OSGB Nereden Alınır?

OSGB Nereden Alınır?

OSGB nereden alınır? 2005 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak bu soruya cevap vermeyi istedik. OSGB nereden alınır tarafında altını çizebileceğimiz ilk nokta “en tecrübeli yerden” olacaktır. Tecrübe ve referans, bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) için en önde gelen faktörler arasında yer alıyor. Bu nedenle müşterilerimize daima Kale OSGB gibi sektörde 15 yılı aşan deneyime sahip isimlere yönelmelerini tavsiye ediyoruz.

OSGB Nereden Alınır?
OSGB nereden alınır yanıtlayalım.

Bir OSGB, iş yaptığı işletmeyle iç içe ve yakın olmalıdır. Kale OSGB olarak Başakşehir’deki merkezi konumumuz ile tüm İstanbul iş yerlerine 7/24 hızlı yanıt süresi ve gelişmiş müşteri desteği vaat ediyoruz. Ortaklarımız olarak gördüğümüz işletmelere ihtiyaçlarına en uygun iş güvenliği ve iş sağlığı çözümlerini hazırlıyor ve yine çalışmalarımızın en iyi sonucu vermesi için bu çözümlerin uygulanışını yakından takip ediyoruz.

Şimdi OSGB Hizmeti Alın

Şirketinize atadığımız iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi gibi personeller tıpkı Kale OSGB gibi alanlarında fazlasıyla tecrübe sahibi, profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Bugün 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu gereği tüm İstanbul semtlerindeki işletmeler, iş güvenliği ve sağlığı noktalarında belirli mevzuatları yerine getirmekle yükümlü oldular. Bu yükümlülüklerin bizzat işveren tarafından takibinin potansiyel zorluklarını biliyor ve bu nedenle OSGB nereden alınır merak edenler için bakanlıkça yetkilendirilmiş bir OSGB olan Kale OSGB olarak iş yerlerinizin bu ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.

2022 İSG İdari Para Cezaları

2022 iş sağlığı ve güvenliği idari para cezaları yeniden değerlendi ve yine 10’dan az çalışanı olan iş yerleri, 10-49 arası çalışanı olan iş yerleri ve 50’den fazla çalışanı olan iş yerleri olacak şekilde üç basamaklı olarak uygulanıyor. Her bir basamak da iş yeri tehlike sınıfına göre kendi içerisinde az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli olarak sınıflandırılıyor.  Buna göre “İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili tedbir almamak, organizasyonu yapmamak, gerekli araç ve gereçleri sağlamamak, sağlık ve güvenlik tedbirlerini değişen şartlara uygun hale getirmemek ve mevcut durumun iyileştirilmesi için çalışmalar yapmamak” maddesine dair uygulanan ceza 10’dan az çalışana sahip iş yerleri için az tehlikeli iş yerleri için 6966 TL, 50’den fazla çalışana sahip olan çok tehlikeli iş yerleri için de 20898 TL olarak uygulanacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan 6331 Sayılı İSG Kanununa Göre 2022 Yılında Uygulanacak İdari Para Cezaları tablosuna https://www.csgb.gov.tr/media/87906/ipc_2022.xls bağlantısı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Tabloya göre 2022 yılında uygulanacak en yüksek miktarlı İSG idari para cezası MADDE 29 – Güvenlik raporu veya büyük kaza önleme politika belgesi 26/1-n ceza maddesi Durdurulan iş yerinde faaliyete devam etmek fiiliyle 50’den fazla çalışanı olan çok tehlikeli işletmeler için belirlenen 837.393 TL’lik tutar oldu. Üstelik ihlalin devam ettiği süre boyunca ceza her ay tekrarlanıyor.

OSGB Ne Demektir?

Sunduğumuz OSGB Servisleri

Şimdi OSGB hizmeti almaya başlamak için KaleOSGB.com.tr web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve aynı zamanda dilerseniz 0212 485 80 80 telefon numaramız üzerinden Başakşehir şirketimize telefon açabilirsiniz. Bugün ortaklarımıza sunduğumuz iş güvenliği ve sağlığı çözümleri arasında risk değerlendirmesi ve risk analizi gibi iş kazalarını hızlıca azaltan en temel çözümlerden, acil durum planı ve işe dönüş sağlık kontrolü gibi daha gelişmiş çözümlere kadar uzanan bir liste yer almaktadır.  Tüm bunlar ile OSGB nereden alınır merak eden herkes için daha güvenli bir iş ortamını mümkün kılmış oluyoruz.

Kale OSGB;

  • Yaşam boyu öğrenmenin teşvik edilmesi de dahil olmak üzere şirketinizin istihdam edilebilirliğini korur ve de güçlendirir.
  • Firmanızın belirlediği genel sağlık hedeflerini destekler.
  • Sosyal sigorta giderlerinizi rahatlatır ve şirketinizin rakip firmalarla rekabet gücünü yükseltir.

İSG Katip Nedir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
Avcılar OSGB

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar