OSGB Hadımköy

OSGB Hadımköy

 

OSGB Hadımköy

İşinde fazlasıyla tecrübeli Kale OSGB’de Hadımköy işletmelerine 7/24 ihtiyaç duydukları OSGB hizmetini veriyoruz. 6331 sayılı 2012 Ortak Sağlık ve Güvenlik yasası adı altında belirlenen kanunlar ile Hadımköy dahil tüm bölge iş yerleri belirli sağlık ve güvenlik prosedürlerini yerine getirmekle görevlendirildi. Kale OSGB işletmelere bu görevleri yerine getirmede yol göstermektedir. OSGB firmaları çalışma ortamını ve çalışma prosedürünüzü analiz eder. İş yerinizde güvenlik, sağlık ve çevre ile ilgili düzenlemeler gerçekleştirirler. Ayrıca, çalışanların hastalanmalarını veya yaralanmalarını ve de çevreye verilen zararı önleyici programlar tasarlarlar.

OSGB’nin Görevleri

İş sağlığı ve güvenliğinden sorumlu OSGB’ler Hadımköy iş yerleri için tipik olarak aşağıdakileri yapar:

  • İş yerindeki tehlikeleri tanımlamak.
  • Varsa analiz için potansiyel toksik madde örnekleri toplamak.
  • Devletçe belirlenen kurumsal sağlık ve güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine uygunluk için iş yeri ortamlarını, ekipmanlarını ve uygulamalarını incelemek ve değerlendirmek.
  • Çalışanları tehlikeli çalışma koşullarından korumaya yardımcı olan iş yeri süreçlerini ve prosedürlerini tasarlamak ve uygulamak.
  • Sebeplerini ve nasıl önlenebileceğini belirlemek için kazaları araştırmak
  • Acil durum hazırlığı gibi çeşitli konularda eğitimler vermek

Çevresel Faktörler

Kale OSGB olarak Hadımköy işyerinlerinde çalışan sağlığını, güvenliğini, refahını ve performansını etkileyebilecek çevresel veya fiziksel faktörleri inceliyoruz. Aydınlatma, ekipman, malzemeler ve havalandırma gibi faktörleri ele alıyoruz. Uzmanlarımız iş verimliliğinizi artırıyor. Ayrıca yüksek sigorta primleri, çalışan tazminatları ve devlet cezaları gibi olumsuzluklara maruz kalmanızı önleyerek maddi anlamda tasarruf etmenize yardımcı oluyorlar.

Bilinmesi Gerekenler

Kale OSGB olarak Hadımköy iş yerlerini ve işletmelerini mevzuatlar ile tam uyumlu hale getiriyoruz. Şirketimiz Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, çalıştığı firmalarla sürekli yakın ilişki içerisinde kalan ve düzenli iş raporlamaları sunan proaktif bir yaklaşıma sahiptir. Tüm Hadımköy firmaları şirketimizin risk analizi, güvenlik tespit, teşhis ve eğitimlerinden yararlanabilir.

İş yerinizde Covid-19 ‘a DUR deyin

Hadımköy OSGB Firması

Hadımköy İstanbul’da sanayileşme temelleri atılan ilçeler arasındadır. Bugün Türkiye çapında adı bilinen birçok ürün Hadımköy’deki fabrikalarda üretilmekte ve ihraç edilmektedir. Dolayısıyla Hadımköy’de çok çeşitli fabrikalarla birlikte lojistik ve kentsel büyüme doğrultusunda özellikle inşaat alanında birçok iş yeri faaliyet göstermektedir. Kale OSGB olarak tehlike sınıfı fark etmeksizin tüm iş yerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Firma olarak özellikle mevzuatın gerektirdiği değerlerin elde edilebilmesi için hızlı bir şekilde çalışıyor ve iş yerinizdeki gerekli düzenlemeleri yaparak iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını doğru adımlarla uyguluyoruz. Kale OSGB özellikle inşaat, belediyecilik, hazır gıda, elektrik, elektronik, tekstil, kimya, akaryakıt, cam gibi sektörlerde 20 yıla yaklaşan bir deneyim elde etmiştir ve tüm deneyimlerini yeni sektörlerden aldığı bilgilerle birleştirerek uygulama gerçekleştirmekte, sıfır hata ve sıfır ceza puanını garanti etmektedir. Kale OSGB olarak 50’den az çalışana sahip olan ve az tehlikeli sınıftaki iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini almak için 31.12.2023 tarihini beklememelerini ve çalışma şartlarını bu tarihe kadar düzenlemelerini tavsiye ederiz.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar