OSGB Firmaları İstanbul Avrupa

OSGB Firmaları İstanbul Avrupa

 

OSGB Firmaları

Kale OSGB İstanbul Avrupa’da hizmet veren OSGB firmaları arasında yer almaktadır. Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana işletmelere tecrübeli iş güvenliği personelleri sağlıyoruz. Tüm personellerimiz en güncel kanunlar çerçevesinde görevlendirilmekte ve denetlenmektedir. Hizmet verdiğimiz tüm iş yerlerine her ay düzenli ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa çevresinde ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet verdiğimiz çok sayıda büyük marka ve işletme bulunmaktadır. İşverenler işletmelerini yasal standartlara göre yönetmekten sorumludur. Kale OSGB işverenlere bu konuda yol gösterir ve risk değerlendirmesi yaparak işletmenin zayıf noktalarını hızlıca gün yüzüne çıkarır. Sadece belirli bir projeyle ilgili yardım almak veya gün, hafta ya da ay süresince devam eden hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi Kale OSGB’yi arayabilirsiniz.

İstanbul Avrupa

  • İstanbul Avrupa’da farklı sektörlerden firmalarla ile çalışıyoruz.
  • İş yerlerindeki tehlikeli risk düzeylerini minimalize ediyoruz. Böylece tüm çalışanlar için daha güvenli ortam koşullarının oluşmasını sağlıyoruz.
  • Hekimlerimiz çalışanlarınızın potansiyel bulaşıcı hastalıklara karşı korunmasında görev almaktadır.
  • Ergonomi, acil durum planı ve tatbikatları işletmenizde ele aldığımız önemli başlıklar arasındadır.
  • Risk değerlendirmeleri ile ağır işçi yaralanmaları risk azaltılır ve çalışanlar iş ortamına daha iyi adapte edilir.
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan yönetim şemamız ile İstanbul Avrupa’da hizmet veren en iddialı OSGB firmaları arasındayız.
Kale OSGB en çok tercih edilen İstanbul Avrupa OSGB firmaları arasında yer almaktadır
Kale OSGB en çok tercih edilen İstanbul Avrupa OSGB firmaları arasında yer almaktadır

Kale OSGB

OSGB firmaları İstanbul Avrupa denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Kale OSGB’de tüm Avrupa yakası iş yerlerine proaktif OSGB çözümleri sağlıyoruz. Risk yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimiz işyeri güvenliği uzmanlarımız, deneyimli güvenlik personellerimiz, endüstriyel hijyen uzmanlarımız ve profesyonel mühendisler tarafından sağlanmaktadır. Sorunları belirler, öncelik sırasına koyar ve saha güvenliği değerlendirmeleri de dahil olmak üzere çeşitli profesyonel hizmetler sunarlar. Çalışanları yönetmelikte belirtilen mesleki maruziyet durumlarından olabildiğince uzak tutmak ve bu riski en aza indirmek için kontrol planları hazırlarlar. Bu kontrol planları personellerin çalışma ortamından kaynaklı herhangi bir zarar veya hasara maruz kalmasını önlemek için varlar. Bu yolla önce ilgili risk faktörleri önem sırasına göre belirlenir.

İş Güvenliğinde İşverenlerin Yükümlülükleri

Endüstriyel Çözümler

Hasar kontrol hizmetleri; o iş sahasına özel yazılı programlar; ilkeler ve prosedürler; ve iş tehlikesi analizleri neden en iyi İstanbul Avrupa OSGB’leri arasında yer aldığımızı gösteriyor. Endüstriyel hijyen çözümlerimiz arasında gürültü ve hava anketleri ile sağlık ve güvenlik programlarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi veya gözden geçirilmesi bulunmaktadır. Şu anda işyerlerindeki ergonomi konusunda belirli bir standart yoktur. Bununla birlikte ergonomik değerlendirmeler yapmak iş güvenliği ve sağlığı yasasının önemsediği maddeler arasında yer alıyor. Çalışma ortamının tespit edilmiş tehlikelerden arındırılmasında ergonomi de önemli bir rol oynamakta. Uzmanlarımız bu anlamda tek bir iş ortamının veya tüm bir tesisin güvenlik ve risk değerlendirmesini yapabilir ve endüstriyel çözümler sunabilirler.

Profesyonel OSGB Firmaları

Kale OSGB olarak profesyonel OSGB firmaları arasında yer almaktayız. İşyerinin türü veya tehlike sınıfı her ne olursa olsun iş sağlığına dair alınacak önlemleri, şirketin iş güvenliği komitesi ve kendi iş güvenliği uzmanlarımız, doktorlarımız ve sağlık görevlilerimiz ile birlikte yapmaktayız. İşverenler iş kollarını genişletirken veya farklı bir üretim planlaması yaparken ihtiyaç duyabileceği tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini firmamızdan sağlayabilirler. Firmamız iş sağlığı uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personelleri ile birlikte çalışma koşullarınızı iyileştirerek çalışanların genel sağlık durumu hakkında öneriler yapar ve düzenli kontrollerde bulunur. Verilen hizmetler bir sözleşme kapsamında yürütülür ancak işverenin bu alandaki ihtiyaçları Kale OSGB gibi profesyonel bir firmaya bırakması daha doğru olur.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar