OSGB Firmaları İstanbul Anadolu

OSGB Firmaları İstanbul Anadolu

 

OSGB Firmaları

Kale OSGB İstanbul Anadolu OSGB firmaları arasında en ön planda yer alan markalardan biridir. İşinde profesyonel, tecrübe sahibi çalışanlarımız İstanbul Anadolu yakasındaki tüm işletmeler için 7/24 iş güvenliği önerileri vermekte, birinci elden düzenlemeler yapmaktadır. Bu çalışmalar İstanbul Anadolu’da yer alan firmaların iş güvenliği düzeylerini artırmalarına yardımcı oluyor. İş kazaları ve meslek hastalıklarının minimuma indirilmesi firmanızın kârlılık oranını artırmasına destek olur. İstanbul Anadolu OSGB firmaları arasında olan Kale OSGB ile işte tam olarak bunu başarıyoruz. Risk değerlendirmesi ve risk analizi ile iş güvenliğinizdeki açıkları kapatıyoruz.

Hangi OSGB ile çalışıldığı oldukça önemli

İstanbul Anadolu

  • Kale OSGB işletmelere düzenli aralıklarla iş güvenliği raporları hazırlamaktadır.
  • Bu raporlarda hem güvenlik süreçlerinin ele alınma yöntemleri hem de risk yönetimi gibi başlıca konulara değinilir.
  • Tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimiz ISO 45001 sertifikasyonuna göre yerine getirilir.
  • Doğru çalışanın işe alınmasında önemli bir unsur olan sağlık kontrolü firmamız tarafından bizzat sağlanan OSGB servisleri arasında yer alıyor.
  • OSGB bir iş kültürü meselesidir ve İstanbul Anadolu yakasında çalışan tüm firmalara bu konuda yol gösteriyoruz.
  • İş güvenliği işveren kadar çalışanın da sorumluluğunda olduğundan çalışanlarınız için güvenlik eğitimleri sunuyoruz.

2005’den Bu Yana Gelişmiş Hizmet

Son teknoloji ortak sağlık ve güvenlik birimi yazılımları sayesinde hem hızlı OSGB hizmeti alabiliyor hem de dijital evraklar ve belgeler ile defterim nerede problemiyle yüzleşmiyorsunuz. Sunduğumuz bilgi yönetim sistemleri ile Anadolu yakasındaki işletmeniz için online çözümler sağlıyoruz. Ergonomik çalışma ortamları işçilerin çalışma verimliliğini yükselten ve doğrudan işyerinizin kârlılığını artıran bir faktördür. Meslek hastalıklarının önlenmesini sağlar, işyeri kazalarını azaltarak firmanızın beklenmedik çalışan tazminatlarıyla boğuşmasını önler. Acil durum eylem planı firmanızın doğal afet durumlarından minimum hasarla ayrılmasını, daha az sağlık sorunu ile karşılaşmasını sağlar. İstanbul Anadolu çevresinde OSGB firmaları arıyorsanız Kale OSGB ile çalışmak için şimdi bizi arayın.

Covid-19 ve Pandemik (Bulaşıcı) Hastalıklar Acil Durum Eylem Planı

OSGB ile İş Yapmanın Önemi

Her OSGB çalıştığı işyerini güvenlik standartlarına göre değerlendirir ve yapılan işin tehlike sınıfını ölçer. Bu ölçüme göre o işyerini az tehlikeli, tehlikeli ya da çok tehlikeli sınıfına koymaktadır. Bu sınıf işyerinize atanacak güvenlik uzmanı ve işyeri hekimi gibi personellerin sayısını belirliyor. Ayrıca istihdamı yapılacak personeller bizzat OSGB’nin elinden çıkıyor. Dolayısıyla hangi OSGB ile çalışıldığı İstanbul Anadolu yakasındaki firmanız için fazlasıyla önemli olacaktır. Tecrübeli OSGB’ler ile iş yapmak şirketinizin denetimlerden ceza puanıyla ayrılmasının önüne geçer.

Anadolu Yakası OSGB

Kale OSGB olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. İstanbul neredeyse tüm faaliyet alanlarında işyerlerine sahip bir metropol. Fakat ilçelere göre farklı farklı alanlarda iş sağlığı ve güvenliği tecrübesine sahip OSGB’lere ihtiyaç duyulabiliyor. Özellikle tarihe tanıklık etmiş Üsküdar gibi semtlerde turizm, restoran ve ulaşım başta olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Ümraniye, Çekmeköy gibi toplu konut yapılaşması ve AVM inşaatlarının olduğu bölgelerde yapılaşma sektörüne yönelik çalışmalar da gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’da organize sanayi bölgelerinde de az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta birçok işyeri yer almaktadır. Kale OSGB olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimizle profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Anadolu yakasında OSGB hizmeti verdiğimiz ilçeler Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar şeklindedir. Kale OSGB bünyesindeki A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile tehlike sınıfı fark etmeksizin tüm işyerleri için iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlayabilmektedir.

İş Güvenliği Eğitim Sertifikası Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

Bursa OSGB Sağlık Raporu

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar