OSGB Bağcılar

OSGB Bağcılar

 

OSGB Bağcılar

6331 sayılı iş sağlığıve güvenliği kanunu OSGB yönetmeliği gereğince Bağcılar gibi semtlerde hizmet veren işletmeler iş güvenliği ve sağlığı noktalarında belirli mevzuatları yerine getirmekle yükümlü oldular. Bunların bizzat işveren tarafından takibinin potansiyel zorlukları neticesinde, Kale OSGB gibi bakanlıkça yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, Bağcılar ve benzeri semtlere ilgili personel atamasını yapmakla görevlendirildiler.

Maksimum Çalışma Verimliliği

Sağlık personellerimiz işletmenizde meydana gelebilecek her türlü kaza karşısında ilk yardım görevini ve daha fazlasını yerine getirmektedir. İş güvenliği personellerimiz çalışanlarınızı iş yerinin potansiyel tehlikelerine karşı korumak için çevre analizi ve düzenlemesi yapar. Risk değerlendirmesi, risk analizi sürecinin bir parçasıdır ve bu sayede iş yerinizin maksimum çalışma verimliliğine ulaşması amaçlanır. Acil durum planları yine tarafımızca hazırlanır ve uygulamaya konulur.

OSGB Bağcılar
Bağcılar’da en tecrübeli OSGB birimi

Marka İtibarınız

Bir işletmenin iş sağlığı ve güvenliği (İSG) performansı dolaylı yoldan o işletmenin kamuoyundaki ve potansiyel müşterilerin gözündeki itibarını belirliyor. Kötü iş sağlığı ve güvenliği yönetimi marka itibarınızı zedeler ve kârlılığınızı sekteye uğratabilir. Kale OSGB’de 15 yıla yakın tecrübemizle şirketlere bu konularda tam destek sağlıyoruz. İtibar yönetimi programımızla müşterilerinizle olan ilişkilerinizin yolunda gittiğinden emin oluyoruz. Benzer şekilde, çalışanlarınızın güvenliğini sağlayarak sizleri yaralanmalardan doğacak tazminatlara karşı koruyoruz.

Küresel Sağlık ve Güvenlik Modelleri

İş güvenliği ve sağlığı Bağcılar işletmelerinde önemli bir öncelik durumunda. Kale OSGB olarak hizmet verdiğimiz Bağcılar iş yerlerinde, küresel düzeyde etkisi kanıtlanmış güvenlik mekanizmalarıyla yönetilen ve tüm yasal çerçevelerle uyumlu olan bir şirket modeli oluşturuyoruz. Kale OSGB bu modellerin geliştirilmesini bizzat desteklemektedir. Bağcılar iş yerinizle çalışırken öncelikli olarak aşağıdaki faktörleri göz önünde bulunduruyoruz:

  • İş ortamındaki mevcut güvenlik standartlarının uygunluğunun ve güncelliğinin gözden geçirilmesi.
  • İş güvenliği ve sağlığı önlemleri için o iş yerine uygun esnek yaklaşım ve çözümlerin hazırlanması.
  • İşverenlere gelecekteki çalışmalarında yardımcı olacak pratik uygulamalarda rehberlik edilmesi.
OSGB Tuzla

Alanında profesyonel danışmanlar ve mühendis birimler ile çalışan Kale OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) güvenlik sektöründe 15 yıla yakın bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Kale OSGB’de birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana getiriyoruz. Kale OSGB iş güvenliği ve sağlığının değişen dinamizmine ayak uyduran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşu olarak görev yapmaktadır. Siz de Bağcılar’da en iyi OSGB birimi ile çalışmak için şimdi bizi arayın!

OSGB’nin Faydaları Nelerdir?

OSGB’lerin temel görevi basit şekilde iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları yaparak iş yerlerini kanuni şartlara uyumlu hale getirmek şeklinde tanımlanabilir. Ancak OSGB’ler ile çalışmanın iş sağlığı ve güvenliğine uygunluk dışında iş yerlerine kazandırdığı çok fazla detay vardır. İşletmenin sorumluluk sahibi olduğunun yansıtılması, itibar geliştirmesi, çalışanların performansının yükselmesi ile karlılık elde edilmesi, çalışan bağlılığının artırılması, işletme maliyetlerinin ve aksaklıkların azalması, işgücünün daha süreli olarak kullanılabilmesi gibi başlıca avantajlardan bahsedilebilir. Daha ağır çalışma koşullarında ise olası mesleki hastalıkların erkenden tespit edilerek hem çalışan sağlığının korunması, hem de işverenin yüklü tazminatlara maruz kalmaması gibi avantajlardan da bahsedilebilmektedir. OSGB’lerin amacı çalışan evinden nasıl çıktı ise yıllar sonra bile aynı fiziki ve psikolojik sağlık ile evine dönmesini sağlamaktır. Fakat bazı durumlarda sonuçlar istendiği gibi olamamaktadır ve bu noktada da OSGB firmasının profesyonelliği ön plana çıkmaktadır. Kale OSGB olarak 20 yıla yaklaşan iş sağlığı ve güvenliği deneyimi ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bağcılar’daki tüm az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

50’den Az Çalışanı Olan Az Tehlikeli İş Yerleri İçin OSGB

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar