OSGB İstanbul Ümraniye

OSGB İstanbul Ümraniye

Ümraniye, şirketimizin yoğun OSGB hizmetleri sunduğu semtlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en yüksek nüfuslu semtlerinden olan Ümraniye’de bir OSGB ile çalışmayı arzulayan tüm işletmelere iş güvenliği, iş sağlığı, çalışan güvenlik bilinci ve iş düzeni gibi noktalarda tam destek sağlıyoruz. Kale OSGB, konu OSGB İstanbul, Ümraniye olduğunda alanında kendini ispatlamış bir marka olarak kendisini gösterir.

Ümraniye’de İSG Eğitimleri

Kale OSGB’de tüm İstanbul, Ümraniye iş yerlerine OSGB danışmanlığı yapıyoruz. Şirketinizin hemen her OSGB ihtiyacını güncel ve yasal prosedürlere uygun olarak karşılaşıyoruz. Ümraniye iş yerlerine hızlı ve etkili risk analizi ve risk değerlendirmesi uygulamalarının yanında yüksekte çalışma veya ilk yardım gibi eğitimler de sağlıyoruz. Eğitimlerimiz alanlarında deneyim sahibi, profesyonel iş güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimiz tarafından verilmektedir.

OSGB İstanbul Ümraniye
İstanbul, Ümraniye’de en iyi OSGB hizmetlerini almak için arayın.

“0” Ceza Puanı

OSGB İstanbul, Ümraniye başlığı altında değinebileceğimiz bir başka konu da zaman zaman gözden kaçan ancak bir o kadar önemli olan devlet kontrollü iş sağlığı ve güvenliği denetimleridir. Şirketimiz Kale OSGB, tüm İstanbul, Ümraniye iş yerlerine sunduğu OSGB hizmetlerinde işletmenizin bu söz konusu denetimlerden hiçbir ceza puanı almadan ayrılacağından emin olur. Uzmanlarımız şirketinize özel  çalışan güvenliği ve de çalışma eğitimi programları geliştirir ve bunları sürekli olarak güncel tutar.

Ümraniye İş Yerlerine İSG Hizmeti

İstanbul, Ümraniye OSGB hizmetlerimiz ile şirketinizde çalışanlarınıza bir güvenlik ekipmanını nasıl doğru kullanacaklarının veya acil durumlarda nasıl davranmaları gerektiğinin eğitimlerini veriyoruz. Tüm bu eğitimler Ümraniye iş yerinizde gerekli iş güvenliği kültürünün oluşmasını sağlamak içindir. Zira bir iş güvenliği kültürü o marka için kalıcıdır ve ancak gerekli işçi ve işveren katılımı ile gerçek olabilir. Uzmanlarımız bu amaçla İstanbul, Ümraniye iş yerlerini kimyasal, fiziksel, radyolojik ve biyolojik tehlikelere kadar değerlendiriyor.

50’den Az Çalışanı Olan Az Tehlikeli İş Yerleri İçin OSGB

Ümraniye’de Risk Analizi Yaptırma

Risk analizleri işletmelerde meydana gelebilecek tehlikeli olayların önceden tahmin edilmesi ve bunlara ilişkin risklerin değerlendirilmesi anlamını taşımaktadır. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile iş yeri hekimi ortak çalışması ile hazırlanan risk analizleri, eksikliklerin giderilmesi ve iş yeri üretim şartlarını iyileştirerek tedbirlerin artırılmasını hedeflemektedir. Risk analizi çalışmalarının bazı zamanlarda tekrarlanması gerekmektedir. Örneğin; herhangi bir iş kazası, meslek hastalığı veya ramak kala olaylarda yeniden en baştan risk analizi yaparak durumun değerlendirilmesi ve gerekli önlemlerin bu tarz olayların bir daha yaşanmaması adına alınması gerekmektedir. Normal şartlarda risk analizi iş yeri faaliyeti başlar başlamaz yapılmalıdır ancak bazı değişiklik durumlarında analizler ve gerekliyse ortam ölçümlerinin de kayıtlara geçirilmesi gerekir. İş yerinde iş değişikliği, yeni teknolojik ekipmanların kullanımı, üretim şartları gözden geçirilirken bazı sorunların ortaya çıkması veya personel sağlık durumu ile ilgili bazı sıkıntılar risk analizi tekrarı için yeterli sebeplerdir. Kale OSGB olarak Ümraniye’de birçok tehlike sınıfında faaliyet gösteren firmalarda OSGB hizmeti sağlıyoruz. Siz de profesyonel OSGB hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İş Akışınızı Koruyun

Risk analizi potansiyel bir tehlikenin gerçekleşme ihtimalinin anlaşılmasını sağlarken aynı zamanda oluşabilecek hasarların da tespitine olanak verir. Tüm bunlar durumun riskli olup olmadığına karar verilmesi ve de önemlilik derecesine göre sıralanması ile sağlanır. Ardından alınması gereken tedbirler, kazaların işaretçileri ve tüm bunlar arasındaki bağlantılar değerlendirilir.

Kale OSGB’de İstanbul, Ümraniye iş yerleri için yürüttüğümüz bu OSGB çalışmaları iş akışınızı korumak, iyileştirmek ve geliştirmek için varlar. Hem çalışanlarınızın sağlığı ve güvenliği emniyete alınır hem de markanızın olası iş kazalarından olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçilir. Bir OSGB uygulamasının temelinde ergonomi, hijyen ve güvenlik bulunuyor. Acil eylem planı ve işe giriş sağlık raporu gibi noktalarda bizden her zaman tam destek alabilirsiniz.

Anadolu Yakası OSGB

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar