Kartal OSGB

Kartal OSGB

Kartal OSGB

İstanbul’un büyük nüfuslu noktalarından olan Kartal Kale OSGB’nin yoğun OSGB hizmetleri sunduğu ilçelerden biri. Konu Kartal’da OSGB servisi almak olduğunda bilmeniz gereken birçok faktör var. Aşağıda bu noktalara değindik. Kale OSGB, 2005 yılından bu yana OSGB alanında hizmetler veren tecrübeli bir şirket olarak bilinmektedir.

Püf Noktalar

15 yılı aşan tecrübesiyle Kale OSGB, Kartal dahil tüm İstanbul ilçelerine gelişmiş OSGB hizmetleri verir. OSGB birçok farklı aşamadan oluşuyor. Bu amaçla bünyemizde yalnızca işlerinde deneyim sahibi, profesyonel iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri barındırıyoruz. Böylece tüm Kartal iş yerlerinin gerekli iş güvenliği önlemlerine sahip olmasını sağlıyoruz. Bunlar arasında hızlı ve etkili risk analizi ve risk değerlendirmesi ve gerekli olduğunda ise yüksekte çalışma veya ilk yardım eğitimleri var. Elbette tümü bunlarla sınırlı değil.

Kartal OSGB
Kartal OSGB

Daha Güvenli Kartal İşletmeleri

Devlet kontrollü iş sağlığı ve güvenliği denetimleri her şirket için kritik öneme sahiptir. Bu denetimler zamansız yapıldığından Kartal işletmenizin iş güvenliğine dair açıklarını en kısa sürede kapatması her anlamda önem taşıyor. Kale OSGB şirketimiz, iş güvenliği tarafında sunduğu hizmetlerle Kartal iş yerlerinin bu tarz denetimlerden ceza puanı almadan ayrılmasını sağlıyor. Bunu sağlamak içinse işlerinde deneyimli uzmanlarımızla bir araya gelerek şirketinize özel iş güvenliği programları hazırlıyoruz.

OSGB’nin Yararları

İş güvenliğinin her Kartal şirketi için vazgeçilmez bir gereklilik olduğundan bahsetmemize gerek yok. İş güvenliğine ve sağlığına önem vermek hem uzun hem de kısa vadede çeşitli avantajlar sağlar. Bunlardan bazılarına değinmemiz lazım olursa:

  • Kartal iş yerinizdeki çalışanlarınız çeşitli güvenlik ekipmanlarını nasıl daha doğru kullanacaklarını öğrenirler.
  • Personelleriniz ve diğer tüm şirket üyeleriniz acil durumlarda nasıl planlı hareket edeceklerini öğrenmiş olurlar.
  • Kuracağımız iş güvenliği kültürü ile şirketinizde kalıcı şekilde güvenli bir ortam sağlanır.
  • Kartal işletmeniz OSGB uzmanlarımızca kimyasal, fiziksel, radyolojik ve biyolojik tehlikelere karşı ele alınır.
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı

Şimdi Bize Ulaşın

Risk analizi gibi tipik OSGB çalışmaları Kartal şirketinizdeki potansiyel tehlikelerin gerçekleşme ihtimalinin açığa çıkarılmasını sağlıyor ve de aynı tehlikeden doğabilecek hasarların tespitine olanak tanıyor. Riskleri önemlilik sırasına göre göz önüne alıyoruz ve önce en acil olanlar için harekete geçiyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Yenilikleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu mevzuatları eski tarihlerde sadece işçileri kapsarken artık yeni kanunda “çalışan” olarak ifade edilen ve iş yerinde o an için bulunan tüm görevlileri ifade ediyor. Böylelikle kamu kuruluşları ile beraber birçok özel sektör kuruluşu da OSGB firmalarının görev alanına girerek profesyonel düzeyde bilgi ve kadroya sahip olan OSGB firmalarına duyulan ihtiyaç da artmış oldu. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’ndaki yenilikler artık 50 kişiden daha az çalışana sahip iş yeri için de iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını şart koşuyor ancak az tehlikeli sınıf için başlangıç tarihi şimdilik 01.01.2024 şeklinde. Çalışan sayısı 10’dan az olan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işletmelerin ise iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli bulundurması şartı getirilmiş durumda. Güncellenen İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile beraber risk değerlendirmesi yapılması bir kez daha önem kazanmış oldu. Özellikle metal, yapı, maden ve kimyasallarla çalışılan iş yerlerinde risk değerlendirmesinin yapılmaması faaliyetlerin tamamen durdurulmasına kadar gidebiliyor.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar