Güngören OSGB

Güngören OSGB

Güngören OSGB

Bugün ister çok tehlikeli, tehlikeli ya da az tehlikeli işletmeler olsun her türlü iş yerinin muhakkak bir iş güvenliği uzmanı ile çalışması yasal olarak şart oluyor. Güngören semtinde OSGB hizmeti almak isteyenler de bu anlamda en güvenilir OSGB servisinin hangisi olduğunu merak ediyorlar. Eğer 250 ya da çok çalışanlı ‘çok tehlikeli’ düzeyde bir işletme sahibiyseniz veya benzer şekilde ‘tehlikeli’ sınıfındaki iş yeriniz en az 500 çalışan çalıştırıyorsa ya da ‘az tehlikeli’ sınıfındaki şirketinizde 1000 ya da daha fazla personeliniz varsa bir tam zamanlı iş güvenliği uzmanı istihdam etmek üzere Kale OSGB gibi işlerinde fazlasıyla tecrübeli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) markalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören OSGB

Güngören’de 14 Yılı Aşkın Tecrübe

  • Kale OSGB firmamız tüm Güngören firmalarına 7/24 OSGB hizmetleri sunmaktadır.
  • Yerine getirdiğimiz düzenli iş yeri analizleri, güvenlik raporlamaları, risk analizi ve risk değerlendirmesi ile Güngören şirketinizi bakanlığın belirlemiş olduğu OSGB mevzuatları ile tam uyumlu düzeye çıkartıyoruz.
  • Güngören işletmeler için benimsediğimiz proaktif OSGB çözümü yaklaşımları ile şirketinizde yaşanabilecek iş aksaklıklarını en düşük düzeye çekiyoruz.
  • Tüm bu çalışmalar iş akışınıza ve sürekliliğinize artı puan kazandıran faktörlerdir.

Güngören’de İş Sağlığı ve Güvenliği

Önemli merkezlerimizden Güngören’de iş sağlığı ve güvenliği, diğer tüm ilçelerde verilen OSGB hizmetleri gibi işin yapılması sırasında iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmeyi, çalışanların çalışma ortamı nedeniyle yaşayabileceği sağlık sorunlarını önlemeyi ve meslek hastalığı oluşturabilecek işler konusunda bir dizi önlemler almayı hedeflemektedir. Temel mantıkla iş sağlığı ve güvenliği çalışanların bir işe başlarken ve işin bitiminde aynı sağlık durumunda olmasını sağlamak istemektedir. Güngören’de bulunan az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince OSGB hizmeti alması gerekmektedir. Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği sağladığımız birçok büyük ölçekli firma bulunmaktadır ve iş yeri çalışma koşullarını iyileştirme konusunda uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Unutmayın ki iş sağlığı ve güvenliği hem işverenlerin, hem de çalışanların çıkarlarının gözetildiği bir kurallar bütünüdür. Bu sebeple personellerin ilk işe giriş muayeneleri, düzenli sağlık kontrolleri, iş yeri ortam ölçümleri ve diğer tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları standartlara uygun şekilde olmalıdır. Kale OSGB bu konuda uzman bir markadır.

Gaziosmanpaşa OSGB

Tecrübe ve Referansı Önemseyin

Güngören’de bir OSGB ile çalışmayı planlayan şirketler öncelikle söz konusu OSGB’nin referanslarını ve iş tecrübesini kontrol etmeliler. Her OSGB bakanlıkça yetkilendirilmiştir ancak her işveren birçok ihtimale karşı OSGB’nin yetkili olduğundan da emin olmalıdır. Zira aksi durumlarda alınan hizmetin de bir geçerliliği olmuyor. Kale OSGB şirketimizde tüm Güngören’e hızlı ve gelişmiş OSGB servisleri sunuyor ve işlerinde fazlasıyla tecrübeli iş yeri hekimi ve iş yeri güvenlik uzmanlarımız ile iş çevrenizi iyileştiriyoruz. Tarafınıza istihdamını sağladığımız deneyimli personellerimiz işe başlarken her şeyden önce işletmenizin 6331 sayılı profesyonel güvenlik ve sağlık koşullarına uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol ederler.

İSGB Tanımı Nedir ve Ne Anlama Gelir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar