Kadıköy OSGB Firmaları

OSGB Kadıköy

 

OSGB Kadıköy

OSGB hizmetleri birbirinden farklı ve detaylı konuları kapsamaktadır. Kadıköy OSGB hizmetleri de bu anlamda farklı değil ve bakanlıkça belirtilen tüm güvenlik ve iş sağlığı unsurlarının bütün Kadıköy işletmeleri tarafından eksiksizce yerine getirilmesi şart koşuluyor. Kadıköy’de OSGB hizmeti almayı düşünüyorsanız işinde fazlasıyla tecrübeli Kale OSGB’nin Kadıköy servislerinden yararlanabilirsiniz.

Risk analizi, risk değerlendirmesi, iş yeri sağlık problemleri ve potansiyel güvenlik riskinin minimalize edilmesi Kadıköy iş yerlerine sunduğumuz temel OSGB hizmetleri arasındadır. Kadıköy ilk yardım eğitimi, yüksekte çalışma ve personelde sağlık bilincinin oluşturulması tüm Kadıköy iş yerlerinin ihtiyaç duyduğu OSGB servislerinden birkaçı. Kale OSGB olarak önceden ortaya çıkabilecek potansiyel iş kazası unsurlarını ortadan kaldırıyor ve işletmenizi daha verimli ve çalışabilir hale getiriyoruz.

OSGB Kadıköy
Kadıköy’de en tecrübeli OSGB birimi hangisi?

Neden Kadıköy’de OSGB ile Çalışmalıyım?

İşçilerin iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla güvenli çalışma ortamının oluşturulmasını sağlayan iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri OSGB’lerin vazgeçilmez bütünleri halini geldi. 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında, her işletme İş Güvenliği Uzmanı bulundurmak zorundadır. Kale OSGB firmamız tam olarak bu hizmeti vermektedir. 2020 itibariyle bu yasa daha da genişletilerek 1 çalışanlı işletmelerin dahi OSGB hizmeti alması zorun olacak. Dolayısıyla buna Kadıköy işletmeleri de dahil edilecek.

İşçilere olabildiğince sağlıklı bir iş ortamı sağlamak ve de çalışanları söz konusu çevrelerin olumsuz etkilerine karşı korumak; iş güvenliği ve sağlığı adına bir iş yeri içerisinde en iyi uyumu ve işbirliğini yerine getirmek, riskleri ve zararları olabildiğince en alt düzeye çekmek sadece bir OSGB ile çalışarak gerçek olmaktadır. Ortak ve Sağlık ve Güvenlik Birimi adına sahip bu bakanlıkça yetkilendirilmiş birimler Kadıköy dahil pek çok semtte işletmelerin maruz kalabileceği olası maddi ve manevi zararları ortadan kaldırmaktır.

Tespit ve Öneri Defteri Nedir?

Kadıköy İş Sağlığı ve Güvenliği

İstanbul’un popüler merkezlerinden biri olan Kadıköy’de birçok farklı alanda faaliyet gösteren iş yeri yer almaktadır ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na tam uygunluk sağlanabilmesi için Kale OSGB gibi deneyimli ve profesyonel bir ekip bulunduran OSGB firmaları tercih edilmesi gerekmektedir. Kale OSGB olarak sektörümüzde 20 yıla yaklaşıyoruz ve uzman kadromuzun farklı sektörlerde edindiği deneyimleri, çok yeni bir sektör olsa dahi iş yerinizde en geniş bakış açısı ile uyguluyoruz. OSGB’lerin çalışma verimliliğini artırarak uzun vadede karlı bir yatırıma dönüşme anlayışı için geçen süreyi kısaltarak hem kısa süre içerisinde iş sağlığı ve güvenliği standartlarını sağlamayı, hem de çalışma ortamındaki verimliliği artırarak karlılığı yükseltmeyi ilke ediniyoruz. Kale OSGB özellikle Kadıköy bölgesinde ihtiyaç duyulabilecek inşaat, belediyecilik, sanayi, turizm, tekstil, kimya, akaryakıt, sağlık ve gıda gibi sektörlerde deneyimli oldukça deneyimli bir kadroya sahiptir. Kadıköy’de OSGB hizmeti verdiğimiz mahalleler şu şekildedir:

 • Acıbadem OSGB hizmeti
 • Bostancı OSGB hizmeti
 • Caddebostan OSGB hizmeti
 • Caferağa OSGB hizmeti
 • Dumlupınar OSGB hizmeti
 • Eğitim OSGB hizmeti
 • Erenköy OSGB hizmeti
 • Fenerbahçe OSGB hizmeti
 • Feneryolu OSGB hizmeti
 • Fikirtepe OSGB hizmeti
 • Göztepe OSGB hizmeti
 • Hasanpaşa OSGB hizmeti
 • Koşuyolu OSGB hizmeti
 • Kozyatağı OSGB hizmeti
 • Merdivenköy OSGB hizmeti
 • 19 Mayıs OSGB hizmeti
 • Osmanağa OSGB hizmeti
 • Rasimpaşa OSGB hizmeti
 • Sahrayıcedid OSGB hizmeti
 • Suadiye OSGB hizmeti
 • Zühtüpaşa OSGB hizmeti

Kadıköy’de OSGB’nin Önemi

Türkiye’de Ortak Sağlık ve Güvenlik hizmetleri ilk kez 2017 senesinde yaygınlaşmaya başladı. Özellikle Temmuz 2017 tarihinde tekrar gözden geçirilen kanun maddesiyle az tehlikeli sınıftaki firmaların da OSGB hizmeti alması mecburi oldu. Bu kanun kapsamında iş güvenliği hizmeti almaya başlayan firmaların sayısı arttı ve 2020’de bu sayının bir miktar daha katlanacağı düşünülüyor

Kimler İş Güvenliği Hizmeti Almak Zorunda?

Kadıköy iş yerine istihdam edilen personelin İş Kanunu’ndan doğan hakları OSGB’ler tarafından üstlenilmektedir. İstihdam edilen personel söz konusu OSGB ailesine mensup olduğundan Kadıköy’lü işletmeler hangi OSGB ile çalışacaklarını seçerken aslında kadrolarına eklenecek iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekiminin tecrübe ve bilgi birikimini de belirlemiş oluyor. Buna diğer sağlık personelleri de dahil oluyor.

Risk Analizi Nedir? Risk Analizi Nasıl Yapılır?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar