sarıyer osgb

Sarıyer OSGB

Sarıyer OSGB

Kale OSGB, Sarıyer’de OSGB hizmetialmak isteyen iş yerlerine en güvenilir OSGB servislerinden bazılarını sunmaktadır. 2005’ten başlayarak bugün de sahada çalışmalarını sürdüren markamız Sarıyer OSGB tarafında en bilinen isimlerden biri olmaktadır. Kale OSGB gibi işinde fazlasıyla tecrübeli çözüm ortakları ile çalışarak aldığınız OSGB hizmetlerinde iş kazasız, ceza puanız ve denetimlerde ceza geçmişsiz bir profil taşırsınız. Çalıştığımız sayısız marka içinden şimdiye kadar hiçbir ortağımız sözleşmesini feshetmemiştir.

Sarıyer OSGB Hizmeti Almak İstiyorum

Kale OSGB markamızla Sarıyer işletmelerine iş güvenliği ve iş sağlığı noktalarındaki geniş uzmanlığımız ve tecrübemizi sunuyoruz. Bu anlamda onlara yangın eğitimleri, yüksekte çalışma eğitimi, formasyon ve risk analizi, çalışma çevresinin güvenliği ve acil kaçış planı gibi konularda tam eğitim ve destek de sağlıyoruz. Peki OSGB eğitimleri ve uygulamaları nasıl verilmektedir? Sarıyer işletmenize atadığımız uzman birimlerimiz servisimizin bu bölümünü üstlenir. Uzmanlarımız Sarıyer şirketinizin sektörü ve risk seviyesi ölçülerek seçilmekte ve atanmaktadır.

Sarıyer OSGB
Sarıyer OSGB

Neden Sarıyer’de OSGB ile Çalışmalıyım?

Sarıyer gibi noktalara hizmet veren Kale OSGB ve benzeri OSGB’ler bir Sarıyer iş yerindeki çevresel koşulların personeller üzerinde sağlık sorunları meydana getirmemesi ve işlerini yaptıkları süre boyunca istenmeyen risklerle karşılaşmamaları için tedbirler alan devlet izinli firmalardır. OSGB, İSG dalının bir kolu; OSGB’ler Sarıyer gibi semtlerdeki tüm işletmelere harici iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunuyorlar. İş yerinde bulunan herkesin (müşteriler, ziyaretçiler ve personeller gibi) sağlığına ve güvenliğine etki edebilecek faktörleri değerlendiriyor ve tehlikeleri ortadan kaldırıyoruz. Kale OSGB, Sarıyer’e OSGB hizmeti veren en tecrübeli isimlerden biri olarak bilinir.

Ümraniye İş Güvenliği

Kale OSGB ile Sarıyer iş yerlerinde yerine getirdiğimiz profesyonel OSGB hizmetleri ile işçi sağlığına zarar verebilecek birçok durumu kontrol altına alıyoruz:

 • İşletme ortamının ferahlığı ve ergonomisi gibi iş stresine neden olabilecek faktörleri göz önünde bulundurmak.
 • Personelleri şiddetli şekilde yoran çalışmaları değerlendirmek.
 • Bir iş yerindeki çalışma temposunu ölçmek.
 • Personellerin işe ara verme imkanları olduğundan emin olmak.
 • Gece veya vardiyalı mesailerde yapılan çalışmaları incelemek.
 • Ağır iş koşullarını mümkün olduğunca azaltmak.
 • Aşırı sesli çevreleri indirgemek.
 • Aşırı sıcak ya da nemli ortamlarda ya da tozlu havada çalışılmasına izin vermemek.
 • Işık sistemlerinin derecesini ölçmek.

Sarıyer OSGB Hizmetinin Kapsamı

Tipik bir Sarıyer OSGB hizmeti aşağıdakiler ve daha fazlası ele alınarak gerçekleştirilir:

 1. İşverenin iş güvenliği ve sağlığı yükümlülükleri
 2. İşçilerin iş güvenliği ve sağlığı yükümlülükleri
 3. Devletin iş güvenliği ve sağlığı yükümlülükleri
 4. İş sağlığı ve güvenliği yasaları
 5. İş yeri hekimi gibi iş yeri sağlık birimlerinin atanması
 6. Çocuk işçilerin çalışma yaşamındaki gözetimi
 7. Kadın işçilerin çalışma yaşamındaki gözetimi

Sarıyer firmanız için sağlayacağımız gelişmiş OSGB servislerinden faydalanmak adına şimdi Kale OSGB’yi arayın!

İş Yeri Ortam Ölçümü Fiyatları

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 10. maddesine göre işverenler çalışma ortamı koşullarını her türlü zararlı etkilerden korumak zorunda. Dolayısı ile tehlike sınıfı ve faaliyet alanına göre işverenlerin belirli aralıklarla iş yeri ortam ölçümü yaptırmaları gerekiyor. Kale OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verdiğimiz iş ortaklarımıza iş yeri ortam ölçümü fiyatları konusunda da en iyi tavsiyeleri vererek yönlendirmeleri gerçekleştiriyoruz. İş yerleri için geçerli ortam ölçümlerini basit şekilde fiziksel, kimyasal ve biyolojik olarak üçe ayırabilmek mümkün. Tüm testlerin Bakanlık tarafından yetkilendirilen laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmesi ve OSGB birimine raporlanması gerekmektedir. OSGB birimi de rapor sonuçlarından yola çıkarak yapılacak düzenlemeleri planlamalı ve uygulamaya koymalıdır. İş yeri ortam ölçümleri genelde gürültü, termal konfor, toz, sıcaklık, nem, aydınlatma, titreşim, elektromanyetik alan, aerosol, toksik ve zehirli gaz, makine titreşimi ve siyanür gibi alt başlıklara ayrılabilir; elbette faaliyet alanına göre çeşitlendirebilmek mümkündür.

OSGB Hizmet Süresi Hesaplama

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar