İş Güvenliği Uzmanı Saat Ücreti Nedir?

İstanbul OSGB Firmaları

İstanbul OSGB Firmaları

İstanbul OSGB firmaları denildiğinde karşımıza birçok farklı marka çıkıyor. Kale OSGB tüm bu firmalar arasında daha tecrübeli olan isimler arasındadır. İşlerinde deneyim sahibi, profesyonel çalışanlarımız ile tüm İstanbul işletmelerine OSGB hizmetleri sağlıyoruz. OSGB önemlidir: Bir şirketteki iş kazalarının ve meslek hastalıklarının minimuma indirilmesi o şirket için doğrudan daha yüksek karlılık potansiyeli anlamına geliyor. İstanbul OSGB firmaları arasında Kale OSGB olarak gerçekleştirdiğimiz risk değerlendirmesi ve risk analizi çalışmaları ile iş güvenliğinize dair açıkları bir bir kapatıyoruz.

İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB firmaları denildiğinde Kale OSGB

İstanbul’da OSGB Firmasının Avantajları

OSGB’ler çalışanlarınızın kendilerini veya başkalarını beklenmedik riskler altına sokmasını önler. İnsanların işlerini daha sağlıklı ve ödüllendirici bir ortamda yerine getirmesi için yüksek düzeyde fırsatlar oluşturur. Kale OSGB gibi İstanbul OSGB firmaları iş akışından kaynaklanan veya işin standart ağırlığından doğan önlenebilir yaralanma ve hastalıkların daima ortadan kaldırılması için çalışır. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yasalarının da açıkladığı gibi kapsamlı iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin bir parçası olarak herkesin yetki sahibi bir iş yeri doktorundan tavsiye alması önemlidir. Bu alışkanlık iş yerindeki iş sağlığı uygulamalarının standardını yükseltir.

OSGB Firmaları Nasıl Çalışır?

  • OSGB’ler çalıştıkları işletmelere düzenli aralıklarla iş güvenliği raporları hazırlamakla görevlidir.
  • Şirketin yönetim birimlerine sunulan bu raporlar ile hem güvenlik süreçlerinin ele alınma yöntemleri hem de risk yönetimi gibi konular ele alınır.
  • İstanbul OSGB firmaları tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini ISO 45001sertifikasyonuna göre yerine getirmektedir.
  • Yeni çalışanların veya işe dönen çalışanların işe alımında uygulanan bir prosedür olan sağlık kontrolü bizzat OSGB’ler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.
  • OSGB’ler görevli oldukları iş yerinde bir iş kültürü oluşturmayı hedefler ve aynısı İstanbul OSGB firmaları için de geçerlidir.
  • Bir iş güvenliği işveren kadar çalışanın da sorumluluğu dahilinde olduğundan çalışanlarınız için güvenlik eğitimleri sağlarlar.

OSGB firmaları çalıştıkları iş yerinin güvenlik standartlarını tespit ederek işe başlar. Zira yapılan işin tehlike sınıfının ölçülmesi oldukça önemlidir. Tehlike sınıfına göre işletmeye iş yeri güvenlik uzmanı, iş yeri hekimi ve hekim yardımcısı gibi çeşitli uzman personeller atanacaktır ve personellerin çalışma saatleri belirlenecektir. Bunlar standart sürelerdir ve kanunlarla açıklanır. Bu değerlendirmeye göre bir iş yeri çok tehlikeli, tehlikeli ya da az tehlikeli sınıflarından uygun olanına yerleştirilir.

Bilirkişilik Kanunu Nedir?

