OSGB Hadımköy

OSGB Beylikdüzü

 

OSGB Beylikdüzü

İş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren Kale OSGB, tüm Beylikdüzü OSGB hizmeti almak isteyen işletmelere proaktif çözümler sunmaktadır. İş kazalarını önleyici yaklaşım ve tedbirlerle iş yerlerinde meydana gelebilecek potansiyel hasarların ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Bu kazalar iş güvenliğinizi sarsarak üretkenliğinizi ve sürekliliğinizi azaltan durumlardır. Tipik bir Beylikdüzü iş yerinde aşağıdaki Ortak Sağlık ve Güvenlik hizmetlerini uygulamaya koyuyoruz:

  • Beylikdüzü iş yerindeki tehlikeleri tespit etmek.
  • Çok tehlikeli iş yerinde analiz için potansiyel toksik madde örnekleri toplamak.
  • Yasalarla belirlenen kurumsal sağlık ve güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine uygunluk için işletme ortamlarını, ekipmanlarını ve uygulamalarını incelemek ve değerlendirmek.
  • Personelleri tehlikeli çalışma koşullarından korumayacak süreçleri ve prosedürleri tasarlamak ve uygulamaya geçirmek.
  • Sebeplerini ve nasıl önlenebileceğini bulmak için Beylikdüzü iş yerindeki geçmiş kazaları araştırmak.
  • Acil durum planı hazırlığı gibi birçok konuda işveren ve işçilere eğitimler vermek.
OSGB Beylikdüzü
Beylikdüzü OSGB hizmetleri için bizimle çalışın!

Tecrübeli İş Yeri Personelleri

Kale OSGB’de Beylikdüzü işletmelerini bakanlıkça belirlenmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik mevzuatlarıyla tam uyumla getiriyoruz. Bu amaçla tecrübeli iş yeri hekimlerimizi ve güvenlik uzmanlarımızı Beylikdüzü işletmenize istihdam ederek görevlerini layıkıyla yerine getirdiklerinden emin oluyoruz. İş planı, acil durum rotası, risk analizi ve çevre düzenlemesi Beylikdüzü firmaları için uyguladığımız temel OSGB prosedürler arasındadır.

Sürdürülebilir Kalkınma

Beylikdüzü OSGB hizmetlerimizle işinizde sürdürülebilir kalkınmaya dayalı ve yasal gerekliliklerle uyumlu etkili bir güvenlik ve sağlık yönetimi planına sahip olmuş olursunuz. Şirketinizin ortak sağlık ve güvenlik birimi yönetmeliklerine tam uyumluluğunun yanı sıra çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları güvenlik ve sağlık eğitimlerini de veriyoruz. Bunlar yapılırken sürekli değişen yönetmelikler göz önünde bulunduruluyor.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Nedir?

İş Planına Uygun Çözümler

Daima ortaklarımız olarak gördüğümüz Beylikdüzü işletmelerine OSGB çözümleri sunarken müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için uyarlanabilir sağlık ve güvenlik yöntemleri geliştiriyoruz. İster küçük yerel bir şirket ya da büyük uluslararası bir şirket olun hizmetlerimiz Beylikdüzü kuruluşunuzun gereksinimlerini karşılayacak şekilde ölçeklendirilebilir olacaktır. Bunu başarmak içinse müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak göz önünde bulunduruyoruz.

Risk Değerlendirmesi

Kale OSGB yasal risk analizi ve risk değerlendirmeleri gerçekleştiriyoruz. İş çevrenize dair sağlık, güvenlik ve kimyasal risk değerlendirmeleri yaptırmak için servislerimizden yararlanabilirsiniz. Beylikdüzü kuruluşunuz en önemli OSGB risk faktörlerini öğrenebilir ve risk kontrol önlemleri planlarını yönetmemizi sağlayabilirsiniz. İş yerinizde yürüttüğümüz risk değerlendirmeleri tüm çalışanlarınızı içine alacak şekilde dizayn edilen kapsamlı çalışmalardır. Beylikdüzü’nde OSGB hizmeti almak için şimdi bizi arayın!

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar