Kadıköy OSGB Firmaları

Kadıköy OSGB Firmaları

Türkiye’de ortak sağlık ve güvenlik birimi çalışmaları küresel standartların uyguladığı direktifler ile yürütülür. Bu direktifler ulusal düzeyde uygulanır. Ülkemizdeki ulusal yönetmelikler ve eylemler kaza önleme yönetmelikleri ile somutlaştırılıyor. Kale OSGB gibi firmalar bu teknik kuralları, standartları ve ulusal düzenlemeleri resmi olarak uygular. Kadıköy OSGB firmaları olarak Kale OSGB firmamız bu anlamda ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor.

Kadıköy’de İş Çevrenizi İyileştirin

Türkiye iş sağlığı ve güvenliği (İSG) sistemi çeşitli paydaşlara sahip. Bu paydaşlar yasaları yürürlüğe koyar ve bu yasaların ulusal düzeyde  uygulanmasını gözetim altında tutar. Kale OSGB olarak Kadıköy firmalarına verdiğimiz tüm ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmetlerini bu gerçekleri göz önünde bulundurarak yerine getiriyoruz. İSG kanunları ile tüm OSGB’ler Kadıköy işletmeleri dahil tüm işletmelerde iş yerindeki çalışanların sağlık ve güvenliğini iyileştirmeye teşvik edilmekte ve buna yönelik önlemlerin alınmasına ilişkin esasları takip etmektedir. OSGB’ler ise işveren ve çalışanlar için temel İSG ilkelerini ve İSG önlemlerini yerine getirir.

Kadıköy OSGB Firmaları
Çalışma koşullarınızı iyileştiriyoruz.

Kaza ve Yaralanmaları Önleyin

Kale OSGB olarak hizmet verdiğimiz tüm Kadıköy işletmelerinde işletmenin iş çevresini daha güvenli hale getirmeyi hedefliyoruz. Uygulamaya koyduğumuz kaza önleme düzenlemeleri ile iş akışınızın sekteye uğramasına engel oluyoruz. Bu önlemler sektörle ilgili olarak farklılık gösterir ve bir anlamda genel İSG yasalarının somutlaştırılmasıdır. İş güvenliği ve sağlığı, mesleki hijyene kadar uzanan oldukça kapsamlı bir konu olduğundan Kadıköy işletmelerine verdiğimiz OSGB hizmetlerinde bu gerçekleri göz önüne alıyoruz.

İSG’nin genel hedefinde iş yerindeki sağlığın teşviki ve geliştirilmesi önlemleri de bulunduğundan İSG’nin etkin ve sistematik bir şekilde uygulanması yoluyla OSGB’lere başvuruluyor. Tüm Kadıköy OSGB firmaları çalışanların güvenliğini ve sağlığını korumak, iyileştirmek ve teşvik etmektedir. Ayrıca işverenler ve çalışanlar arasındaki güvenlik ve sağlık bilincini güçlendirmek için de çalışmaktadır. İş kazalarını ve işle ilgili hastalıkları azaltmak mikroekonomik ve makroekonomik düzeyde tasarruf sağlar. Kadıköy OSGB firmaları:

  • Yaşam boyu öğrenmenin teşvik edilmesi de dahil olmak üzere istihdam edilebilirliği korur ve güçlendirir.
  • Genel sağlık hedeflerini destekler.
  • Sosyal sigorta sistemlerini rahatlatır ve şirketlerin rekabet gücünü arttırır.
İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri

İş Akışınıza Değer Katıyoruz

Her işletmenin iş akışı doğrudan çalışanlarının performansı ile yakından ilişkilidir. Rahat ve sağlıklı çalışma koşullarına sahip olmayan işçiler kendilerinden beklenilen performansı gösteremez. Bu faktörleri iyileştirmeye yarayan pek çok OSGB uygulaması bulunuyor. Kale OSGB gibi Kadıköy OSGB firmaları bu amaçla aşağıdakilere benzer konularda da işletmelere yol gösterir:

  • Kanserojenlerin (kanserojen maddeler) güvenli kullanımı.
  • Psikososyal zorlanmayı azaltan daha iyi iş organizasyonu.
  • Kas-iskelet sistemi iş yükünü azaltan çalışma organizasyonu.
  • Ergonomiyi iyileştiren çalışma alanı düzenlemeleri.

Risk değerlendirmesi de dahil olmak üzere her üç çalışma programının uygulanması için çok bileşenli ve çok aktörlü bir yaklaşım benimseniyor. Faaliyetlerde teftiş ve danışmanlık ve de farkındalık yaratma ilkeleri uygulanır.

Kadıköy OSGB Tavsiyesi

Kale OSGB olarak farklı faaliyet kodunda ve tehlike sınıfında birçok iş yerine profesyonel OSGB hizmeti sağlamaktayız. A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız ile çok tehlikeli sınıftaki, tehlikeli sınıftaki ve az tehlikeli sınıftaki tüm işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunuyoruz. Ek olarak 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli işletmeler için de 31.12.2023 tarihine kadar, yani OSGB hizmeti alma zorunluluğu başlayana kadarki süreçte çalışma ortamını daha verimli ve güvenli hale getirmek için çalışmalar yapmaktayız. Özellikle Kadıköy bölgesinde yapı, sağlık, turizm, gıda üretimi, hizmet ve sanayi alanlarında faaliyet gösteren birçok firmaya ihtiyaç duyabileceği OSGB hizmetini uzman kadromuz ile sağlayabiliyoruz. OSGB hizmeti verdiğimiz diğer bazı sektörler akaryakıt, lojistik, su ürünleri, bilişim, teknoloji, cam, porselen, seramik işleme, deri ve deri ürünleri, ilaç, eğitim, gemi inşaatı, güzellik ve bakım hizmetleri, ısıtma ve soğutma, dekorasyon, kauçuk ve plastik, kimya ve boya, kültür ve sanat, madencilik, otomotiv, spor, takı ve mücevherat, tekstil, temizlik ve ulaştırma şeklindedir. Kale OSGB yüksek memnuniyeti ile Kadıköy OSGB tavsiyesi olarak önerilmektedir.

Çekmeköy İş Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar