OSGB Nerede Var?

OSGB Nerede Var?

OSGB Nerede Var?

Nerede OSGB var? Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri bugün büyük ya da küçük ölçekli her iş yerinin ihtiyaç duyduğu, iş sağlığı sağlığı ve güvenliğinin iyileştirilmesinden sorumlu birimlerdir. Tüm OSGB’ler devlet tarafından yetkilendirilmiştir ve iş süreçlerini bu devlet standartlarına göre yürütmekle sorumlulardır. OSGB’ler her yerde. Onları Kadıköy’de, Merter’de ya da Beyoğlu’nda ve diğer tüm İstanbul semtlerinde bulabilirsiniz.

OSGB Sancaktepe
Nerede OSGB bulabilirim?

Bana En Yakın OSGB

İşletmenize yakın bir OSGB ile çalışmak elbette daha ideal olanıdır. Ancak en yakın OSGB her zaman en iyi OSGB demek değildir. Gelişen ulaşım ve iletişim imkanları sayesinde bugün her OSGB’nin size yakın olacağını farz edebilirsiniz. Kale OSGB olarak müşterilerimize 2005 yılından bu yana gelişmiş OSGB hizmetleri veriyoruz ve “OSGB nerede var?” denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer alıyoruz. İş güvenliği profesyonellerimiz sizlere ihtiyacınız olan her İş Sağlığı ve Güvenliği noktasında hızlı ve gelişmiş hizmetler sunmaktadır.

Bir OSGB aşağıdaki iş yeri etmenlerini ele almaktan sorumludur:

  • İşletmedeki tehlikeli kimyasalların tespiti
  • İşletmedeki fiziksel tehlikelerin ölçümü
  • İşletmedeki biyolojik etmenlerin belirlenmesi
  • İşletmedeki psikolojik serpintilerin tespiti
  • Çalışanlarda ergonomik sorunların oluşmasının engellenmesi
  • İşçilerin ve işletmede bulunanların kaza geçirme ihtimallerinin azaltılması

Marka İmajınızı Koruyun

“Kalitenin yolu önlem almaktan geçer” sloganımızla yürüttüğümüz OSGB hizmetlerinde, beklenmedik işçi yaralanmalarını ve iş yeri kazalarını önleyerek marka imajınızın sarsılmasının ve iş akışınızın sekteye uğramasının önüne geçiyoruz. Bunların başarılması için yasal mevzuatları yakından takip ediyor, iş yerindeki sağlık ve güvenlik bilincini artırıyor ve işletmenizin iş hacminin sürekli olarak büyümesini sağlayarak başarınıza ortak oluyoruz.

  • Başarılı bir OSGB ile çalıştığınızda “evraklarım nerede” derdine son verirsiniz.
  • Bakanlık onaylı güncel iş güvenliği yazılımları kullanmaya başlarsınız.
  • İşletmenizi şeffaf ve çağı yakalayan bir vizyonla yönetirsiniz.
  • Çağrı merkezimiz sayesinde daima karşınızda ilgili bir muhatap bulursunuz.
Zeytinburnu İş Güvenliği

OSGB servislerimiz sayesinde iş güvenliğiniz artar, iş hacminiz yükselir ve sektörel verimliliğiniz iyileşir. OSGB nerede var diye merak ediyorsanız siz de bizi arayarak gelişmiş OSGB servislerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

En İyi OSGB Nerede Var?

15 yılı aşkın tecrübemizle Kale OSGB’de iş kazaları ve meslek hastalıklarından korunmak adına etkin profesyonel bir ekip ile iş yerinize destek sağlıyoruz. OSGB ekipleri tipik olarak bir iş güvenliği uzmanı, bir iş yeri hekimi ve de bir yardımcı sağlık personelinden oluşur. Profesyonel uzmanlarımız işletmenize günlük, haftalık ya da aylık risk ve güvenlik raporları sunar. Hizmetlerimiz ISO 45001 sertifikası ile güvence altındadır.

İstanbul’da OSGB Tavsiyesi

Nüfus ve iş gücü olarak İstanbul, Türkiye’nin en önemli iş merkezlerinden birisi. Hatta tüm Avrupa da dahil edildiğinde en kalabalık ve iş sağlığı ve güvenliğinin en fazla önemsenmesi gereken yerlerden biri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Neredeyse bir ülke kadar ekonomi ve insana sahip olan İstanbul’da 39 ilçe yer almaktadır. Bizler Kale OSGB olarak A, B, C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımızla Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerindeki tüm az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işletmeler için profesyonel iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmaktayız. 50’den az çalışana sahip az tehlikeli iş yerlerinin de 31.12.2023’te sona erecek olan iş sağlığı ve güvenliği bulundurma zorunluluğu muafiyeti öncesinde, alınması gereken zorunlu önlemler konusunda bize ulaşarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda destek almalarını önermekteyiz. Kale OSGB İstanbul’da OSGB tavsiyesi olarak birçok müşterimiz tarafından önerilmektedir.

İlk Yardım Müdahaleleri

 İSG Katip Nedir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar