OSGB Maltepe

OSGB Maltepe

 

OSGB Maltepe

OSGB Maltepe birimleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nca yetkilendirilen, işletmelerin iş güvenliği ve sağlığı hizmetlerini yerine getiren şirketlerdir. Uygulamaya konulan son yasal düzenlemeler ile risk faktörlerine göre kategorilere ayrılan tüm iş yerlerinin ilgili iş güvenliği ve sağlığı prosedürlerini yerine getirmesi şart oldu. Maltepe iş yerleri de diğer semtlerdeki iş yerleri gibi bu OSGB kurallarına tabii olmak zorunda.

Risk analizi, risk değerlendirmesi, iş yeri güvenliği ve personel güvenlik bilinci, Maltepe’ye hizmet veren OSGB’lerin ele aldığı başlıca önemli konular arasında yer alıyor. Kale OSGB olarak Maltepe’li müşterilerimize, personellerinin maruz kalabileceği risklere dair koruyucu, düzeltici ve önleyici önlemler almaları adına yol gösteriyoruz. Maltepe’li iş sahiplerinin gerekli sağlık ve güvenlik bilincini kazandıklarından emin oluyoruz.

OSGB Maltepe
Maltepe’de en başarılı OSGB hangisi?

Maltepe’de OSGB’nin Önemi Nedir?

Firmamız uzun yıllardır iş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin öncü ve büyük firmaları arasında yer alıyor. Kuruluşumuzdan bu yana, Türkiye’nin her yerinde binlerce firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sağladık, Risk Analizi gerçekleştirdik ve Acil Durum Planı hazırladık. Yine binlerce kişiye İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verdik. Maltepe işletmeleri de bundan farklı değil. Maltepe’de OSGB’nin büyük önemi bulunuyor. Çalışan sayısı kaç olursa olsun (1 dahil) her işletme artık bir OSGB ile iş yapmak zorunda. En iyi OSGB servisini almak isteyen Maltepeli işletmelerin karşısına Kale OSGB gibi tecrübeli isimler çıkmaktadır.

  • Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) yasal olarak “T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendiriliyor.
  • Bu birimler iş yerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri vermek üzere kuruldular.
  • OSGB’ler yasal yönetmeliğin gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri (İş Yeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık Personeli gibi) istihdam eden özel kuruluşlardır.
  • Maltepe’de OSGB ile çalışarak iş kazalarını azaltır, daha güvenli ve çalışılabilir bir iş ortamına sahip olursunuz. İş verimliliğiniz ve üretim kapasiteniz artarak karlılığınız yükselir.
İstanbul İş Güvenliği

Maltepe’de En İyi OSGB

Kale OSGB, Türkiye’nin ilk yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri arasında yer alıyor. Her deneyimli OSGB gibi bünyesinde profesyonel danışmanların ve mühendislerin görev aldığı bir markadır. Maltepe semti dahil İstanbul’un her semtinde işletmelere risk analizi, yüksekte çalışma eğitimi, acil durum planı ve benzeri eğitim, çözüm ve tedbirler hazırlıyoruz. Gücümüzü takım çalışmamızdan ve ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizden alıyoruz. Şirketlerde iş güvenliği ve sağlığı değerleri üretiyor ve personel ve işverenleri bu konularda eğitiyoruz.

Maltepe’de İş Sağlığı ve Güvenliği

Maltepe İstanbul’un nüfus yoğunluğu yüksek ve önemli merkezleri arasındadır. Maltepe’de iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması gereken inşaat, AVM, perakendecilik, restoran, turizm ve lojistik gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan birçok firma yer almaktadır. Kale OSGB olarak 20 yıla yaklaşan deneyimimizle Maltepe’de profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Deneyimli A sınıfı, B sınıfı ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız ile iş yerinizin tehlike sınıfı fark etmeden en üst düzeyde iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alarak prestijinizi koruyabilir, daha iyi bir çalışma ortamı sağlayarak verimliliği artırabilirsiniz. Mevzuat her ne kadar 31.12.2023 tarihine kadar 50’den az çalışanı bulunan az tehlikeli iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti almasını zorunlu kılmasa da çalışma şartlarının düzenlenmesi ve iş sağlığı ve güvenliği standartları normları ile aynı çizgiye getirilmesi için bazı ön çalışmaların yapılması gerekmektedir. Kale OSGB olarak sanayiden, enerjiye, turizm’den inşaata birçok sektörde çok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli sınıftaki işletmeye hizmet sunmaktayız. Siz de profesyonel bir iş sağlığı ve güvenliği hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Risk Analizi Nedir? Risk Analizi Nasıl Yapılır?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

OSGB Fatih

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar