Şile OSGB

Şile OSGB

Şile OSGB

Alanında fazlasıyla tecrübeli Kale OSGB’de Şile işletmelerine 7/24 OSGB hizmetleri sunuyoruz. 2012 yılı 6331 sayılı Ortak Sağlık ve Güvenlik yasası ile açıklanan maddeler gereği Şile gibi tüm İstanbul iş yerleri belirli sağlık ve güvenlik prosedürlerini yerine getirmekle sorumlu tutuldular. Kale OSGB olarak Şile iş yerlerine bu sorumlulukları yerine getirmede profesyonel destek sunuyoruz. Kale OSGB gibi şirketler iş yerlerindeki iş ortamını ve iş uygulamalarını inceler. Aynı zamanda Şile işletmenizde güvenlik, sağlık ve çevreye dair bilimsel düzenlemeler yapar. Amaçları personellerinizin hastalanmalarını ya da yara almalarını önlemektir. Aynı zamanda çevreye verilen yıpratıcı zararı azaltıcı çabalar gösterirler.

Şile OSGB

Bilinmesi Gerekenler

Kale OSGB olarak Şile işletmelerine aşağıdaki ortak hizmetleri sunuyoruz:

  • İşletmedeki potansiyel tehlikeleri tespit etmek.
  • İş yerinden toksik madde örnekleri almak.
  • İşletmeler için açıklanan yasal sağlık ve güvenlik standartlarına ve düzenlemelerine uygunluğu ölçmek. Bu amaçla şirketin ekipmanlarını ve uygulamalarını analiz etmek ve değerlendirmek.
  • Çalışanları tehlikeli çalışma koşullarından korumaya yardımcı olan iş yeri süreçlerini ve prosedürlerini tasarlamak ve uygulamak.
  • Kazaları inceleyerek sebeplerini ve nasıl önlenebileceğini bulmak
  • Acil durum planı ve yüksekte çalışma eğitimi gibi zengin eğitimler sunmak

Şile’de Çalışan Sağlığı

Kale OSGB olarak Şile şirketlerinde işçi sağlığını, güvenliğini, refahını ve de performansını olumsuz etkileyebilecek çevresel ve fiziksel koşulları ele alıyoruz. Bu amaçla aydınlatma, ekipman, malzemeler, havalandırma vb. başlıkları inceliyoruz. İş yeri güvenlik uzmanı ve sağlık personeli gibi uzmanlarımız iş verimliliğinizi artırmak için varlar. Aynı zamanda yüksek sigorta primleri, işçi tazminatları ve devlet cezaları gibi istenmeyen durumları önler ve maddi anlamda da tasarruf sağlamanızın önünü açarlar.

İş Güvenliği Kanunu Nedir? Hangi Kanunlar Mevcuttur?

OSGB Hizmetleri İçin Şimdi Bizi Arayın

2005 yılından bu yana işçi güvenliği ve sağlığı konusunda hizmetler veren Kale OSGB’de Şile şirketinizi yasal mevzuatlar ile tam uyumlu kılmaya çalışıyoruz. Firmamız Çalışma Bakanlığı’nca yetkilendirilmiştir. İş yaptığımız Şile iş yerleri ile olan iletişimimizi daima sıcak tutuyoruz ve iş yerinize periyodik çalışma raporları sunarak OSGB noktasında proaktif bir yaklaşımı benimsiyoruz. Tüm Şile firmalarına risk analizi, çalışan güvenliği tespiti ve personel eğitimleri gibi noktalarda çalışmalar yapıyoruz.

Turizm’de İş Sağlığı ve Güvenliği

Şile özellikle İstanbul için önemli turizm merkezlerinden biri. Buna bağlı olarak otel, pansiyon gibi konaklama tesisleri başta olmak üzere restoranlar gibi birçok turizm odaklı faaliyetten bahsedebilmek mümkün. İş sağlığı ve güvenliği her iş yeri kategorisi ve her iş yeri için farklı şekillerde uygulanmalıdır. Tesisin büyüklüğü ve tesiste verilen hizmetler incelenerek çalışanlar için en sağlıklı ve güvenli çalışma ortamının oluşturulması gerekmektedir. Güvenliği sağlanmış ve konforu artırılmış bir çalışma ortamının ziyaretçiler için de profesyonel bir görüntü ortaya çıkaracağı unutulmamalıdır. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun içerdiği maddelerin çok büyük bir kısmı otelleri de kapsamaktadır. Özellikle otel ortamında çeşitli görevlerde çalışanların alacağı iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri başlangıç aşamasında oldukça önemlidir. Otellerde ve restoranlarda uygulanması gereken iş sağlığı ve güvenliği Kale OSGB gibi bu alanda tecrübeli ve profesyonel bir OSGB birimi tarafından sağlanmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının hem işveren, hem de çalışan açısından önemli olduğunun bilinmesi gerekiyor. Ayrıca yapılan araştırmalar gerçekleştirilen tüm iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının işverene prestij olarak da katkıda bulunduğunu gözler önüne seriyor.

OSGB Avantajları Nelerdir?

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

İş Yerlerinde Hayvan Isırmaları

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar