İş yerlerindeki personellere meslek hastalığı ve kişisel maruziyeti önlemek adına belirli aralıklar da yaptırmaları gereken tüm tıbbi tahlil ve tetkikleri çalıştıkları iş yerinde yapmalarına imkan tanıyan mobilize sağlık hizmetlerine verilen genel bir isimdir. Mobil sağlık aracı; mobil sağlık servisleri için özel olarak üretilmiştir. Mobil sağlık araçlarında mobil sağlık tarama ekipmanları bulunur. Mobil sağlık araçları, personellerinde yerinde sağlık hizmeti alması amacı ile yapılmıştır.

İlgili kanun ve mevzuat kapsamında belirtilen tüm periyodik muayene hizmetlerini tam donanımlı mobil sağlık araçlarımızla etkin ve hızlı bir şekilde firmalarınıza ulaştırmaktayız.

İş güvenliğini sağlamak amacı ile işyeri hekiminin çalıştığı sağlık araçları personellerin meslek hastalıklarını önlemesine yardımcı olur. İstanbul OSGB sektöründe faaliyet gösteren ve OSGB hizmetleri veren Kale OSGB şirketinden Mobil Sağlık Hizmetlerialabilirsiniz.

Neden Mobil Sağlık Hizmeti?

Kale OSGB olarak, Firmaların yasal olarak çalışanlarına yaptırmak zorunda oldukları tüm periyodik sağlık tetkik hizmetlerini firmalarınızın çalışma mekanlarında vermekteyiz. Böylece firmaların iş gücü ve zaman kayıplarının önünü geçilmektedir. Mobil sağlık birimlerimizde görevli uzman işyeri hekimlerimiz ve sağlık memurlarımız çalışanlarınızın ilgili mevzuat çerçevesindeki tüm tıbbi hizmetlerini iş yerinize ulaşan tam donanımlı mobil araçlarımız içerisinde yapmakta ve resmi raporlarını düzenlemektedirler.