OSGB Kartal

OSGB Kartal

 

OSGB Kartal

Kale OSGB olarak yılların getirdiği bilgi ve tecrübemizi Kartal semtinde OSGB hizmeti almak isteyen işletmelere 7/24 sunuyoruz. İş Güvenliği Kartal’da önemle ve özenle yerine getirilmesi gereken, mevzuat ve maddelerin eksiksiz şekilde takibinin sağlanmasına ihtiyaç duyulan bir konu. Kartal işletmeleri tüm OSGB servislerimizden sonuna dek yararlanabiliyorlar. Risk analizi, risk değerlendirmesi, çevrenin düzenlenmesi ve riskin minimalize edilmesi gibi OSGB kaynaklarımızı Kartal işverenlerine sunuyoruz. Amacımız OSGB ihtiyacı olan Kartal iş yerlerinde çalışan güvenliğini en üst düzeye çıkarmaktadır. Acil durum planı ve personel sağlık ve güvenlik eğitimi bunlardan yalnızca birkaçı.

  • Kartal’ın en tecrübeli OSGB servislerinden biri olarak gücümüzü on yılı aşkın iş güvenliği tecrübemiz ve takım çalışmamızdan alıyoruz.
  • Kale OSGB, yetkilendirilmiş OSGB’ler arasında İstanbul’da ve Türkiye’de ilk şirketlerden biridir.
  • Bugüne kadar Kartal semti dahil birçok semtte yüzlerce firmaya hizmet verdik, sayısız risk analizi yaptık ve test ve muayeneler gerçekleştirdik.
  • Hem işveren hem de çalışanları iş sağlığı ve güvenliğinin püf noktalarına dair eğiterek Kartal gibi çoğu semtte İSG bilincini artırdık.
  • İSG karşılıklı anlayışı ve iş birliğini temel alan bir süreç olduğundan burada işveren ile personel arasındaki uyum büyük önem taşıyor.
OSGB Kartal
Kartal semtinde en iyi OSGB ile çalışın

Kartal’da OSGB’nin Değeri

Müşterilerimizi ortaklarımız olarak gördüğümüz Kale OSGB’de her işletmeye özgü çözümler hazırlıyor, onların iş alanlarına özel yeni değerler üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını onların bakış açısıyla görmeye çalışıyor, böylece bir şirketin iş güvenliği ve iş sağlığına dair giderilmesi gereken eksiklikleri daha kolay ve pratik şekilde tespit edebiliyoruz. Kartal işletmeleri de bu anlamda farklı değil. Kartal’da OSGB hizmeti almak isteyen şirketlere etkin, pratik ve hedefe yönelik kalıcı tedbir, öneri ve çözümler sunuyoruz. Bunlar Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi denildiğinde Kartal’da ilk akla gelen markalardan biri olmamızı sağlayan birkaç nedenden biridir.

İş Güvenlik Malzemeleri

OSGB’ler şirketlere değer katmaktadır. İş kazalarını ve işçi yaralanmalarını önleyerek şirketlerin karlılık düzeyini artırmakta ve iş akışlarının bozulmasını önleyerek marka imajlarını korumalarına yardım etmektedir. Yaşanan beklenmedik bir kaza sonucu aksayan bir iş, şirketin tüm iş planını sekteye uğratabilir, müşterilerinin gözündeki güvenilirliğine ve sürekliliğine zarar verebilir. Bu nedenle gerek iş güvenliği uzmanı istihdamı gerekse iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinin işe alımında Kale OSGB gibi tecrübeli isimlerle çalışmak büyük önem taşıyor. Bu isimlerle iş yaparak karşınızda, şirketiniz için her zaman en donanımlı ve alanında en iddialı personelleri bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

OSGB Birimleri Nasıl Oluşturulmalı?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) firmalarının öncelikle kullanabileceği yerin kurum içerisinde belirlenmesi gerekir. Bu bağlamda giriş katta ve tüm personellerin rahatça iletişim kurabileceği bir bölüm en ideali olmaktadır. En az bir adet ilkyardım ve muayene odası planlanmalı, bunun dışında diğer sağlık hizmetleri görevlisi, işyeri hekimi için birer masa ve arşiv bölümü düşünülmelidir. Ayrıca OSGB biriminin ihtiyaç duyabileceği ekipmanlar için de gerekli yerler düşünülmelidir. Çalışacak personel sayısına göre değişmekle birlikte OSGB’nin bünyesinde en az bir tane işyeri hekimi, yardımcı sağlık personeli ve tehlike sınıfına göre de en az bir tane iş sağlığı ve güvenliği uzmanının bulunması gerekir. Eğer faaliyet kolunda bir değişiklik planlanıyorsa ve tehlike sınıfı da buna göre değişebilecekse planlama buna göre olmalıdır.

Risk Analizi Nedir? Risk Analizi Nasıl Yapılır?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar