OSGB Hizmeti Veren Firmalar

OSGB Hizmeti Veren Firmalar

OSGB Hizmeti Veren Firmalar

OSGB hizmeti veren firmalar arasında 15 yıla yakın tecrübesiyle Kale OSGB en profesyonel ve en gelişmiş OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) çözümlerini sunmaktadır. 2005 yılından bu yana sahada aktif iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetleri sağlayan firmamız her tehlike kategorisindeki şirketle çalışmış ve bu şirketlere iş sağlığı ve güvenliği konularında çözüm önerileri sunmuştur. OSGB hizmeti veren firmalar arasında, Kale OSGB olarak çalıştığımız hiçbir firma İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) denetimlerinden asla bir ceza puanı almadı.

En Başarılı OSGB Şirketleri

İstanbul ve çevresi illere OSGB hizmeti veren firmalar ile çalışmak isteyen işletmelere Kale OSGB olarak 7/24 aktif destek sağlıyoruz. Sunduğumuz standart İSG hizmetleri arasında risk değerlendirmesi ile şirketin tehlike sınıfını belirleme, acil durum planı ile afet ve kazalara karşı hazırlanma, ortam araştırması ile personele zarar verebilecek potansiyel tehdit unsurlarını ortadan kaldırma gibi birbirinden çeşitli servislerimiz bulunmaktadır. İstanbul’da belki de OSGB hizmeti veren pek çok firma bulmak mümkündür ancak bundan daha önemli olan şey aslında tecrübeli ve profesyonel isimlerle çalışmaya dikkat etmektedir.

OSGB Seçiminde Dikkat Edilecekler

Tıpkı bir personel seçiminde olduğu gibi OSGB seçiminde de hassas davranmak gereklidir. Nasıl ki deneyim açısından yetersiz olduğunu düşündüğünüz bir personelin işe alınma ihtimali yoksa, tecrübelerinin çoğu hizmet verilen yıllara göre artan OSGB’lerde de benzer mantığın işlemesi gerekmektedir. OSGB’ler yapıları itibariyle önemli eğitimlerden geçmiş iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarını bulundurmak zorundalar ancak büyük ölçekte veya kritik bir sektörde görev yapan işletmelerde, çalışılması düşünülen OSGB firmasının geçmişine de bakılmalı ve sektörel deneyimleri toplantı yapılarak ciddi şekilde ele alınmalıdır. Elbette iş sağlığı ve güvenliği kuralları her sektörde uygulanabilir ve bazı değişmezler vardır ancak deneyim bazı noktalarda bilginin de önüne geçerek olası iş kazası veya tehlikeli ramak kala durumlarını engellemek adına önemli bir ayrıntıdır. Özellikle hijyenin çok büyük önem arz ettiği kuruluşlarda, gıda üretimi yapılan yerlerde, sağlık tesislerinde ve aslında pandemi nedeniyle günümüzde her sektörde çok titiz şekilde iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri gerçekleştirilmelidir. Kale OSGB bu noktada 15 yılı aşkın deneyimi ile güvenmeniz gereken bir OSGB firması olarak öne çıkmaktadır.

OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Hizmeti Veren Firmalar
En iyi OSGB hizmeti veren firmalar

OSGB Hizmeti Nedir?

OSGB, bir iş yerinde çalışan, yönetici konumunda veya iş sahibi konumunda olan her kişinin korunmasını sağlayan güvenlik ve sağlık sistemlerinin genel tanımıdır. Firmalar OSGB hizmetini dışarıdan, harici olarak alırlar. İş sağlığı ve güvenliği iş hayatında kamusal anlamda İSG kısaltması ile kullanılır ve yönetmelikler ile tebliğlere bağlı olarak çalışanların korunmasını sağlayan uygulamalar bütününe işaret eder. OSGB hizmeti veren firmalar işte bu bütünleri değerlendirmeye alıyor.

OSGB sisteminin ana amacı hem işletmeyi hem de işçi sağlığını korumak üzere belirlenmiş kuralların herkes için kati şekilde uygulanmasını sağlamaktır. Bu kurallara uyulmadığı takdirde iş yerinde oluşan tehlikeler ölümcül sonuçlar ortaya çıkarabileceği gibi hukuki olarak da işletme sahibi ve işletmede yöneticisi konumunda bulunan kişilere cezai yaptırımlar uygulanmasına neden olabilir

İş Yerinde İş Güvenliği Kültürü

OSGB hizmeti veren firmalar aranırken bu nedenle daima en tecrübeli ve en profesyonel markalarla çalışmak önem kazanıyor. Kale OSGB bu markalar arasında. Kale OSGB iş yerinde iş güvenliği kültürünün oluşturulmasından yana adımlar atan, bunun için hem personelleri hem de yöneticileri iş güvenliği ve sağlığının temellerine dair eğitmekten yana olan sektörün tanınmış isimlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kale OSGB’yi seçerek OSGB hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biri ile çalıştığınızdan emin olursunuz.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar