İstanbul OSGB firmaları denildiğinde Kale OSGB

İstanbul OSGB Pendik

 

İstanbul OSGB

İstanbul, OSGB Pendik çevresinde OSGB hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için Kale OSGB olarak 14 yılı aşkın geniş tecrübe ve hizmet kalitemizi sunuyoruz. İstanbul OSGB Pendik firması olarak Kale OSGB tüm firmalara 7/24 bir telefon kadar yakındır. İşletmelerin iş kazalarıyla karşılaşma risklerini azaltıyor ve iş sağlığı olanaklarını güçlendiriyoruz.

İstanbul OSGB Pendik
İstanbul OSGB Pendik

OSGB Pendik

  • Pendik’te çok sayıda iş yeri ile yakından çalışıyor ve iş güvenliği uzmanı personellerimizi bu işletmelerde konumlandırıyoruz.
  • Personellerimiz 6331 sayılı kanun çerçevesinde eğitilmekte ve görevlendirilmektedir.
  • Tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimiz ISO 45001 sertifikasyonuna sahiptir.
  • Doğru çalışan işe alım yöntemlerimiz sayesinde 2005 yılından bu yana en iyi OSGB hizmetini veriyoruz.

OSGB’lerin Önemi

OSGB’ler KOBİ işletmeleri gibi şirketlere ekonomik katkı ve yararlar sağlamaktadır. Pendik bu anlamda İstanbul’un önemli iş yeri merkezlerinden biri. Burada birçok işletmeye gerçek zamanlı OSGB hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde Pendik iş yerlerinin iş güvenliği ve sağlığını iyileştiriyor, sağlıklı çalışanlar ile iş verimliliklerini artırıyoruz. Artan iş verimliği her firmaya daha yüksek karlılık sağlamaktadır. Pendik iş yerinizde meydana gelebilecek beklenmedik kazalar yine beklenmedik tazminatlar ve iş akışındaki bozulmalar ile sonuçlanır. Daha güvenli iş çevresi aynı zamanda daha kaliteli çalışanlar istihdam edebileceğiniz anlamına geliyor. Kale OSGB olarak İstanbul Pendik iş yerlerine bu imkanları sağlıyoruz.

Pendik İş Yerinizi En Güvenli Hale Getirin

Kale OSGBiş güvenliği uzmanlarının ve işyeri hekimlerinin atanacağından emin olursunuz. Bu, firmanızın çalışan sayısına göre gerekli görülen diğer sağlık personeli istihdamları için de geçerlidir. Bu personeller bizzat OSGB’ler tarafından istihdam edildiğinden, İstanbul Pendik işyerinizde hangi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi markasıyla çalıştığınız oldukça önemli kazanıyor. İstanbul’daki merkezi konumumuz ile Pendik işyerlerine daha hızlı hizmet sağlıyor ve ihtiyaçlarına anında yanıt veriyoruz.

OSGB Firması

Pendik’te İş Güvenliği Kültürü

İş sağlığı ve güvenliği aynı zamanda bir kültür meselesi olduğundan Kale OSGB’de Pendik işyerlerinde bu kültürün oluşması için elimizden geleni yapıyoruz. İş kültürü çalışan ile işveren arasındaki karşılıklı iş güvenliği ve sağlığı anlayışı ile oluşmaktadır. Bunun için hem Pendik işyerinizdeki çalışanlarınızı eğitiyor hem de gerekli görülürse işveren ve yöneticileri iş sağlığı ve güvenliğine dair bilinçlendiriyoruz. Siz de en iyi İstanbul OSGB Pendik firması ile çalışmak için şimdi bizi arayın!

Pendik OSGB Tavsiyesi

Pendik İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde nüfus yoğunluğu ve sanayi imkanları açısından en önemli ilçeler arasındadır. Pendik ilçesinde sanayi, mahalle olarak “Sanayi Mahallesi” adında ayrı bir bölüme toplanmıştır ve İstanbul’un ikinci havalimanı, Anadolu Yakası’ndaki ilk havalimanı olan Sabiha Gökçen bu bölgede yer almaktadır. Pendik’te otomotiv, lojistik, inşaat, turizm başta olmak üzere neredeyse her sanayi kolunda az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerine rastlayabilmek mümkündür. Kale OSGB olarak Pendik’te uluslararası birçok firmaya profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. İş sağlığı ve güvenliği standartlarını sürekli izleyen ekibimiz size iş sağlığı ve güvenliği konusunda sıfır hataya sahip güvenli bir çalışma ortamını garanti etmektedir. Kale OSGB iş sağlığı ve güvenliği hizmetini ölçüm ve analiz laboratuvarı ile aynı çatı altında sunarak bir ilki gerçekleştirmiştir ve böylece iş yerlerinin değişiklikler sonrasında iş sağlığı ve güvenliğine tam anlamıyla uygun hale gelmesini çok daha organize ve kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Kale OSGB’nin hedefi hem çalışanlar, hem de iş yerleri için güvenli ve verimli bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Kimler İş Güvenliği Uzmanı Olabilir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
En Yakın OSGB

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar