Kadıköy İş Güvenliği

Kadıköy İş Güvenliği

Kale OSGB, Kadıköy’de iş güvenliği servisi almak isteyen birçok şirkete haftanın her günü profesyonel iş güvenliği hizmeti verir ve danışmanlık yapar. Kadıköy iş yerlerine sağlanan iş güvenliği hizmetlerimizde tarafınıza uzman iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi atıyoruz. Hekimlerimiz ve güvenlik uzmanlarımız Kadıköy iş yerinize patlamadan korunma dokümanı, acil durum planı, yangın güvenliği, temel iş güvenliği eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi gibi konularda tam destek vermektedir.

Kadıköy’de Deneyimli İş Güvenliği

Kale OSGB diğer OSGB’ler gibi bakanlıkça yetkilendirilmiştir. Bu nedenle hizmetleri 6331 sayılı iş güvenliği kanununun kapsamı dahilindedir. Kale OSGB’de Kadıköy’e iş güvenliği servisleri sunarken kendimizi 6331’in tüm değişikliklerine karşı daima güncel tutuyoruz. Sağladığımız temel iş güvenliği eğitiminde Kadıköy iş yerinizde tehlike arz eden kaynaklar tespit edilir, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı sağlanır, yasal mevzuatlar, uyarı ikazları, işaretler ve de tehlikeli davranışlar gibi unsurlar konusunda çalışmalar yapılır; gerekli görülürse çalışanlarınızın bilinçlendirmesi için ayrı planlamalar hazırlanır.

OSGB Beşiktaş
Kadıköy’de en tecrübeli iş güvenliği şirketlerinden biriyiz

Profesyonel İş Güvenliği Hizmetleri

İstanbul’un yoğun nüfuslu merkezlerinden Kadıköy’de hangi iş güvenliği servislerini sunduğumuzdan kısaca bahsedelim. İş güvenliği servisleri her iş yerinin ihtiyaç duyacağı türden yaygın iş güvenliği çözümlerini kapsamaktadır. Bunlar tehlikeli sınıftaki büyük markaların talep edeceği gelişmiş iş güvenliği servislerine kadar uzanmaktadır. Kale OSGB olarak Kadıköy’de iş yerlerine geniş yelpazeli iş güvenliği çözümleri vaat ediyoruz. Kadıköy şirketinizi baştan aşağı değerlendirmeye alıyor ve ihtiyaçlarına en müsait plan ve programları tasarlıyoruz.

Bunlar;

  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi,
  • Drone hava aracı ile iş yerinin havadan görüntülenmesi ve incelenmesi,
  • Kadıköy iş yerinde kullanılan makine ve cihazlara yönelik elektrik ve topraklama kontrolleri yapılması,
  • İş güvenliği servisi alacak Kadıköy şirketine iş güvenliği eğitimi veya yüksekte çalışma gibi standart eğitimler veya daha özelleştirilmiş paketler sunulması,
  • Firmanın ihtiyacına en uygun iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinin istihdam edilmesi (sayıları bir veya birden daha fazla olabilir),
  • Aydınlatma, toz ve gürültü merkezli çevre ölçümlerinin hayata geçirilmesi,
  • Tüm Kadıköy işletmelerinin ihtiyaç duyacağı acil eylem planlarının şirkete uygun olarak tasarlanması.
İş Sağlığı ve İş Güvenliği

Şimdi Bizlere Ulaşın!

Kale OSGB’de Kadıköy işletmenize iş güvenliği hizmeti verirken tüm tehlikelerini tespit ediyor ve bunları öncelik sıralamasına koyuyoruz. Ardından analizini tamamlıyor ve uzmanlarımızın konuyla ilgili ne tür önlemler alınması gerektiğine karar vermesini sağlıyoruz. Bunlara toksik madde örnekleri almak ve laboratuvar incelemeleri yapmak dahil olabilir. Şimdi bizlere ulaşın!

Gıda Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği

Kadıköy kalabalık ve gıda sektöründe birçok işletmenin hizmet verdiği önemli bir merkezdir. Kale OSGB olarak çalışan sayısı ve tehlike sınıfı fark etmeksizin gıda sektöründe üretim gerçekleştiren tüm işletmeler için iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini profesyonel seviyede sağlamaktayız. Özellikle gıda sektöründe üretim sürecindeki muhtemel sorunların tamamen giderilmesi oldukça önemlidir. Biyolojik tehlikeler, parazitler, bakteri kaynaklı zehirlenmeler, kimyasal kontaminasyon, fiziksel tehlikeler, radyoaktif sebepler, üretim hataları ve hatalı malzeme seçimleri gibi birçok yönden iş sağlığı ve güvenliği denetimlerinin gerçekleştirilmesi tüm gıda sektörü işletmeleri için önem taşımaktadır. Gıda sektöründeki iş güvenliği AB ülkeleri için de oldukça hassas bir konudur ve yayınlanan “Tüketici Sağlığı ve Gıda Güvenliği” ile “AB’de Gıda Mevzuatının Genel Prensipleri” başlıklı makaleler de bu noktadaki anlayışı daha da pekiştirmeyi hedeflemektedir. Bir diğer konu da iş yeri ortam ölçümlerinin de gıda sektörü için büyük bir öneme sahip olduğudur. Üretim aşamasında kullanılan ısı, ışık, koku, titreşim ve ses çıkartan tüm cihazların mevzuata uygun olması gerekmektedir.

Tespit ve Öneri Defteri Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar