Türkiye'nin En İyi OSGB'si

İş Güvenliği Firmaları İstanbul

İş Güvenliği Firmaları İstanbul

İş güvenliği firmaları İstanbul tarafında Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana yer aldığımız iş güvenliği ve iş sağlığı sektöründe tecrübelerimizi İstanbullu müşterilerimize sunmayı vaat ediyoruz. Kale OSGB bu anlamda İstanbul’un daha tecrübeli iş güvenliği firmaları arasında yer almaktadır. Şirketimizde tüm İstanbul firmalarına risk analizi, risk değerlendirmesi, patlamadan korunma dokümanı veya acil durum planı gibi noktalarda sınırsız destek veriyoruz. Her işletmede yerine getirilmesi gereken risk analizi süreci tehlike sınıfı gözetmeksizin bir çalışanlı bir iş yeri için dahi yapılabilmektedir.

İş Güvenliği Firmaları İstanbul
İstanbul, İş güvenliği firmalarında tecrübe ilk sırada gelir.

Çalışan Güvenliği, Marka Güvenilirliği

  • Kale OSGB olarak iş güvenliği firmaları tarafında tüm İstanbullu müşterilerimize “çalışan güvenliği, marka güvenilirliğidir” yaklaşımını benimsetmeye çalışıyoruz.
  • Bu anlamda yerine getirdiğimiz tüm iş güvenliği ve iş sağlığı uygulamaları en güncel yasal düzenlemeler takip edilerek ve en tecrübeli iş sağlığı personeli ve iş güvenliği uzmanı ile çalışarak gerçekleştirilmektedir.
  • Bu süreçte İstanbullu müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sağlamış oluyoruz.
  • Bugün tüm iş güvenliği firmaları bakanlıkça sağlanan bilgi yönetim sistemlerini kullanarak siz müşterilerine hizmet verir. Bu sistemler ile tarafınıza atanan sağlık ve güvenlik personellerini yakından takip edebiliyorsunuz.

İstanbul’da Hangi İş Güvenliği Firması?

İş güvenliği firmaları tarafında İstanbul’da çok sayıda seçenek ile karşılaşmak şaşırtıcı değil. Ancak iş güvenliği hassasiyet ile ele alınması gereken bir konu olduğundan bu hedefte çalışılacak İstanbul firmasının tecrübesi ve referansları da oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimize her zaman alanında kendini ispatlamış firmalar ile ortaklık kurmalarını öneriyoruz. Bu firmalardan alacakları iş güvenliği servislerinin standartları (ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 veya ISO 45001 gibi) doğrudan o firmanın saha tecrübesi ile orantılı olacaktır. Bir İstanbul firmasının tecrübesi kalite sistemleri kurulumunda dahi kendini gösterebilir.

İstanbul OSGB Pendik

İstanbul İş Kazaları İstatistikleri

Türkiye’nin hatta Avrupa’nın nüfus açısından en büyük şehri; hatta birçok ülke nüfusu kadar insanı barındıran İstanbul, ölümle sonuçlanan veya sonuçlanmayan iş kazaları konusunda da en ön sırada gelmektedir. 2015 yılında Türkiye’de gerçekleşen iş kazalarının yüzde 23’ü İstanbul’da, yüzde 9’u İzmir’de, yüzde 7’si Bursa’da ve yüzde 7’si de Ankara’da gerçekleşmiştir. Yani İstanbul, devamındaki diğer üç sanayi merkezi il kadar iş kazası istatistiğine sahiptir. Haklı olarak aktif sigortalı çalışan sayısının yüksek olduğu illerde böyle sonuçları beklemek oldukça doğaldır. Meslek hastalığına yakalanma yüzdesinde de İstanbul yüzde 20’lik oran ile en yüksek değeri elinde tutuyor. İkinci sırayı yüzde 17 ile Zonguldak ve üçüncü sırayı da yüzde 11 ile Kocaeli paylaşıyor. Yine 2015 istatistiklerine göre iş kazalarının yüzde 52’si nitelik gerektirmeyen meslek çalışanlarında gerçekleşmiş, yüzde 9 sanatkar ve benzeri işleri yerine getirenlerde, yüzde 7’si de hizmet sektöründe yaşanmıştır. Meslek hastalığına tutulanların yüzde 12’si tesis ve makine operatörleri, montaj aşamalarında çalışanlar ve yüzde 10’u da sanatkarlar ve benzeri meslek grubu çalışanları olmuştur.

İş Güvenliği Firmalarının Sağladığı Yararlar

İş güvenliği firmaları İstanbul şirketinizin İSG (iş sağlığı ve güvenliği) alanındaki ihtiyaçlarına cevap olur. Firmanızda bir iş güvenliği kültürü yaratmayı amaçlar, bunun için çalışan katılımını hedefler ve gerekli gördüğünde çalışanlarınıza bilinçlendirici eğitimler verir. Kale OSGB olarak şirketinizde ergonomik bir çalışma ortamının meydana getirilmesini sağlayarak işçilerinizin iş kazası geçirmesinin önüne geçiyor, uzun ve kısa kısa vadeli sağlık sorunlarının oluşmasını engelliyor ve güvenlik tedbirlerimiz ile İstanbul iş yerinize mikroekonomik ve makroekonomik tasarruflar sağlıyoruz. Meslek hastalıklarını azaltmak, iş başlamadan önce sağlık kontrolü yapmak, tehlike önleyici tedbirleri hayata geçirmek ve risk hesaplamaları gerçekleştirmek en temel hizmetlerimizden bazılarıdır.

İSG İstanbul

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar