Pendik İş Güvenliği

Pendik İş Güvenliği

Pendik İş Güvenliği

Pendik’te iş güvenliği hizmeti almayı dileyen bütün büyük ve küçük şirketlere en iyi Pendik iş güvenliği hizmetlerini veriyoruz. 2005 senesinden bugüne sektörde faaliyet gösterdiğimiz Kale OSGB markamız ile konu iş güvenliği olduğunda en bilinen çözümler arasında yer almaktayız. Kale OSGB gibi işinde fazlasıyla tecrübeli markalardan iş güvenliği hizmeti alarak Pendik iş yerinizde sıfır iş kazası, sıfır ceza puanı ve denetimlerde sıfır ceza geçmişine sahip olabilirsiniz. Bugüne kadar çalıştığımız markalardan hiçbirinde sözleşme iptali söz konusu olmamıştır.

Pendik’te En Tecrübeli İş Güvenliği Firması

Kale OSGB ile Pendik iş güvenliği hizmeti almak isteyen iş yerlerine iş güvenliği ve iş sağlığı uzmanlığımızı sunuyoruz ve yangın eğitimleri, yüksekte çalışma eğitimi, formasyon ve risk analizi, çalışma çevresinin güvenliği ve acil kaçış planı gibi konularda tam destek veriyoruz. İş güvenliği hizmetine ihtiyaç duyan Pendik işletmenize verilen eğitim ve denetimler uzman birimlerimizce yönetilir. Uzmanlarımız Pendik iş yerinizin sektörü ve risk seviyesi göz önüne alınarak seçilir.

OSGB Hizmeti
Pendik’te en iyi OSGB hizmeti nasıl alınır?

Pendik’te İş Güvenliğinin Kapsamı

İş sağlığı ve güvenliği nedir? İSG, bir işletmedeki çevresel koşulların personellerde sağlık sorunları oluşturmamasını hedefleyen bir bilim dalıdır. Çalışanların ve diğer saha görevlilerinin beklenmedik risklerle yüzleşmemeleri için tedbirler alınır. Pendik şirketinizde yerine getirilen çalışmaların etkisi altında olan herkesin (müşteriler, ziyaretçiler ve personeller gibi) sağlığına ve güvenliğine zarar verebilecek durumları değerlendirerek hızla ortadan kaldırıyoruz. Kale OSGB, Pendik’te iş güvenliği hizmeti veren en tecrübeli isimlerdendir.

Kale OSGB olarak profesyonel iş güvenliği hizmetleri ile işçilere zarar getirebilecek şu durumları ele alırız:

 • Pendik işletme ortamının ferahlığı ve ergonomisi gibi iş stresine yol açacak tüm etkenleri göz önüne almak.
 • Personellerin bedenlerini şiddetli şekilde yoran görevleri incelemek.
 • Çalışma tempolarını yönetmek.
 • Personellere işe ara verme imkanları sunmak.
 • Gece veya vardiyalı mesailerde yapılan işleri değerlendirmek.
 • Ağır iş koşullarını indirgemek.
 • Aşırı sesli çevreleri azaltmak.
 • Aşırı sıcak ya da nemli ortamlarda ya da tozlu havada çalışılmasını önlemek.
 • Işık sistemlerinin yeterliliğini değerlendirmek.
Dünya İSG (Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği) Günü

Ele Aldığımız Birçok Etkenden Bazıları

Pendik şirketinize sunduğumuz iş güvenliği çalışmalarında aşağıdaki etkenleri de göz önüne alıyoruz:

 1. İşverenin yükümlülükleri
 2. İşçilerin yükümlülükleri
 3. Devletin yükümlülükleri
 4. İş sağlığı ve güvenliği yasaları
 5. İş yeri hekimi gibi iş yeri sağlık birimleri
 6. Çocuk işçilerin çalışma yaşamında gözetimi
 7. Kadın işçilerin çalışma yaşamında gözetimi

Siz de Pendik şirketiniz için sunduğumuz gelişmiş iş güvenliği hizmetlerinden yararlanmak için şimdi Kale OSGB’yi arayın!

Avrupa Ülkelerinde Ölümlü İş Kazası Oranları

İş sağlığı ve güvenliği Türkiye’de olduğu kadar Avrupa’da da üzerinde hassasiyetle durulan bir konu. Eurostat verilerine göre 2018 yılı içerisinde Avrupa’daki en fazla iş kazası üretim yönünden en fazla faaliyete sahip ve Avrupa’nın en güçlü ekonomisi Almanya’da meydana geldi. 877 bin 501 farklı iş kazasının raporlandığı Almanya’da iş kazası sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı ile 397 olarak açıklanıyor. Avrupa’nın ekonomik yönden en güçsüz ülkesi olan Romanya’da ise aynı yıl toplamda 4 bin 623 iş kazası yaşandığı ve hayatını kaybedenlerin sayısının 235 olduğu açıklanıyor. Yani orantısal yönden değerlendirildiğinde iş kazasına bağlı ölümlerde Romanya, Almanya’nın yüz katı bir istatistik çıkartıyor. Türkiye’de ise aynı yıl 430 bin 985 iş kazasının yaşandığı ve ölümle sonuçlanan kazaların da 1541 olduğu belirtiliyor. Orantısal yönden değerlendirildiğinde ölümlü iş kazalarının oranı da Türkiye için Romanya’ya göre beş kat daha düşük. Eurostat verilerine bakıldığında Avrupa’da ölümlü iş kazaları oranının en yüksek olduğu ülke Lüksemburg; en düşük ülke ise Hollanda olarak raporlanıyor. Hollanda’yı Almanya, Finlandiya ve İngiltere takip ediyor. İş kazaları rekortmeni Lüksemburg’un peşinden ise Romanya, Avusturya, Litvanya, Bulgaristan ve Fransa geliyor.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

İş Güvenliği Uzmanı Dereceleri

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar