Gaziosmanpaşa İş Güvenliği

Gaziosmanpaşa İş Güvenliği

Gaziosmanpaşa İş Güvenliği

Kale OSGB, Gaziosmanpaşa iş güvenliği tarafında en tanınan firmalardan biridir. Güvenlik, bir kişinin bir şirkete katılmadan önce o iş yerine aradığı en hayati unsurlardan biri. Çalışanlarına güvenli bir çalışma ortamı sağlamak her firmanın görevidir. Bu nedenle, en temelden başlayarak, şirkete gelenleri ve gidenleri izlemek adına CCTV ve diğer güvenlik ekipmanları gibi uygun güvenlik sistemleri yerli yerinde olmalıdır. Devamında ise potansiyel iş güvenliği boşluklarının araştırılabilmesi için zaman zaman iş güvenliği kontrolleri yapmak önemlidir. Kale OSGB tüm Gaziosmanpaşa firmalarına gelişmiş iş güvenliği hizmetleri sunar.

Gaziosmanpaşa İş Güvenliği

İş Güvenliğinin Çeşitli Yönleri

İş güvenliği bir çalışanı işle ilgili hastalıklardan ve yaralanmalardan koruma ve iş yerini (bina vb.) tehlikelerden uzak tutma sürecidir. Her şirketin bir çevre, güvenlik ve sağlık politikası beyanı, diğer bir deyişle bir iş yeri güvenlik planı olması gerekir. Kale OSGB olarak Gaziosmanpaşa iş yerinize sunduğumuz iş güvenliği hizmetleriyle çalışanlarınızın yaralanmalarının önüne geçiyor ve iş akışınızın sekteye uğramasına engel oluyoruz. İş güvenliğinin çeşitli kolları vardır ve hep birlikte çalışanların fiziksel güvenliğinin korunmasını sağlarlar:

  • Ofis Güvenliği Yönergeleri
  • İş Güvenliği Bilinci
  • İş yerinde Güvenlik Sorunlarının Tespiti
  • İş yeri İçin Güvenlik İpuçları
  • Acil Durum Planı
  • Tesis ve Ekipman Bakımı Kontrolü

Gaziosmanpaşa’da Verimli Bir Çalışma Ortamı

Daha önce de belirtildiği gibi, Gaziosmanpaşa’da olduğu gibi tüm şirketlerin yerinde bir güvenlik programına sahip olması, kişinin çalıştığı iş ortamının güvenliğini bilerek kendini güvende hissetmesini sağlar. Gaziosmanpaşa ofisinizin bulunduğu alan yeterli güvenliğe sahip olmadığında çalışanlar görevlerinde huzursuz olacaktır.

Kimler İş Güvenliği Uzmanı Olabilir?

Kendinizi Sigorta Yükünden Koruyun

İş yeri sigortaları da önemlidir. Gaziosmanpaşa firması çalışanlarını korumak için tüm ihtiyati tedbirleri almıyorsa çalışan sigortası masrafları artar ve o iş yeri için önemli bir yük olur. Çalışanlar, bir şirketin omurgasını oluştururlar. Çalışanları ve iş yerini korumak, herkesi güvende tutmak anlamına gelir. Gaziosmanpaşa markanızın müşterilerini elde tutma şansı kat ve kat yükselir.

Gaziosmanpaşa İş Yeri Ortam Ölçümü

Gaziosmanpaşa’daki iş yerlerinin ortam ölçümlerinin düzenli şekilde yapılması iş sağlığı ve güvenliği açısından önem taşımaktadır. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 10. maddesine göre gerçekleştirilmesi gereken ortam ölçümleri farklı kategorilerde olmalı ve raporlanmalıdır. Ortam ölçümü çeşitleri gürültü, termal konfor, aydınlatma, titreşim, toz, ağır metal, gaz, elektromanyetik dalga, hijyen ve radyasyon şeklinde sınıflara ayrılabilir. İş yerinin faaliyet kodu ve tehlike sınıfına göre hangi ortam ölçümlerinin yapılması gerektiği değişiklik gösterebilmektedir ve bazı ortam ölçümlerinin de profesyonel şirketler tarafından özel ekipmanlar kullanılarak yapılması gerekir. Normal şartlarda az tehlikeli bir sınıfta ortam ölçümünün 6 yılda bir gerçekleştirilmesi gerekir. Tehlikeli sınıfta bu süre 4 yıla, çok tehlikeli sınıfta da 2 yıla inmektedir. Fakat iş yeri hekimi gerekli gördüğü takdirde iş yeri ortam ölçümlerinin daha sık şekilde yaptırılmasını isteyebilir. Bazı durumlarda imalat şartlarına bağlı olarak kişisel maruziyetlerde artışlar yaşanabilmektedir. Böyle şikayetler olduğunda tekrardan iş yeri ortam ölçümü yapılmalı ve şartların iyileştirilmesi gündeme alınmalıdır. Kale OSGB olarak Gaziosmanpaşa’daki işyeri ortam ölçümü konusunda iş ortaklarımıza destek sunmakta ve çalışma koşullarının iyileşmesini sağlamaktayız.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar