Silivri OSGB

Silivri OSGB

15 yılı aşkın süredir İstanbul’da sektörün lider şirketlerine hizmet veren Kale OSGB, Silivri OSGB denildiğinde akla ilk gelen isimler arasındadır. Kale OSGB gerek Silivri ve gerekse tüm İstanbul’da ortakları olarak gördüğü müşterileriyle %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle uzun yıllardır çalışıyor. Silivri’ye verdiğimiz tüm OSGB hizmetlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübe sahibi, seçkin ve profesyonel bir ekiple görev alıyoruz. Bunları optimum fiyat politikamız ile birleştirerek hem iş akışınızda fark yaratıyor hem de kurumunuza değer katıyoruz. Peki Silivri OSGB hizmetleri temelde neleri kapsamaktadır?

Silivri OSGB

Silivri OSGB Çalışmaları

  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi.
  • Silivri iş yerinde yoğun şekilde kullanılan makine ve cihazlar için düzenli elektrik ve topraklama kontrolleri yapılması.
  • Aydınlatma, toz ve gürültü merkezli çevre ölçümleri yapılması.
  • Her Silivri iş yerinin ihtiyaç duyacağı acil eylem planlarının tasarlanması.
  • Drone benzeri hava araçları ile iş yerinin havadan görüntülenmesi ve incelenmesi.
  • Silivri işletmenize iş güvenliği eğitimi ile yüksekte çalışma gibi standart eğitimler ya da daha özelleştirilmiş paketler sunulması.
  • İhtiyacınıza uygun iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinin istihdamının yapılması (bir ya da daha fazla).

Çalışanlarınızı ve Marka Prestijinizi Koruyun

Silivri’de OSGB hizmeti almak isteyen iş yerlerine Kale OSGB olarak 7/24 hizmet sağlıyoruz. Silivri iş yerlerine sunduğumuz OSGB servisleri bizzat tarafımızca sizlere atanan profesyonel iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi üzerinden sağlanmaktadır. Silivri müşterilerimiz ise aldıkları OSGB hizmetlerini elektronik tabanlı çevrimiçi sistemler üzerinden izlerler. Yapılan işleri denetleyebilir ve arşivini tutabilirler. Güvenlik ve sağlık uzmanlarımız Silivri müşterilerimize aylık çalışma raporları ve incelemeleri sunarlar.

İhtiyaçlarınıza Uygun OSGB Çözümleri

Uzmanlarımız her firmaya özel olarak bir araya getirilmiş patlamadan korunma dokümanı, acil durum planı, yangın güvenliği, temel iş güvenliği eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi sağlar. Kale OSGB 15 yılı aşan sektör tecrübesiyle bakanlıkça yetkilendirilmiş olan ve 6331 sayılı iş güvenliği kanununun en güncel değişikliklerini takip eden bir Silivri OSGB’sidir. Yerine getirdiğimiz iş sağlığı ve güvenliği önlemleri ve verdiğimiz eğitimler ile Silivri iş yerinizde tehlike arz eden kaynakları azaltıyor, iş ekipmanlarının güvenli kullanımını sağlıyor, yasal mevzuatlar, uyarı ikazları, işaretler ve de tehlikeli davranışlar gibi konularda çalışanlarınızı bilinçlendiriyoruz.

OSGB Esenyurt

Silivri’de Profesyonel OSGB

200.000’e yaklaşan nüfusuyla Silivri ilçesinde her iş yerinin gereksinim duyduğu yaygın çözümlerden daha geniş çalışanlı olan ve çok tehlike sınıfta faaliyet gösteren büyük şirketlere kadar kapsamı geniş iş güvenliği ve sağlığı çalışmaları yapıyoruz. Her iş sağlığı ve güvenliğinin temelinde çalışanların bilinçlendirilmesi ve eğitilmesi vardır. O iş yerindeki iş güvenliğinin sürekliliği ancak bu şekilde mümkün olur. Bu anlayışla Silivri firmanızda öncelikle tüm tehlikeleri önem sırasına göre belirliyoruz. Ardından analizini ve detaylı incelenmesini sağlıyor ve çözümler geliştiriyoruz. Bu analizler gerekli olduğunda toksik madde örnekleri alınmasını ve laboratuvar incelemeleri yapılmasını kapsayabilir.