İstanbul OSGB Firmaları

İş Akışınız Sekteye Uğramasın

İstanbul OSGB firmaları daima en son teknoloji ortak sağlık ve güvenlik birimi yazılımlarından destek almaktadır. Bu yazılımlar aracılığı ile OSGB servisleri hem daha hızlıca sunulur hem de hizmet alan firma için can sıkıcı olabilen dijital evraklar ve belgeler ile ilgili “defterim nerede” problemi ile yüzleşilmez. OSGB firmalarının kullandığı bilgi yönetim sistemlerinin artıları pek fazla. Örneğin, OSGB servisini almakta olan bir İstanbul firması hızlı bilgi alması gerektiği temel konularda online çözüm olanaklarından yararlanabilir.

İş akışınıza katkıda bulunan önemli noktalardan biri de ergonomik çalışma ortamları oluyor. Ergonomi pek çok işletmede kolayca göz ardı edilen bir konudur. Ancak OSGB’ler hem iş yeri yaralanmalarını önlemek için çalışırken hem de ergonomik çalışma ortamlarının inşası için çaba gösterirler. Daha yüksek ergonomi daha az mesleki hastalık anlamına geliyor. Asla en iyi çalışanınızı kolayca önlenebilecek ergonomi problemleri neticesinde yaşadığı sağlık sorunları ile kaybetmek istemezsiniz.

OSGB Hizmeti Verdiğimiz İstanbul Semtleri

Kale OSGB olarak hem İstanbul Anadolu hem de İstanbul Avrupa yakası işletmelerine hızlı ve gelişmiş OSGB hizmetleri veriyoruz. OSGB  hizmetlerinde semt çoğu zaman bir kısıtlama değildir. Elbette işletmenize en yakın OSGB’den hizmet almak problemlerinize daha hızlı çözümler bulmanızı sağlayabilir ancak gelişmiş hizmet çoğu zaman pratik hizmetten daha önemli ve yararlıdır.

Bu anlamda İstanbul’da gerek Anadolu gerekse Avrupa yakasından Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar, Pendik, Ümraniye, Bahçelievler, Üsküdar, Sultangazi, Maltepe, Gaziosmanpaşa, Kartal, Kadıköy, Esenler, Kağıthane, Fatih, Avcılar, Başakşehir, Ataşehir, Sancaktepe, Eyüpsultan, Sarıyer, Beylikdüzü, Sultanbeyli, Güngören, Zeytinburnu, Şişli, Bayrampaşa, Arnavutköy, Tuzla, Çekmeköy, Büyükçekmece, Beykoz, Beyoğlu, Bakırköy, Silivri, Beşiktaş, Çatalca, Şile ve Adalar semtlerinden çeşitli İstanbul firmalarına Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi servisleri sağlamaktayız.

İşyeri Hekimi İstanbul

İstanbul OSGB Tavsiyesi

İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası bölgesindeki birçok şirket için OSGB hizmeti veren Kale OSGB, kurumlarla ilişkilerini uzun yıllardır sürdürmektedir ve İstanbul’da OSGB tavsiyesi dendiğinde akla gelen bir marka olmayı hedeflemektedir. OSGB hizmeti verilen firmalarda çalışma ortamı şartlarını iyileştirecek tespitleri en iyi şekilde belirleyen Kale OSGB çalışanları, hem şirketlere hem de çalışanlara verimli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Çalışma şartları daha iyi olan bir ortamda çalışanların daha verimli oldukları birçok araştırma ile saptanmıştır. İş yerinin faaliyet kodu veya tehlike sınıfı fark etmeksizin Kale OSGB’den iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli hizmetine dair taleplerde bulunabilmeniz mümkündür. Tüm çalışmalarını 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu maddelerine uygun olarak gerçekleştiren Kale OSGB, profesyonel bir iş yeri olma yolunda standartları yükseltme konusuna oldukça hakimdir. İstanbul’da hangi OSGB firması ile çalışmalıyım, en deneyimli OSGB firması, profesyonel OSGB firmaları veya iş yerine göre OSGB seçimi gibi birçok konuda önde gelen bir isim olan Kale OSGB’ye tam anlamıyla güvenebilirsiniz.

İş Güvenliği Eğitim Sertifikası Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar