Kale OSGB

Kale OSGB iş güvenliği profesyonellerimiz ile her türlü tehlike sınıfındaki işletmelere iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda çözüm ortaklığı hizmeti sunar. 2005 yılından bu yana ortak sağlık güvenlik birimi olarak çalışma bakanlığından almış olduğumuz yetkilerle gelişmiş hizmetler veriyoruz. Tecrübeli iş güvenliği profesyonellerimiz sayesinde geçmişten bugüne sizlere güncel kanunlar çerçevesinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizin gururunu taşıyoruz.  Kale OSGB her firmada o firma şartlarına özel çalışmalar yapılması ilkesini benimsemiştir. Bu sayede tüm sektörlerde vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Amacımız

Tüm sektörlerde portföyü ve kadrosu büyüyen Kale OSGB işletmelerde iş güvenliğine dair en üst düzey risklerin azaltılması ile daha güvenli bir iş ortamının oluşturulmasını, işyeri hekimlerimiz ve yardımcı sağlık personellerimiz ile tüm çalışanlarınızın meslek hastalıklarına karşı korunmasını amaçlar.

Hedefimiz Kale OSGB ile çalışanlarınızın iş güvenliği ve iş sağlığı konularında tam güvenini sağlamaktadır. Kale OSGB olarak, Çevre Danışmanlık Hizmetleri kapsamında ARÇEV, Çevre ve İş Hijyeni Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı, MARMARA ÇEVRE firmaları ile Türkiye’de aynı çatı altında tüm hizmetleri sunabilen ilk işletme olma özelliği taşıyor ve çözüm ortağınız olmaya geçmişten günümüze devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Kale OSGB olarak;

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”
fikriyle yola çıktık. Hizmet kalitesini kurumlara taşımaya olanak sağlayacak şekilde dikkatli ve ilkeli bir şekilde büyüme anlayışını benimsedik. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde kaliteli hizmetten taviz vermeyerek yolumuza devam etmekteyiz. Kale OSGB bu kapsamda ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan bir yönetim sistemi kurmuş ve uygulamaktadır.

 • Hizmetimizin her aşamasında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir çözüm ortağınız olmak,
 • İş kazası ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için yasal mevzuatları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, 
 • Tüm çalışanlarda iş sağlığı ve güvenliği bilincini tesis etmek,
 • İş hacmimizi sürekli büyüterek iş hayatında örnek bir kuruluş olmak.

Hizmet Politikamız

İş güvenliğinde çözüm ortağınız oluyor, farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübelerimizle ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek çözümler sunuyoruz. Kale OSGB ile iş güvenliği kültürüne haiz, sağlıklı çalışanlara sahip oluyorsunuz.

 • Evraklarım nerede derdine son.
 • Güncel ve bakanlık onaylı iş güvenliği yazılım kullanımı ile şeffaflık ve çağı yakalayan vizyon.
 • Çağrı merkezimiz ile her an karşınızda bir muhatap.
 • Kale OSGB ile iş güvenliğinde artan iş hacmi ve sektörel verimlilik.

İş Güvenliği Yazılımımız

“Kale’de her an güvendesiniz.”

Kale OSGB‘nin sizlere sunduğu iş güvenliği yazılımı belgelerinize her an kolay erişim imkanı sağlamakla kalmıyor ve verilerinizi garanti altına alıyor. Evraklarınıza istediğiniz her an kolayca ve kaybolma riski olmadan erişebiliyorsunuz.

7/24 Danışmanlık Desteğimiz

Çağrı merkezimiz ile uzman ve hekim danışmanlığı hizmetlerimizi sizlere günün her anı sunuyoruz. Mutlak müşteri memnuniyetini hedefliyor, kalite ve sorumluluk bilincine sahip İSG personellerimiz ile kurumsal çözümlerinizde gelişmiş müşteri memnuniyetini önceliğimiz haline getiriyoruz. Tüm ortaklarımızın maksimum müşteri memnuniyetine sahip olacağını garanti ediyoruz.

Neden Kale OSGB?

“Kalitenin yolu önlem almaktan geçer.”

Öncelikle OSGB hizmeti almanız çalışanlarınızın sağlığı, iş yeri güvenliği, kanuni yükümlülük ve ekonomi kazanç anlamında bir avantajdır. İşletme körlüğünü ortadan kaldırarak, eksikler ve gereklilikler deneyimli bir kadro tarafından rapor halinde önünüze sunulur. Şirketinizdeki eksikliklerin giderilmesi için uzmanlarımız tarafından çeşitli öneriler getirilecektir. İşyerinizin İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygunluğu Kale OSGB tarafından takip edilerek tarafınıza düzenli aralıklarla rapor edilir.

Hizmetlerimiz şu faktörleri garanti eder:

 • İş kazaları ve meslek hastalıklarından kaçınmak için etkin korunma yöntemlerinin profesyonel bir ekip tarafından hazırlanması, 
 • Şirket yönetiminin, Kale OSGB tarafından hazırlanan periyodik raporlar ile süreçler halinde takip edilmesi, risklerin farkında olunması ve risk yönetiminin kolaylaştırılması,
 • Üretirken ve hizmet sunarken iş sağlığı ve güvenliğinin eksiksiz uygulandığının sertifikasyonu (ISO 45001),
 • Doğru hizmet alan çalışanların mutluluğu ile uzun vadede iş sağlığı ve güvenliğinde marka imajı sağlanması, 
 • Profesyonel bir kurumla çalışarak, işletmenin değişen piyasa şartlarından haberdar hale gelmesini, gerekli önlemleri zamanında alarak kanuni zorunlulukların gecikmeksizin yerine getirilmesinin sağlanması,

Kale OSGB’nin iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri işletmelerin nitelikli iş gücünü daha iyi korunması, iş gücü kaybı ve iş kazalarına bağlı ekonomik kayıpların kaçınmasını sağlar.

Kendi içimizde geliştirmiş olduğumuz yönetim sistemi ile tüm çalışanlarımızın sahada aktif olarak kontrolünü ve denetimini gerçekleştiriyor ve bu hususlarda çözüm ortağınız olarak her an yanınızda bulunuyoruz.