50’den Az Çalışanı Olanlar İçin OSGB Hizmeti

50’den az çalışanı olanlar OSGB hizmeti almak zorunda mı? Buna net şekilde cevap verilebilmesi için iş yerinin tehlike sınıfının bilinmesi gerekiyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na göre tüm işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği hizmeti alması gerekmektedir fakat 50’den az çalışanı olan ve az tehlikeli sınıfta bulunan iş yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine başlaması ertelenen kanun ile 31.12.2023 tarihine çekilmiş oldu. Yeni yıla giriş ile 50’den az çalışana sahip az tehlikeli sınıftaki iş yerlerinin OSGB hizmeti alması gerekiyor. 50’den az çalışana sahip fakat tehlikeli veya çok tehlikeli sınıftaki işletmelerde ise bu şekilde bir erteleme bulunmamaktadır. Kale OSGB 50’den az çalışana sahip tehlikeli ve çok tehlikeli iş yerleri için de OSGB hizmeti vermekte ve alanında deneyimli birçok A, B ve C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile çalışmaktadır. Tehlikeli sınıfta B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, çok tehlikeli sınıfta da A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı çalıştırılmalıdır. Fakat ertelenen kanuna göre 2024 yılı başına kadar iş sağlığı ve güvenliği uzmanları bir üst sınıfa da bakabilmektedir. Yani çok tehlikeli bir işletmede B sınıfı, tehlikeli bir işletmede de C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı görev yapabilmektedir.

Tespit ve Öneri Defteri Nedir?

En Popüler Hizmet Bölgeleri Listesi

Adalar İş Güvenliği
Adalar OSGB
Anadolu Yakası OSGB
Arnavutköy OSGB
Ataşehir İş Güvenliği
Avcılar OSGB
Avrupa Yakası OSGB
Bağcılar İş Güvenliği
Bahçelievler İş Güvenliği
Bahçelievler OSGB
Bakırköy OSGB
Bayılma Nedenleri
Beylikdüzü İş Güvenliği
Beyoğlu OSGB
Büyükçekmece OSGB
Çatalca OSGB
Çekmeköy İş Güvenliği
Çekmeköy OSGB
En İyi İSG Firmaları
En İyi İş Yeri Hekimi Hizmeti
En İyi OSGB Firmaları
En Yakın OSGB
Esenler İş Güvenliği
Esenler OSGB
Esenyurt İş Güvenliği
Eyüpsultan İş Güvenliği
Eyüpsultan OSGB
Fatih İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa İş Güvenliği
Gaziosmanpaşa OSGB
Güngören İş Güvenliği
Güngören OSGB
İSG İstanbul
İstanbul İş Güvenliği
İstanbul OSGB Firmaları
İstanbul OSGB Pendik
Kadıköy İş Güvenliği
Kadıköy OSGB Firmaları
Kağıthane OSGB
Kartal İş Güvenliği
Kartal OSGB
Küçükçekmece İş Güvenliği
Maltepe İş Güvenliği
OSGB Ataşehir
OSGB Bağcılar
OSGB Başakşehir
OSGB Bayrampaşa
OSGB Beşiktaş
OSGB Beykoz
OSGB Beylikdüzü
OSGB Esenyurt
OSGB Fatih
OSGB Firmaları
OSGB Firmaları İstanbul
OSGB Firmaları İstanbul Anadolu
OSGB Firmaları İstanbul Avrupa
OSGB Firması
OSGB Hadımköy
OSGB İstanbul
OSGB İstanbul Ümraniye
OSGB Kadıköy
OSGB Kartal
OSGB Küçükçekmece
OSGB Maltepe
OSGB Merter
OSGB Sancaktepe
OSGB Tuzla
OSGB Ücreti Ne Kadar?
OSGB Ümraniye
OSGB Üsküdar
OSGB Yetki Belgesi Ücreti
OSGB Zeytinburnu
Pendik İş Güvenliği
Sarıyer OSGB
Silivri OSGB
Sultanbeyli İş Güvenliği
Sultanbeyli OSGB
Sultangazi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Sultangazi OSGB
Şile OSGB
Şişli OSGB
Tuzla İş Güvenliği
Ümraniye İş Güvenliği
Üsküdar İş Güvenliği
Zeytinburnu İş Güvenliği
İlk Yardım Müdahaleleri

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar