Gaziosmanpaşa OSGB

Gaziosmanpaşa OSGB

Gaziosmanpaşa OSGB

İstanbul büyükşehir ilimizin en yoğun nüfuslu semtlerinden biri olan Gaziosmanpaşa’da Kale OSGB olarak her iş yerinin gereksinim duyacağı en temel ve yaygın OSGB hizmetlerinden, özellikle tehlikeli sınıfındaki işletmelerin aradığı daha gelişmiş çözümlere kadar kapsamı geniş çeşitli OSGB çalışmaları yürütüyoruz. Siz de Gaziosmanpaşa’da OSGB şirketi arıyorsanız, verdiğimiz birçok hizmetin detayları aşağıda yer aldığı gibi sıralanmaktadır:

  • Drone olarak bilinen bir takım modern hava araçlarıyla Gaziosmanpaşa işletmenizin mevcut iş yeri alanını havadan görüntülüyor ve iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarına dair kontroller sağlıyoruz.
  • Gaziosmanpaşa şirketinizde yararlanmakta olduğunuz makine ve cihazlara için periyodik kontroller yapıyor ve sağlıklı şekilde çalışıp çalışmadıklarını denetlemiş oluyoruz.
  • Yasal düzenlemelere göre gerekliliği görüldüğü takdirde bir iş güvenliği uzmanı ve bir iş yeri hekiminin yanı sıra tarafınıza ayrıca diğer sağlık personeli atıyoruz.
  • Firmanızın çalışma koşullarına bağlı olarak bir de aydınlatma ve gürültüyü merkez alan çevre ölçümleri yapıyoruz.
  • Firmanızdaki çalışanlarınız için temel iş güvenliği eğitimi gibi kapsamı genişletilmiş OSGB eğitimleri sunuyoruz.
  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi uygulamalarını yürütüyoruz.
  • Gaziosmanpaşa şirketiniz için özel acil eylem planları tasarlıyoruz ve bu eylem planlarının uygulamaya konulmasını bizzat yönetiyoruz.

OSGB Hizmeti Ne Demektir?

OSGB kısaltmasının anlamı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi şeklindedir. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince bazı istisnalar dışında tüm kamu ve özel kuruşların iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması gerekmektedir. OSGB’ler birden fazla kuruma hizmet verebilen ortak bir yapıyı temsil etmektedir. Daha büyük ölçekli işletmelerin ise kendi bünyesinde iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve gerekliyse diğer sağlık personelinden oluşan İSGB (İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi) kurması gerekir. Gaziosmanpaşa gibi ileri düzey ve birçok tehlike sınıfında iş yeri bulunduran bir semtte OSGB hizmeti almak için Kale OSGB ile iletişime geçebilirsiniz. 50’den az çalışana sahip az tehlikeli sınıftaki işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile iş yeri hekimi çalıştırma zorunluluğu 31.12.2023’e kadar ertelenmiş olsa da yine de tüm işletmelerin bazı iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almaları ve çalışma şartlarını iyileştirmeleri gerekmektedir. Bu geçiş sürecinde uzman kadrosuyla Gaziosmanpaşa’da profesyonel OSGB hizmeti veren Kale OSGB ile çalışabilirsiniz. Tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerleri için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almak için de Kale OSGB’nin A sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı ile B sınıfı iş sağlığı güvenliği uzmanı personelleri ile ilerleyebilirsiniz.

İş Yerlerinde Hayvan Isırmaları

Güngören OSGB

Gaziosmanpaşa’da Sunduğumuz OSGB Hizmetleri

OSGB hizmetlerinin kapsamı daima geniştir. Gaziosmanpaşa işletmenizdeki potansiyel tehlikeleri belirlemek, potansiyel toksik madde örnekleri toplamak veya devletçe açıklanan kurumsal sağlık ve güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine olan uygunluğu ölçmek yaptığımız çalışmalar arasındadır.

Gaziosmanpaşa işletmenizde kullanmakta olduğunuz ekipmanları ve düzenli olarak yerine getirdiğiniz uygulamaların kapsamını inceliyoruz ve bunların sağlık ve tehlike düzeyini belirliyoruz. Bu değerlendirmeler bir OSGB’nin en temel ve standart görevleri arasındadır.

Kale OSGB olarak ayrıca Gaziosmanpaşa’da çalışmakta olduğumuz tüm iş yerleri için tehlikeli çalışma koşullarını ortadan kaldıran iş yeri süreçleri ve prosedürleri tasarlıyoruz ve bunlarla hem personel hem de yöneticileriniz ve de iş verenlerinizi potansiyel kazalardan, yaralanmalardan ve buna benzer tehlikelerden koruyoruz. Bu uygulamanın temelinde önceden yaşanmış kazaları incelemek, nedenlerini tespit etmek ve nasıl önlenebileceklerini belirlemek vardır. Bunun için kaza raporlarınızı inceliyoruz.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar