OSGB Firmaları

OSGB Firmaları

OSGB Firmaları

Günümüzde pek çok firma (özellikle de nispeten küçük olanlar) iş sağlığı ve güvenliği (İSG) ihtiyaçları, uygulamaları ve kısıtlamaları hakkında çok az farkındalığa sahiptir. OSGB firmaları işletmelerde güvenliği ve sağlığı tehdit edecek engellerin belirlenmesi amacıyla görev alırlar. Birçok küçük ya da büyük şirket düşük İSG performansı nedeniyle gelişmekte ve büyümekte sorunlar yaşıyor. Profesyonel OSGB firmaları ile çalıştığınızda işletmeniz için özel olarak belirlenmiş en uygun güvenlik uygulamalarına sahip olursunuz. İstanbul’un en köklü OSGB firmalarından biri olan Kale OSGB görev yaptığı şirketlerde öncelikle olarak iş güvenliği kültürünün oluşması için çalışır. İş güvenliği bu anlamda işveren ile çalışan arasındaki karşılıklı sorumluluk ilişkisini kapsar.

OSGB Firmaları
İstanbul’un en köklü OSGB firmalarından Kale OSGB ile çalışın

Uygulamaların Önündeki Engel

İşletmelerde İSG uygulamalarının önündeki üç kritik engel maliyet, zaman, güvenlik bilinci ve kaygı eksikliği olarak sıralanıyor. Birçok farklı firmada gerçekleştirdiğimiz anket sonuçları ve diğer literatür araştırmalarının gösterdiği gibi bu engellerin aşılması adına OSGB firmaları ile işbirliği içinde hareket eden şirketler her zaman daha iyi ivmelenmiş ve büyümüştür. 14 yıldır bu sektörde hizmet veren Kale OSGB bu OSGB firmaları arasında yer alıyor. Diğer OSGB firmaları gibi Kale OSGB işletmeniz için gerekli güvenlik uzmanını, işyeri hekimini ve diğer sağlık personelini istihdam etmekle yetkilidir. Bunun için bir takım öncül adımların yerine getirilmesi gerekir. Risk analizi ve risk değerlendirmesi yapılır ve işyerinin tehlike düzeyi belirlenir.

İş Güvenliği Yükü

  • Çalıştığımız ortaklarımıza sunduğumuz güvenlik ve iş sağlığı önerileri ve planları ile bu unsurların yokluğunda oluşabilecek iş sürekliliği sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.
  • Birçok iş kazası kısa ya da uzun vadede işletmenin işleyişini aksatmaktadır. OSGB firmaları ile çalıştığınızda üzerinizdeki işçi güvenliği yükünü büyük ölçüde hafifletmiş olursunuz.
  • Firmamız diğer başarılı OSGB firmaları gibi yasal yükümlülükleri göz önünde bulundurur ve bu yönde firmanızı yönetmeliklere en uygun hale getirir.
  • OSGB firmalarının amacı şirketinizde ergonomik bir çalışma ortamı yaratmak, uzun ve kısa vadede oluşabilecek sağlık sorunlarını tespit etmek, işletme körlüğü ve çalışanların iş güvenliğine katılımı konularını detaylıca ele almaktadır.
OSGB Ne İşe Yarar?

Eğitim Olanakları

Bir şirkette İSG uygulamalarını kısıtlayan sorunların tespit edilmesi ve iyileştirilmesi oldukça önemlidir. Uzman iş güvenliği personellerimiz ve sağlık hekimlerimizle çalışarak işletmenizi ve iş çevrenizi hiç olmadığı kadar güvenilir, saygıdeğer bir yer haline getirebilirsiniz. Alınan önlemlerin daha iyi anlaşılması için işçilerinize düzenli seminerler ve yüz yüze gerçekleştirilen eğitimler veriyoruz. Bu eğitimler en alt kademeden en üst kademeye kadar işletmenizin tüm katlarına ulaştırılmaktadır. Bakanlık tarafından belirlenen bilgi yönetim sistemleri ile diğer OSGB firmaları gibi dijital evraklardan yararlanıyor ve böylece defterim nerede probleminden sizi kurtarıyoruz. Bu yeni nesil prosedürler işletme gelirinizi ve kârlılık oranınızı artırmaya yardımcı oluyor.

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar