İSG İstanbul

İSG İstanbul

Türkiye’nin ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi firmaları arasında yer alan Kale OSGB 2013 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren tecrübeli bir marka olarak öne çıkıyor. Kale OSGB İstanbul işyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) hizmetleri vermektedir. İSG İstanbul servisleri kapsamında verilen hizmetler arasında iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği, gıda mühendisliği danışmanlığı, mobil sağlık hizmeti, risk analizi ve risk değerlendirmesi, acil durum eylem planı ve çok daha fazlası bulunuyor. İSG İstanbul hizmetleri kapsamında eğitimlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz temel iş güvenliği eğitimi, yüksekte çalışma eğitimi, temel hijyen eğitimi, ilk yardım eğitimi ve patlamadan korunma teknikleri gibi çeşitli zengin konu başlıkları hakkında dersler alabiliyor.

İSG İstanbul
İSG İstanbul hizmetleri için şimdi Kale OSGB ile çalışın

İSG İstanbul Hizmetleri

  • Yukarıda başlıklarıyla yer verdiğimiz İSG İstanbul hizmetlerini alanında tecrübeli personellerimiz aracılığıyla sunuyoruz.
  • İş güvenliği uzmanlarımız iş kazalarını önleme amacıyla çalışıyor ve işyerinde güvenli çalışma ortamının oluşması için alınması gereken önlemler dizisini belirliyor.
  • Birçok iş güvenliği uzmanımız mühendislik temeline sahip olup çalışanlara en yüksek sağlıklı ortamı sunmak için dünya genelinde kabul görmüş standartları kullanmaktadır.
  • Tüm İSG İstanbul servislerinin temelinde çalışanları iş ortamının olumsuz etkilerinden korumak vardır.
  • Bunun için elbette işveren ve işçi arasındaki uyumu da iyi sağlamak gerekiyor.
  • Kale OSGB olarak çalıştığımızda İstanbul işyerlerinde iş güvenliği kültürünün oluşmasını amaçlıyoruz.

En İyi İstanbul İSG Firması

İstanbul’da çok sayıda İSG firması ile karşılaşmak mümkün. İş Sağlığı ve Güvenliği firmalarının bolluğu aralarından hangilerinin en iyi ya da görece daha iyi olduğunu bilmeyi önemli hale getiriyor. En iyi İstanbul İSG firması denildiğinde yüksek saha tecrübesi, bol referansı ve uzman personelleri ile firmamız öne çıkan isimler arasındadır. İşyeri hekimliği hizmetimiz İSG danışmanlık hizmeti vermeye uygunluğu gösteren işyeri hekimliği belgesine sahip çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Gıda mühendisliği danışmanlığı 5996 sayılı veteriner hizmetleri ile sağlanırken, mobil sağlık hizmeti hekimlerin tıbbi tahlil ve tetkik işlemlerini kendi çalıştıkları yerde yapmalarına olanak tanır. İSG İstanbul odaklı yapılan çalışmalar, bu temel unsurları kapsayıcı olmalıdır. Aksi halde o İSG’nin yetersiz olduğunu söylemek mümkündür.

Silivri OSGB

İSG İstanbul Danışmanlığı

İSG İstanbul danışmanlık hizmetlerimizle sizi ve markanızı yasalar önünde eksiksiz hale getiriyoruz. Risklerin en ince ayrıntısına kadar incelendiği risk analizi ve değerlendirmesi işlemlerinden çalışanları ve çalışma çevresini etkileyebilecek olası acil durumların belirlendiği acil durum eylem planı güvenliğinizi garanti etmektedir. Bunun yanında verdiğimiz temel iş güvenliği eğitimi veya yüksekte çalışma ve ilk yardım eğitimi gibi servisler yine yasal mevzuatlarla belirtilen ders içeriklerini kapsamaktadır. Tüm bunlar 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası göz önünde bulundurularak gerçekleştiriliyor. ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve ISO 45001 kalite sistemleri kurulumu yürüttüğümüz diğer İSG İstanbul çalışmaları arasında.

İstanbul OSGB Tavsiyesi

OSGB’ler şirketlerin tıpkı avukatları veya mali müşavirleri gibi güvenilir ve işin ehli olan kişiler tarafından kurulmuş olmalıdır. İstanbul OSGB tavsiyesi alırken kurucuların iş sağlığı ve güvenliği anlamında gerçekten deneyimli olup olmadığına bakılmalıdır. Profesyonel bir OSGB firması kurumsal görünümünden daha ziyade sahadaki performansı ile hizmet anlayışını ortaya koymalıdır. OSGB tarafından verilen teorik bilgiler hızlı bir şekilde pratiğe dökülerek işyerindeki iş güvenliği standartları en kısa sürede sağlanmalıdır. İstanbul’da OSGB firması tavsiyesi alırken ve araştırma yaparken bu firmaların işverenlerin taleplerine ne derece çözüm üretebildiklerine de bakılmalıdır. Geçici çözümler yerine kalıcı ve etkili çözümler üretilmesi hem sizin, hem de çalışanlarınızın aksama olmadan ve sorunsuz bir çalışma ortamında bulunmasını sağlar. OSGB bünyesinde bulunan tüm personeller kapsamlı birer işe alım süreçlerinden geçmelidir.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar