OSGB Ümraniye

OSGB Ümraniye

 

OSGB Ümraniye

Ümraniye yoğun OSGB hizmetlerine ihtiyaç duyulan semtlerden biri. İstanbul’un en kalabalık semtleri arasında olan Ümraniye’de OSGB hizmeti almak isteyen tüm işletmelere iş güvenliği, iş sağlığı, personel güvenlik bilinci ve iş düzeni gibi konularda tam destek sağlıyoruz. Ümraniye yangın eğitimi ya da Ümraniye ilk yardım gibi kritik noktalarda Kale OSGB 7/24 hizmetinizdedir.

Bilinmesi Gerekenler

Kale OSGB tüm Ümraniye iş yerlerine iş güvenliği danışmanlığı yapan sayılı markalar arasındadır. Tipik olarak bir işletmenin tüm OSGB taleplerini yasal prosedürlere uygun şekilde hızlıca yerine getirebiliyoruz. Çalıştığımız işletmelere risk analizi ya da yüksekte çalışma gibi birbirinden farklı alanlarda hizmetler sağlıyoruz. Siz de bir Ümraniye işyeri olarak OSGB hizmeti almak istiyorsanız şimdi bizlere ulaşabilirsiniz.

OSGB Ümraniye
Ümraniye’de en iyi OSGB hizmetlerini almak

Para Cezalarından Kaçınmak

Kale OSGB’de uzmanlar özelleştirilmiş çalışan güvenliği ve çalışma eğitimi programları geliştirir ve bunları denetler. Bu programlar güvenlik ekipmanının nasıl doğru kullanılacağı veya acil durumlara nasıl cevap verileceği gibi çeşitli konuları kapsar. İşçi güvenliğine ek olarak, uzmanlarımız iş yerlerini kimyasal, fiziksel, radyolojik ve biyolojik tehlikeler açısından inceleyerek mülke, çevreye ve topluma zarar verilmesini önlemeye çalışır. Zira devlet adına çalışan uzmanlar bu tür eksikliklerde Ümraniye iş yerlerine güvenlik incelemeleri yaparak para cezaları verebilmektedir.

İş Yerinde Güvenlik, Ergonomi ve Hijyen

Kale OSGB’nin iş sağlığı ve güvenliği uzmanları, tehlikeli durumları ve tehlikeli ekipmanları kontrol etmek ve bunlarda düzenlemeler yapmak için mühendisler ve hekimlerle eş zamanlı çalışır. Ayrıca, iş yeri hakkında ihtiyaç duyulan verileri toplamak ve analiz etmek için iş sağlığı ve güvenliği teknisyenleriyle yakın işbirliği içinde olurlar. Kale OSGB’nin görevleri endüstriye, iş yerine ve çalışanları etkileyen tehlike türlerine göre değişmektedir. Ümraniye iş yerlerine aşağıdaki iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız ile hizmetler veriyoruz:

  • Ergonomistler, işçilerin rahatını, güvenliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için endüstriyel, ofis ve diğer ekipman tasarımlarını inceler ve değerlendirmeler yaparlar.
  • Endüstriyel veya mesleki hijyenistler kurşun, asbest, gürültü, böcek ilacı ve bulaşıcı hastalıklar gibi iş yerindeki potansiyel sağlık tehlikelerini tanımlarlar.
  • Bunun yanında işe giriş sağlık raporu, acil eylem planı ve risk analizi / risk değerlendirmesi gibi tipik iş güvenliği hizmetlerini de sağlıyoruz.
  • Çalıştığımız Ümraniye iş yerlerine iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve daha tehlikeli ve riskli şirketler için ayrıca bir diğer sağlık personeli istihdam ediyoruz.
Az Tehlikeli İş Yerlerinde İş Güvenliği

OSGB Firması Seçimi

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri (OSGB)’ler bilindiği gibi işyerlerine iş sağlığı ve iş güvenliği hizmeti verir. Bakanlıkça yetkilendirilen OSGB’lerin amacı iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin kalitesini artırmakla sınırlı değildir. Her bir OSGB, yönetmelik kapsamında yeterli bilgi, teknik donanım ve tecrübeye sahip personeller bulundurmak zorundadır. Unutulmamalıdır ki OSGB’lerin de gerekli şartları sağlamaması durumunda cezai sorumluluklar söz konusudur. Kale OSGB olarak şirketinize deneyimli kadromuzla en üst düzey OSGB hizmeti vermekteyiz. Sanayi kuruluşu olsun veya olmasın her işletmenin OSGB hizmeti alması gerektiği düşünülürse sizler de işyerinizde daha iyi çalışma şartlarının sağlanması adına bizden destek alabilirsiniz. Kale OSGB olarak birçok sektörde, farklı farklı tehlike sınıflarında olsalar dahi iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar