Güngören İş Güvenliği

Güngören İş Güvenliği

Güngören İş Güvenliği

Günümüzde çok tehlikeli, tehlikeli veya az tehlikeli işletmelerin tümü ne tür bir iş kolunda çalışıyor olurlarsa olsun en az bir adet iş güvenliği uzmanı ve en az bir adet iş sağlık personeli çalıştırmak zorundadır. İşte Güngören iş güvenliği hizmeti tarafında Kale OSGB olarak müşterilerimize bu hizmetleri sağlıyoruz. Kale OSGB 2005 yılından bu yana sektörde hizmet veren fazlasıyla tecrübeli ve profesyonel bir iş güvenliği firmasıdır. Kale OSGB olarak Güngören’de 250 veya çok çalışanlı çok tehlikeli sınıfında işletmelere, en az 500 çalışanlı tehlikeli sınıfındaki iş yerlerine ve de 1000 ya da daha fazla personelli az tehlikeli sınıfındaki işletmelere tam iş güvenliği desteği sunuyoruz.

Güngören OSGB

14 Yılı Aşan Güngören İş Güvenliği Tecrübesi

 • Kale OSGB olarak tüm Güngören iş yerlerine 7/24 iş güvenliği hizmetleri sağlıyoruz.
 • İş yeri analizleri, güvenlik raporlamaları, risk analizi ve risk değerlendirmesi Güngören firmalarına sunduğumuz iş güvenliği çalışmalarından yalnızca bazılarıdır.
 • Tüm Güngören iş güvenliği hizmetlerimizi bakanlıkça açıklanmış iş güvenliği mevzuatlarını takip ederek yerine getiriyoruz.
 • Güngören firmaları için yürüttüğümüz tüm iş güvenliği çalışmaları proaktif iş güvenliği çözümleri göz önünde bulundurularak yerine getirilir ve bu sayede herhangi bir tür iş aksaklığı ihtimali minimum seviyeye indirilir.
 • İş güvenliği çalışmaları yalnızca “güvenlik” ile ilgili değildir. Bunlar Güngören firmanızda iş akışını ve sürekliliğini iyileştirecek uygulamalardır.

Güngören’de Tecrübe ve Referansımızdan Yararlanın

Güngören’de iş güvenliği alanında tecrübeli bir firma ile yol almayı düşünen iş yerleri öncelikle o şirketin referanslarını ve iş tecrübesini göz önünde bulundurmalıdır. Her şeyden önce o OSGB’nin bakanlıkça yetkilendirilmiş olduğunu incelemelidir. Zira bu geçerli olmadığında alınan iş güvenliği hizmeti de yok sayılacaktır. Kale OSGB olarak Güngören firmalarını ortaklarımız olarak görüyor ve hızlı ve gelişmiş çalışmalarımız ile onların 7/24 yanlarında oluyoruz. Tüm bunları tecrübeli iş yeri hekimi ve iş yeri güvenlik uzmanı ile yerine getiriyoruz. Uzmanlarımız firmanızdaki iş güvenliği uygulamalarını en güncel 6331 sayılı iş güvenliği kanunu kapsamında ele alırlar.

Yüksekte Çalışma Eğitimi Nedir?

Hizmetlerimiz

 • Risk analizi ve risk değerlendirmesi.
 • Çalışma alanında kullanılan makine ve cihazlarda elektrik ve topraklama kontrolleri.
 • Aydınlatma, toz ve gürültü merkezli çevre ölçümleri.
 • Acil eylem planlarının tasarlanması.
 • Hava araçları ile iş yerinin görüntülenmesi.
 • İş güvenliği eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimleri vb. sunulması.
 • İş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinin istihdamı.

İş Güvenliği İçin Şimdi Bizlere Ulaşın

Referanslarımız sayfamıza göz atmak için şimdi buraya tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere ulaşmanın yollarını merak edenler için aşağıda ihtiyacınız olan tüm bilgileri sıraladık:

Adresimiz:

 • İosb Mah. İsdök San. Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat: 2 No: 10
  Başakşehir / İSTANBUL

Telefon numaramız:

 • 0212 485 80 80

Email adresimiz:

 • info@kaleosgb.com

Ağır Sanayide İş Sağlığı ve Güvenliği

Ağır sanayi iş sağlığı ve güvenliğinde en titiz davranılması gereken çalışma ortamlarından biridir. Özellikle yapılan işe bağlı olarak ortaya çıkabilecek mesleki hastalıklara en fazla ağır sanayi çalışanlarında rastlanmıştır. Günümüzde ise özellikle A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının çalıştığı ağır sanayi ortamlarında, mesleki hastalıkların ortaya çıkması ve ilerlemesi engellenmiş; iş kazalarında da çok önemli azalmalar elde edilmeye başlanmıştır. Yapılan araştırmalara göre kişisel koruyucu donanım (KKD) kullanılmayan ağır sanayi ortamlarında 10 yıllık bir zaman diliminde önemli ölçüde işitme kayıplarının yaşandığı ortaya çıkmıştır. Yüksek sıcaklıkta eritilen ağır metallerin havaya yayılan dumanında bulunan toksik içeriklerin de iş sağlığı ve güvenliği açısından riskler oluşturduğu ve yine kişisel koruyucu donanımlar ile çalışılması gerektiği ortaya çıkmıştır. Ağır sanayide periyodik muayene çalışmalarının yapılması son derece önemlidir çünkü özellikle aletlerini sık şekilde kullanan ve titreşim ile bilek gücüne fazlası ile maruz kalan işçilerde karpal tünel sendromu gibi kalıcı rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir.

ILO Nedir?

İSGB Tanımı Nedir ve Ne Anlama Gelir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar