit ve Öneri Defteri Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar