OSGB Firmaları İstanbul Avrupa

OSGB Firmaları İstanbul Avrupa

 

OSGB Firmaları

Kale OSGB İstanbul Avrupa’da hizmet veren OSGB firmaları arasında yer almaktadır. Kale OSGB olarak 2005 yılından bu yana işletmelere tecrübeli iş güvenliği personelleri sağlıyoruz. Tüm personellerimiz en güncel kanunlar çerçevesinde görevlendirilmekte ve denetlenmektedir. Hizmet verdiğimiz tüm iş yerlerine her ay düzenli ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa çevresinde ortak sağlık ve güvenlik birimi olarak hizmet verdiğimiz çok sayıda büyük marka ve işletme bulunmaktadır. İşverenler işletmelerini yasal standartlara göre yönetmekten sorumludur. Kale OSGB işverenlere bu konuda yol gösterir ve risk değerlendirmesi yaparak işletmenin zayıf noktalarını hızlıca gün yüzüne çıkarır. Sadece belirli bir projeyle ilgili yardım almak veya gün, hafta ya da ay süresince devam eden hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi Kale OSGB’yi arayabilirsiniz.

İstanbul Avrupa

  • İstanbul Avrupa’da farklı sektörlerden firmalarla ile çalışıyoruz.
  • İş yerlerindeki tehlikeli risk düzeylerini minimalize ediyoruz. Böylece tüm çalışanlar için daha güvenli ortam koşullarının oluşmasını sağlıyoruz.
  • Hekimlerimiz çalışanlarınızın potansiyel bulaşıcı hastalıklara karşı korunmasında görev almaktadır.
  • Ergonomi, acil durum planı ve tatbikatları işletmenizde ele aldığımız önemli başlıklar arasındadır.
  • Risk değerlendirmeleri ile ağır işçi yaralanmaları risk azaltılır ve çalışanlar iş ortamına daha iyi adapte edilir.
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyan yönetim şemamız ile İstanbul Avrupa’da hizmet veren en iddialı OSGB firmaları arasındayız.
Kale OSGB en çok tercih edilen İstanbul Avrupa OSGB firmaları arasında yer almaktadır
Kale OSGB en çok tercih edilen İstanbul Avrupa OSGB firmaları arasında yer almaktadır

Kale OSGB

OSGB firmaları İstanbul Avrupa denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Kale OSGB’de tüm Avrupa yakası iş yerlerine proaktif OSGB çözümleri sağlıyoruz. Risk yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimiz işyeri güvenliği uzmanlarımız, deneyimli güvenlik personellerimiz, endüstriyel hijyen uzmanlarımız ve profesyonel mühendisler tarafından sağlanmaktadır. Sorunları belirler, öncelik sırasına koyar ve saha güvenliği değerlendirmeleri de dahil olmak üzere çeşitli profesyonel hizmetler sunarlar. Çalışanları yönetmelikte belirtilen mesleki maruziyet durumlarından olabildiğince uzak tutmak ve bu riski en aza indirmek için kontrol planları hazırlarlar. Bu kontrol planları personellerin çalışma ortamından kaynaklı herhangi bir zarar veya hasara maruz kalmasını önlemek için varlar. Bu yolla önce ilgili risk faktörleri önem sırasına göre belirlenir.

OSGB Merter

Endüstriyel Çözümler

Hasar kontrol hizmetleri; o iş sahasına özel yazılı programlar; ilkeler ve prosedürler; ve iş tehlikesi analizleri neden en iyi İstanbul Avrupa OSGB’leri arasında yer aldığımızı gösteriyor. Endüstriyel hijyen çözümlerimiz arasında gürültü ve hava anketleri ile sağlık ve güvenlik programlarının geliştirilmesi ve iyileştirilmesi veya gözden geçirilmesi bulunmaktadır. Şu anda işyerlerindeki ergonomi konusunda belirli bir standart yoktur. Bununla birlikte ergonomik değerlendirmeler yapmak iş güvenliği ve sağlığı yasasının önemsediği maddeler arasında yer alıyor. Çalışma ortamının tespit edilmiş tehlikelerden arındırılmasında ergonomi de önemli bir rol oynamakta. Uzmanlarımız bu anlamda tek bir iş ortamının veya tüm bir tesisin güvenlik ve risk değerlendirmesini yapabilir ve endüstriyel çözümler sunabilirler.

Profesyonel OSGB Firmaları

Kale OSGB olarak profesyonel OSGB firmaları arasında yer almaktayız. İşyerinin türü veya tehlike sınıfı her ne olursa olsun iş sağlığına dair alınacak önlemleri, şirketin iş güvenliği komitesi ve kendi iş güvenliği uzmanlarımız, doktorlarımız ve sağlık görevlilerimiz ile birlikte yapmaktayız. İşverenler iş kollarını genişletirken veya farklı bir üretim planlaması yaparken ihtiyaç duyabileceği tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini firmamızdan sağlayabilirler. Firmamız iş sağlığı uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personelleri ile birlikte çalışma koşullarınızı iyileştirerek çalışanların genel sağlık durumu hakkında öneriler yapar ve düzenli kontrollerde bulunur. Verilen hizmetler bir sözleşme kapsamında yürütülür ancak işverenin bu alandaki ihtiyaçları Kale OSGB gibi profesyonel bir firmaya bırakması daha doğru olur.

OSGB Avantajları Nelerdir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Çekmeköy İş Güvenliği

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar