Silivri OSGB

Silivri OSGB

15 yılı aşkın süredir İstanbul’da sektörün lider şirketlerine hizmet veren Kale OSGB, Silivri OSGB denildiğinde akla ilk gelen isimler arasındadır. Kale OSGB gerek Silivri ve gerekse tüm İstanbul’da ortakları olarak gördüğü müşterileriyle %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle uzun yıllardır çalışıyor. Silivri’ye verdiğimiz tüm OSGB hizmetlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübe sahibi, seçkin ve profesyonel bir ekiple görev alıyoruz. Bunları optimum fiyat politikamız ile birleştirerek hem iş akışınızda fark yaratıyor hem de kurumunuza değer katıyoruz. Peki Silivri OSGB hizmetleri temelde neleri kapsamaktadır?

Silivri OSGB

Silivri OSGB Çalışmaları

  • Risk analizi ve risk değerlendirmesi.
  • Silivri iş yerinde yoğun şekilde kullanılan makine ve cihazlar için düzenli elektrik ve topraklama kontrolleri yapılması.
  • Aydınlatma, toz ve gürültü merkezli çevre ölçümleri yapılması.
  • Her Silivri iş yerinin ihtiyaç duyacağı acil eylem planlarının tasarlanması.
  • Drone benzeri hava araçları ile iş yerinin havadan görüntülenmesi ve incelenmesi.
  • Silivri işletmenize iş güvenliği eğitimi ile yüksekte çalışma gibi standart eğitimler ya da daha özelleştirilmiş paketler sunulması.
  • İhtiyacınıza uygun iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personelinin istihdamının yapılması (bir ya da daha fazla).

Çalışanlarınızı ve Marka Prestijinizi Koruyun

Silivri’de OSGB hizmeti almak isteyen iş yerlerine Kale OSGB olarak 7/24 hizmet sağlıyoruz. Silivri iş yerlerine sunduğumuz OSGB servisleri bizzat tarafımızca sizlere atanan profesyonel iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi üzerinden sağlanmaktadır. Silivri müşterilerimiz ise aldıkları OSGB hizmetlerini elektronik tabanlı çevrimiçi sistemler üzerinden izlerler. Yapılan işleri denetleyebilir ve arşivini tutabilirler. Güvenlik ve sağlık uzmanlarımız Silivri müşterilerimize aylık çalışma raporları ve incelemeleri sunarlar.

Temel İlk Yardım Eğitimi Sertifikası

İhtiyaçlarınıza Uygun OSGB Çözümleri

Uzmanlarımız her firmaya özel olarak bir araya getirilmiş patlamadan korunma dokümanı, acil durum planı, yangın güvenliği, temel iş güvenliği eğitimi ve yüksekte çalışma eğitimi sağlar. Kale OSGB 15 yılı aşan sektör tecrübesiyle bakanlıkça yetkilendirilmiş olan ve 6331 sayılı iş güvenliği kanununun en güncel değişikliklerini takip eden bir Silivri OSGB’sidir. Yerine getirdiğimiz iş sağlığı ve güvenliği önlemleri ve verdiğimiz eğitimler ile Silivri iş yerinizde tehlike arz eden kaynakları azaltıyor, iş ekipmanlarının güvenli kullanımını sağlıyor, yasal mevzuatlar, uyarı ikazları, işaretler ve de tehlikeli davranışlar gibi konularda çalışanlarınızı bilinçlendiriyoruz.

Silivri’de Profesyonel OSGB

200.000’e yaklaşan nüfusuyla Silivri ilçesinde her iş yerinin gereksinim duyduğu yaygın çözümlerden daha geniş çalışanlı olan ve çok tehlike sınıfta faaliyet gösteren büyük şirketlere kadar kapsamı geniş iş güvenliği ve sağlığı çalışmaları yapıyoruz. Her iş sağlığı ve güvenliğinin temelinde çalışanların bilinçlendirilmesi ve eğitilmesi vardır. O iş yerindeki iş güvenliğinin sürekliliği ancak bu şekilde mümkün olur. Bu anlayışla Silivri firmanızda öncelikle tüm tehlikeleri önem sırasına göre belirliyoruz. Ardından analizini ve detaylı incelenmesini sağlıyor ve çözümler geliştiriyoruz. Bu analizler gerekli olduğunda toksik madde örnekleri alınmasını ve laboratuvar incelemeleri yapılmasını kapsayabilir.

10 Yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda yanınızda oluyoruz, 7/24 uzman destek.

100+ Mutlu Müşteri

Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
Osgbyi web üzerinden keşfettik. Kendileri bizzat iş yerimize geldiler. Prosedürlerini açıkladıktan sonra anlaşmamız yaptık.
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
12 yıllık müzik şirketimize iş sağlığı ve iş guvenligi için danışman firma ihtiyacımız oldu. Bu gereklilik için kale osgbden faydalaniyoruz
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar
70 küsür yaşında patronumuzun sürekli andığı bir iş sağlığı şirketi. Sanırım uzun yıllardır çalışıyorlar